C

Yüzbaşı
04 Ocak 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 106 (Bu ay: 6)
Gönderileri

3 yıllık anime hayatımda bir bilemediniz 2 tane manga okumuştum bunlarıda tamamlayamamıştım .Dünden beridir manga okumaya başladım .Önce türkçe olarak gleipniri 58e kadar okudum keşke daha fazla olsaydı .Sonra prison school okudum bunu bitirmeyi düşünüyorum .160.bölümde mi neyim.demon slayer ve Jujutsu Kaisen mangalarınada devam etmeyi düşünüyorum(animelerini bitirdim) birde türkçesi varsa Chainsaw Manı . bunlar harici çok uzun olmayan aksiyonu bitmeyen mangalardan hangilerini önerirsiniz aksiyon harici sevdiğim türler doğa üstü güçler , fantastik , harem, romantizm ,ecchi.

Namconun yaptığı birbirine benzer grafikli anime oyunlarını oynamayı tercih etmeyen biriydim.ama bu oyunun astral chain benzeri olması sebebiyle oynadım çok sevdim hatta 1 bölüm kaldı bitmesine.translatede olsa yama yapacak birisi çıkar mı yada en azından translate yamaları nasıl olduğunu anlatacak birisi rica ediyorum.

varsa güvenilir link bırakır mısınız .oyunu emülatörde oynuyorum.

oyun daha çıkmadı ama şimdiden paylaşayım dedim.1.oyunu PS3 emülatörü ile 3.oyunu Wii u emülatörü ile bitirdim 2.oyunuda Master colection pcye çıkınca bakacağım.Türkce olarak Translatede olsa yaması çıksa çok güzel olur .bence çok güzel bir seri

arkadaşlar şuanda drakengard 3 oynuyorum 30 fps olayını çözdüm.60 fps oynuyorum

bazen youtubede emülatörle oynanan oyunları aratıyorum ve ingame olan oyunlarında oynanabilir olduğunu gördüm god of war 3 gibi

ben ingame olan Anarchy Reigns oyununu açamadım bile tam açılacak oyundan atıyordu .

bir yöntem mi var ayar mı var ingame olan oyunları oynamak için 30 fps oynansa bile razıyım

god of war 3 felande değil oynamak istediğim oyunlar

Anarchy Reigns,wet,ninja gaiden sigma 2 felan

Arkadaşlar bayonetta 2yi bitirdim emülatörle bitirdim gerçekten efsaneydi . Keşke pcde steamda olsaydı da alsaydım ama maalesef çıkmadığı ve switchin pahalı olduğu için emülatörle oynadım ki o kadar akiciydı ki emülatörle oynadığımı hissetmedim bile.

Cemu olarak oynanabilen başka oyunlar var mı

Ben switchi 2 oyun için istiyordum birisini bitirdim digeride astral chaindi sanırsam oda yuzu ile çalışıyor onda oynanabilirlik nasıl akıcı oynatıyor mu

wii u için çıkan versiyonunda ses bugu vardı switchde sorunsuz oynayıp bitirebilir miyim acaba ps oyunlarına kol gerekiyor felan denmiş çeşitli sekanslar için nintendo switch eşyaları gerekiyor mu yoksa cemu programı hallediyor mu ? cevaplarsanız sevinirim.

bununla ilgili forum destek forumundan konuda açtım .lütfen 2.el için satım için gerekliymiş kullanmadığım hattıma onay mesajı istiyor .

Diğer dark soulsları oynamadım .Direk 3den başlanır mı ?Ben seri hakkında hiç birşey bilmediğim için ve biraz enisi izlemiştim itemleri ne işe yaradığını bilseniz çok kolay gelir vs diyordu. Bunun için bir kaynak var mı arkadaşlar ? hepsine tek tek bakmalı mıyım ?

Arkadaşlar Translate yama yapılabilirse çok iyi olur %92 indirime girmiş normalde 50 TL'den daha fazla düşmemişti diye hatırlıyorum ingilizce bilenler bence kaçırmasın ben strateji oyunu sevmememe rağmen almayı düşünüyordum ama maalesef yaması çıkmamış rd2 olayı yüzünden lütfen

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 511
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 765)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 414 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.