Şimdi Ara

F/P AM4 ANAKART ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
12
Favori
9.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fiyatları gereginden fazla pahalılandı suanda ciddi manda yüksek eski fiyatlar olsa gerçekten f/p

suan strix-e daha f/p premium da
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

fiyatları gereginden fazla pahalılandı suanda ciddi manda yüksek eski fiyatlar olsa gerçekten f/p

suan strix-e daha f/p premium da
    Ben hepsiburada dan almıştım. 2500 TL civarı idi. Şuan $ yükseldiği için fiyatlar yükselmiş.
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    merhaba üreticinin listesinde birebir bu ram yok ama cl 18 3600 mhz başka gskill modelleri var
  • En iyi F/P anakartı bana göre Gaming Plus Max.
  • ismimivermiycem İ kullanıcısına yanıt
    ozaman başka ram bakın ryzen 3000 iile ve anakart ile tam uyumlu modeller işini görücektir
  • evet gaming plus max gerçekten iyi bir anakart ama fiyatları gereksiz yükseldi

900 930 bandında yakalanabilirse kaçırılmayacak bir anakart
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    peki
  • chamicals2 kullanıcısına yanıt
    Bütün Fet'lerin RDS(on) diye bir parametresi vardır, fet tam açık durumunda olduğunda drain - source direncini ifade eder, miliohm cinsinden ifade edilir. Ortaya çıkacak enerjinin formülü P= I²X R olduğundan, mosfet'in RDS(on) değeri ne kadar düşükse o kadar az ısınır. Genelde VRM söz konusu olduğunda mosfetler konuşulur ama VRM tek bileşenli bir sistem değildir.
    bkz. Buck Converter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Wilde -- 16 Nisan 2020; 18:50:45 >
  • konu up
  • Dolar 7 TL'ye dayandı.Şimdi alınacak kötü bi B450 anakart fiyatına önceden kaliteli,güzel bir X570 alınabiliyordu...Geçti artık
    Hala seçim yapamayanlara geçmiş olsun
  • yapacak bişi yok

b450-a pro max ile asrock b450m pro4 bakıcaklar suan normal fiyatlı ürünler bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 16 Nisan 2020; 20:50:27 >
  • Bu da benim naçizane katkım olsun.
    listede tr'de bulunan anakartların fiyatlarını ekledim
    isteyen arkadaşlar bağlantı çeşitlerini ve ram desteklerini ekleyebilirler.
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GAKHUSUwuYXaBUIX597je_R2IrvT-4YYUxQifQU07fM/edit?usp=sharing
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

MSI'da godlike X570 anakartı harici hiçbirine para vermeyin çöp gerisi !
    Gigabyte tüm X570 anakartları ve Asus TUF
    Sadece bunlar alınır...

Ayrıca B450 anakart alınmaz bu vakitten sonra ölü yatırım.

Bu kadar ayrıntıya girmeye gerek yoktu.Yok a yok b yok c vs...
    3900x alınmayacaksa esas B450 anakart alınır. B450 anakartlar 3700x'i çok rahat desteklediği gibi 4700x'te de sorun çıkarmaz. X570 ve B450 arasındaki farkı ekran kartı ya da SSD'ye kullanırım.

MSI B450 GAMING PLUS MAX indirimde 818 TL. Dolar fırlamışken bu fiyattan alınabilir.

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-b450-gaming-plus-max-am4-amd-ryzen-ddr4-3200-mhz-o-c-usb3-1-anakart.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FDA1336A -- 17 Nisan 2020; 20:33:19 >

• O da bitmiş
  • simos35 kullanıcısına yanıt
    Öğlen anında bitirdiler. Ölücü çok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.