Şimdi Ara

Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.166
Cevap
113
Favori
377.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emeğinize sağlık fakat neden parça parça yayınlama gereği duyuyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kısaohanyan

quote:

Orijinalden alıntı: emrecan12bjk

quote:

Fallout 4 Türkçe Yama birkaç saat içinde yüklenecektir.

ney nasıl yani türkçe yama yüklenecektir derken %40'ımı geliyor tamamen mi :D

%40 %40 :D Videosunu çektik de bir kaç hata gözümüze battı, onlarla ve testlerle uğraşıyoruz.

teşekkürler adamsınız ben şahsen %50 olunca oyunu kuracağım bilgisayara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Emeğinize sağlık fakat neden parça parça yayınlama gereği duyuyorsunuz ?

3 sebebì var;
    1-Türkçe oynamak için gerçekten can atan insanlar var
    2-Bir grup testera denetmek yerine herkes tester olsun herkes yanlış çevirileri bildirebilsin.
    3-Yamadaki ilerlemeleri merak eden insanlar hem ilerlemeyi takip edebilsin hem de deneyebilsin.
  • quote:

quote:

3 sebebì var;
    2-Bir grup testera denetmek yerine herkes tester olsun herkes yanlış çevirileri bildirebilsin.
    3-Yamadaki ilerlemeleri merak eden insanlar hem ilerlemeyi takip edebilsin hem de deneyebilsin.

Hocam hangi saatte yayınlicaksınız
  • quote:

quote:

quote:

Fallout 4 Türkçe Yama birkaç saat içinde yüklenecektir.

ney nasıl yani türkçe yama yüklenecektir derken %40'ımı geliyor tamamen mi :D

%40 %40 :D Videosunu çektik de bir kaç hata gözümüze battı, onlarla ve testlerle uğraşıyoruz.

Ooo bekliyoruz hadi bakalım

• %40 dosyası paylaşılmıştır. Düzeltilmesi gereken yerleri özelden bildirirseniz çok mutlu olurum :)
  • Helal olsun. Sabırsızlıkla tam yamayı bekliyorum ne kadar sürerse sürsün

Bu arada bu oyun için fallout 1-2-3 oynamaya gerek var mı yani hikayeler bağlantılı mıdır?
  • pesimist27 kullanıcısına yanıt
    Klasik fallout serisi birbiriyle bağlantılı da bu seri değil.

Fallout 3'ten başla bence; ama pek beğenmeyebilirsin.
  • quote:

quote:

3 sebebì var;

Bilgi için teşekkürler dostum.... %100'ü bekleyeceğim.

Emeğine sağlık
  • hd texture pack olup olmaması bir sıkıntı yaratıyor mu versiyon 1.9.4.0.1 mı olmalı ?
  • quote:

hd texture pack olup olmaması bir sıkıntı yaratıyor mu versiyon 1.9.4.0.1 mı olmalı ?

TP sıkıntı yaratmıyor ama diğer DLC'ler yaratıyor
  • Heyecanla bekliyorum
  • Helal olsun hocam.Hedef 2023 galiba
  • quote:

quote:

hd texture pack olup olmaması bir sıkıntı yaratıyor mu versiyon 1.9.4.0.1 mı olmalı ?

TP sıkıntı yaratmıyor ama diğer DLC'ler yaratıyor

yani son sürüm nedir sorunsuz çalışan ?
  • Konu yetkilisine sesleniyorum. Paylastıgınız yama ile oyunda aşırı derece buglar mevcut. 1.9 versiyonum var dlc siz. Oyunun ilk başlangıcındayım. Bir eşya ile bazen etkileşime geçince oyun takılıyor yani karakter hareket etmiyor sadece sallanıyor. Eksik birşey kurmadım ama galiba bu interface. dosyasıyla alakalı cunku aynı sorunu yukarda bır kısıde yaşamış ve steamdan indirip çözdüm dedi. bBen korsan kullanıyorum. Bugu nasıl çözebiliriz? İkide bir oyundan cıkıp bastan baslıyorum . Bazen turkce alt yazılar çıkmıyor . Bazen çıkıyor ama en cok esya etkileşimine girdiğimde bug yasıyorum fix istiyoruz acil
  • bana hatayı anlamam için video çekip gönderir misin? Yanlış hatırlamıyorsam bu yaşadığın 4. hata senin oyununda bir sorun olduğuna eminim. yamanın videodan geç yüklenmesinin nedeni oyunu 8 farklı bilgisayarda 3'ü orjinal 5'i korsan oyunda denememizdi. oyunun kendinde olmayan tek bir hatayla karşılaşmadık. Öncelikle Fallout4.exe dosyasının Özellikler>ayrıntılar kısmından sürümünün 1.9.0.4. olduğunu doğrula sonra oyuna girip settings kısmına girerek orada da 1.9.0.4 yazdığını doğrula, sonra Data klasörünün içinde texture pack dışında hiç bir DLC dosyasının kalmadığını doğrula sonra oyuna Fallout4Launcher.exe dosyasıyla girdiğini doğrula hepsi dediğim gibiyse bilgisayarının özelliklerini ve hatayı videoya çekip gönderirsen çok hoş olur. Ayrıca interface dosyası yüzünden sıkıntı olduğunu düşünüyorsan önceki interface dosyasını (uzantısını old diye değiştirip kaydet diye tembihlediğim) eski haline getirerek aynı hatanın olup olmadığını gözlemlemen de iyi olur.

• emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    Yama %100 olsa da DLC işin içinde oldu mu sorunlu çalışır. Çünkü DLC'leri daha çevirmiyoruz. DLC'leri bu yama bittikten sonra düşünürüz. Oyun DLC dosyalarını bir klasöre koyup arşivlediğiniz zaman hiç bir sıkıntı olmadan çalışmaktadır.
  • Paylaşılan dosya hani nerdedir? ben niye göremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spinata

Paylaşılan dosya hani nerdedir? ben niye göremiyorum.

İlk sayfadaki ilk mesaj >> Dosyalar başlığı altındaki Spoiler butonuna bas >> Linkleri göreceksin =)
  • Teşekkürler kardeş ;)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.