.

Yüzbaşı
01 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 76 (Bu ay: 0)
Gönderileri

selamlar,

fotoğrafta görülen yere kartı takabilmem icin gereken kablo nedir arkadaşlar

kasanın kendiliğinden metal bir ek var sanırım

anakartım miniatx oldugundan dolayı bu ekran kartının altındaki sata portlarına erisemiyorum.

kasa commander g33

Arkadaslar Selamlar.

Elimde özel üretilmiş eski bir tablet var. Marka modeli belli degil ve üzerinde bir sirkette kullanılması için geliştirilmiş custom rom var. mediatek işlemcisi oldugunu biliyorum sadece endüstriyel standartlarda bir tablet.

Buna uygun basit stock bir rom nasıl bulurum. 4.4.2 var üzerinde, android 5-6 ya geçirsem güzel olur. Bu işi daha once yapmadım hangi programa ihtiyacım var ve neleri indirmem gereklidir ?

Tesekkurler.

Selamlar,

712'nin mikrofonu denedigim laptoplarda calışıyor ama evdeki masaüstü bilgisayarımda calısmıyor. zaten evde pcde kullanayım diye aldım.

Ne yapmam lazım onerisi olan var mı?

2.0 portu var tum pcnin anakartta, laptoplar da 2.0 dı.

Selamlar,

5500-6000 lira butce ile Yayın yapmaya el verişli bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. lol cs oncelikli olucak ve 144hz 1080p monitorde calısıcak.

Burada sormak istedigim ryzen 3100 ile rtx2060 kombinasyonu ile yayın yapaiblirmiyim. Nvenc codec diye bir sey duydum rtx kartlar ile birlikte yayın yapmak icin islemciye degilde ekran kartının gucu ile yayın verilebiliyormus.

Bu konuda yardım alabilir miyim.

yoksa topladıgım sistem ryzen53600 ve gtx1650-1660 tabanlı olacak.

Tesekkurler

Arkadaslar selamlar,

elimde atıl duran 3930k ve ddr3 ram var, anakartım rampage iv bozuldu ve x79 bulamıyorum
aliexpress uzerinden 300-400 lira bandında bu islemciyi calıstıracak bir anakart arıyorum yardımcı olabilecek var mı ?

Ayrıca bu anakartlarda ECC tarz ram kullanılıyor yazıyor benim normal ramlar calısır mı bu anakartlarda ?

Ornek (?)https://tr.aliexpress.com/item/4000804468314.html
Arkadaslar selamlar,

Yüksek seviye bir ekran kartı 2080 - 2080ti gibi bir gpu ve yine yüksek seviye bir cpu nun bunlara gore cok ucuz bir anakarta takılmasının olası sonucları nelerdir?
bilgisi olanlar veya tecrube edenler yazabilir mi acaba ?
Selamlar,

Corsair cx750m psu nun fanı sanırım bozuldu cok sesli calısıyor, tozunu vs aldım ama bir degisim yok. Acaba bu psunun uzerindeki fanı degistirmek mumkun mudur?

Varsa oneri alabilirmiyim ?

Edit. Bu beyaz sey nedir
arkadaslar benim notebook acer nitro 5 (an515-51-72mf) m2 ssd bakıyorum ama hangisi olur anlamadım girisleri farklı ama ikiside oluyormuymus ne oyle bir durum var sanırım. en iyisi hangisi ise 250gb onerebilirmisiniz ?
https://www.hepsiburada.com/samsung-970-evo-plus-250gb-3500mb-2300mb-s-nvme-m-2-ssd-mz-v7s250bw-p-HBV00000HZUM6?magaza=Hepsiburada

mesela bu nvme m2 ssdler uyumlu mu ? yoksa eski tip ilk cıkanlardan mı almalıyım https://www.hepsiburada.com/wd-240gb-sata-green-m-2-ssd-wds240g2g0b-p-HBV00000AVMZI
bunun gibi ?
Arkadaslar Lenovo x260 laptop kullanıyorum i5 6200U islemci var üzerinde

suan 4gb ram var ve bana yetmiyor 8gb almak istesem en ucuz 350-400 lira

onun yerine bir arkadastan 16gb buldum 500 lira ama kafamdaki soru şu oldu acaba mesela 10-12 gb kullanırken islemcim kastırır mı

cogunlukla coklu sekme browser ve yazılım programları kullanıyorum.
inanilmaz ama gercek adamlarin gondermeye utanmadigi pizzaya bakarmisiniz orta boy diye satiyorlar bunu
bir daha dominosun adi aklimin ucundan gecmez s.refsiz herifler
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
LOL
Draven
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.112
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 12.877 (Bu ay: 280)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 553 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.