Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) SORU-CEVAP

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
1
Favori
24.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar burada EasyPad ile ilgili sorunlarımızı, merak ettiklerimizi ve diğer meseleleri paylaşacağız.

Paylaşım Alanına Git >>>
    Eski Paylaşım Alanına Git >>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToisAndro -- 9 Mayıs 2011; 19:31:35 >

• Easypadi alalı 2 hafta oldu . Bağlantıda sıkıntı yaşıyorum ( Wi-fi ) .Modemin bulunduğu odadan çıktığımda bağlanamiyorum yada sürekli kopuyor. Aynı mesafe uzakltıkta laptop gayet iyi çalışıyor (hiç bağlantı sorunu yaşamıyorum laptopta). Cihazı modemden uzak bir mesafede kullanmak için ne yapmaliyim?

Not: Modem ve easypad mesafesi aradaki duvarla 4 metre ve bağlantı problemi var ( Rom experin orjinal romudur.. Cihaz üzerinde herhangi bir root işlemi yapmak istemiyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VurcanYuzmani

Easypadi alalı 2 hafta oldu . Bağlantıda sıkıntı yaşıyorum ( Wi-fi ) .Modemin bulunduğu odadan çıktığımda bağlanamiyorum yada sürekli kopuyor. Aynı mesafe uzakltıkta laptop gayet iyi çalışıyor (hiç bağlantı sorunu yaşamıyorum laptopta). Cihazı modemden uzak bir mesafede kullanmak için ne yapmaliyim?

Not: Modem ve easypad mesafesi aradaki duvarla 4 metre ve bağlantı problemi var ( Rom experin orjinal romudur.. Cihaz üzerinde herhangi bir root işlemi yapmak istemiyorum)

Bunu şu an için yeni bir rom yüklemeden düzeltemiyoruz.

Önerilen Romlar >>>
    Rom Yükleme (PDF) >>>
  • Merhaba size öncelikle teşekkür ederim bu konuya devam ettiğiniz için. Tabletime geçen günlerde 720p bir klip attım denemek için normalde 720p videolar herkezde oynuyor ama bende oynamıyor takıla takıla ilerliyor ses düzgün yani şarkıda gelmesi gibi geliyor fakat işte görüntü dona dona arkadan ilerliyor. Video da bir problemmi var diye bilgisayarda açtım bir şey yok videoda. Tablette baki beyin romu yüklü dün takrar attım bu romu 3.kuruşum falan. Yapmam gereken bir şeylermi var acaba yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca mobo playerla, vital playerla ve vplayerla denedim değişen bir şey olmadı.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimdincer -- 8 Mayıs 2011; 13:50:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimdincer

Merhaba size öncelikle teşekkür ederim bu konuya devam ettiğiniz için. Tabletime geçen günlerde 720p bir klip attım denemek için normalde 720p videolar herkezde oynuyor ama bende oynamıyor takıla takıla ilerliyor ses düzgün yani şarkıda gelmesi gibi geliyor fakat işte görüntü dona dona arkadan ilerliyor. Video da bir problemmi var diye bilgisayarda açtım bir şey yok videoda. Tablette baki beyin romu yüklü dün takrar attım bu romu 3.kuruşum falan. Yapmam gereken bir şeylermi var acaba yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca mobo playerla, vital playerla ve vplayerla denedim değişen bir şey olmadı.

Teşekkürler.

Denedim desem yalan olur. Ama ona yakın bir çözünürlükte bir problem yaşamadım. Kraaz'ın romunu kullanıyorum. Rock Player ile.

Cyanogen Mod 7 ile birlikte Android 2.3.4 kuruluyor. Onu bir dene olmazsa. Clockwork ile yükleniyor.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1012609
  • Videolardaki sorun büyük ihtimalle H264 High Profile olarak kodlanmış olmalarındandır. Tegra 2'de bu formata destek yok maalesef, daha doğrusu var ama sınırlı koşullar altında var. İnternette bulduğunuz görüntü dosyaları genelde High Profile olacağı için sıkıntı yaşayabilirsiniz, imkanınız varsa dosya özelliklerini önceden incelemenizde fayda var.
  • Emek sarfeden ToisAndro arkadaşımıza öncelikle teşekkür ederim. İyi ki bu alt başlıklar ile uğraştın, ellerine sağlık.
    Eryiğit Rom ile Hangi Usb modemleri kullanabiliriz. (Turkcell v.b.) Konuları yakalayamadım kusura bakmayın. Şimdiden Teşekkür ederm.
  • Arkadaşlar, baki hocanın romunu kurdum. Gayet güzel olmuş. Eline sağlık. Yalnız benim bir sorum olacak. Button savior programı çok kullanışlı bir program ama GERİ ve MENU tusları çalışmıyor. Yani aktif değil. diğer özellikler aktif. GERİ ve MENU tus özelliklerini nasıl aktif yapacağım. Yardımcı olursanız sevinirim...
  • Sınıfımda vga çıkışlı projeksiyon makinası var bu cihazında hdmi çıkışı var acaba ikisini bağlayabileceğim kablo varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

Sınıfımda vga çıkışlı projeksiyon makinası var bu cihazında hdmi çıkışı var acaba ikisini bağlayabileceğim kablo varmı?

Vga yi hdmi ya ceviren aparat var. Snra hdmi ile bagladim.Ben onu kullanmistim.
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba; foruma yeni üyeyim ve eski paylaşım forumunu tam olarak inceleyemedim; Daha önce sorulmuş ise özür dilerim.

2 sorum olacak;

1.si; Türkiyeden android markete erişim ve uygulama indirmenin mümkün olmadığını duydum, iş arkadaşım galaxy s telefonu ile giremedi ve root işlemi yapmak zorunda kaldı. Bu sorun tabletlerde mevcut mu, mevcut ise nasıl çözülüyor?
    2.si; Eğer bu android marketten uygulama indirme sorunu çözülemiyorsa; İşim gereği kullanmam gereken bir program (AutoCAD WS) android markette mevcut, bunu farklı bir kanaldan yüklemek mümkün mü?

Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: design.CagdaS

Emek sarfeden ToisAndro arkadaşımıza öncelikle teşekkür ederim. İyi ki bu alt başlıklar ile uğraştın, ellerine sağlık.
    Eryiğit Rom ile Hangi Usb modemleri kullanabiliriz. (Turkcell v.b.) Konuları yakalayamadım kusura bakmayın. Şimdiden Teşekkür ederm.

arkadaşlar yardım lütfen.
  • USB Host - Slave ayarını yapmama rağmen sürekli kullandığım USB belleğe bir türlü bağlanamadım? Eksik bişi mi yapıyorum. yardım lütfen.?
  • quote:

quote:

Emek sarfeden ToisAndro arkadaşımıza öncelikle teşekkür ederim. İyi ki bu alt başlıklar ile uğraştın, ellerine sağlık.

Huawei K3765 (kesin)
    Huawei e160 (emin değilim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToisAndro

quote:

quote:

Huawei K3765 (kesin)
    Huawei e160 (emin değilim)

İlgin için çok teşekkür ederim.
    Bu modemler turkcellde mevcut değil galiba. Vodafoneda var?
    Turkcell olması tercihimdir
  • Arkadaşlar,

Çok acil...
    Bakieryiğit'in romunu yükleyeceğim ama öncesinde fabrika ayarlarına geri döndürmek istiyorum.
    Hangi menü altındaydı bulamadım...

Destek lütfen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cm_strider

Arkadaşlar,

Çok acil...
    Bakieryiğit'in romunu yükleyeceğim ama öncesinde fabrika ayarlarına geri döndürmek istiyorum.
    Hangi menü altındaydı bulamadım...

Destek lütfen..

Ayarlarda "software tools" var. Oradaki son seçenek. Ama yüklü uygulamalarında silinebilir. Bu nedenle titanyum ile yedeklemeyi unutma.
  • Arkadaşlar bana joikuspot programının alternatifleri lazım. İsim verebilecek olan var mı? Symbian.
  • quote:

Arkadaşlar bana joikuspot programının alternatifleri lazım. İsim verebilecek olan var mı? Symbian.

WalkingHotSpot.
  • quote:

Orijinalden alıntı: runic

quote:

Arkadaşlar bana joikuspot programının alternatifleri lazım. İsim verebilecek olan var mı? Symbian.

WalkingHotSpot.

Sağolasın. Hemen bakayım. Ama deneme sürümünü bulursam daha iyi. Hack yapmak için sertifika almam gerekiyor ve ben bunu istemiyorum. Imei vermeyi yani.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.