Yüzbaşı
24 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 161 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar not alma, pdf üzeri not alma vs özellikleri bulunduran muhteşem bir program. İos da mevcuttu androide de gelmiş daha beta ama taş gibi uygulama girip deneyin buraya yorumlarınızı kullandığınız başka s-pen uygulaması varsa karşılaştırmasını yazın
arkadaşlar 3 aylık game pass'im bitmek üzere yeniden 3 aylık paketi 5 tl'ye alabilir miyim
Arkadaşlar merhaba doldurulabilir form taslağı oluşturuyorum fakat bazı “text”ler birden çok yerde tekrarlıyor. Örneğin isim kısmını ilk sayfada yazınca ikinci sayfanın belirlediğim yerde otomatik yazılmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim. vba basic bilmiyorum:)
Flashtool ile kurulum yaparken loader.sin diye hata veriyor her şeyi forumlarda yazan şeylere uygun yapıyorum ama olmuyor.
arkadaşlar bir sürü yer imi birikti bende hepsi karmakarışık bunları site site ( bir siteden birden çok yer imi de var) klasörleyecek bir yazılım biliyor musunuz ?
Hafta sonu aklımda gs 2,fb alt ,akhisar 2 ve bjk 2 maçları geçiyor bu maçlarda iyi oran var ama önerilerinizi bekliyorum.
arkadaşlar bu araç spor bir araç nissan gt-r misali süper spor asyalı bir araçtı. hattta bu aracın belgeseli yapıldı. arac el yapımı hatta seri üretim yapamıyorlardı üretimi kaldırılmıştı. sınırlı üretim olmuş bitmiş bir araç. adını bilen arkadaşın alınını öpecem . araç nissan gt-r değil ondan eminim üretimi 2000 yılından sonra yapılmıştı.

arkadaşlar bende çok aradım bulamadım aracı. aracın motorunu yamaha ile ortak üretmişlerdi. yamaha mühendislerinin katkısı vardı. kafayı yiyecem ya. arac gtr dan aşırı derece pahalıydı ve üretimi çok zordu.
Bu sorun genellikle eski ekran kartına sahip laptop kullanıcılarında var olan bir sorun . b-Bilgisayarımda yüksek performanslı ekran kartına geçişte ekran kararıyordu.Bulduğum çözüm şöyle

1.ddu programını indirip açıyoruz bilgisayarımızı safe modda açıp(bunu program kendisi yapıyor) intel ve amd ekran kartlarını sürücülerini siliyoruz ve yeniden başlatıyoruz .
2.http://leshcatlabs.net/downloads_unfil/ buradan en son beta driver indirip kuruyoruz (program size yol gösterecektir)
3. windows 10 otomatik güncelleştirmeleri kapatın çünkü kafasına göre ekran kartını güncelliyor ve bilgisayarınız eski haline geri dönüyor.
Benim ekran kartım hd 5470M şu an sorunsuz çalışıyor.
arkadaşlar ne oluyor anlamadım forumda bişiler olmuş ama bu ara pek forumda değildim varsa caps filan bu başlıkta toplayalım
arkadaşlar kulaklık şuan test aşamasında ayrıntılı güzel bir inceleme hazırlıyorum
vesselam
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Amaç kar değil amaç yeni ürünler almak
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Motorola
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
İşlemci
AMD
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.172
İkinci El Bölümü Mesajları: 211
Konularının görüntülenme sayısı: 161.492 (Bu ay: 628)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 886 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.