Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) SORU-CEVAP (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
1
Favori
24.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: design.CagdaS

quote:

Orijinalden alıntı: ocelot89

Arkadaşlar benimde bir sorum olucak. Logitech kablosuz fare mi tablete takıyorum çalışıyor ancak farenin simgesini göremiyorum. ne yapmam lazım ?

tablete takar takmaz gelmesi lazım aslında...
    Tableti takılıyken açıp-kapamayı denedn mi?

Denedim olmadı. Şimdi başka mause takıcam sonucu yazarım..
  • quote:

quote:

Arkadaşlar benimde bir sorum olucak. Logitech kablosuz fare mi tablete takıyorum çalışıyor ancak farenin simgesini göremiyorum. ne yapmam lazım ?

Denedim olmadı. Şimdi başka mause taktım oda olmadı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocelot89 -- 12 Mayıs 2011; 22:01:23 >
  • quote:

quote:

quote:

experin kendi romunda ise fareyi tanıyor klavyeyi tanımıyordu :)
    eryiğit kullanıyodun di mi?
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşım cihazı usb host moda aldın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToisAndro

quote:

quote:

quote:

Arkadaşım cihazı usb host moda aldın mı?

Aldım aldım. Zaten tıkladıgımda işlevi var ama sadece simge cıkmıyor. Eryiğit romu kullanıyorum..

• Arkadaslar. Baska usb modlara gecemeye saglayan uygulama varmidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluesoul

çok teşekkürler...ancak linkte yer alan hiçbir oyunu yükleyemiyorum..."uygulama yüklenmedi" şeklinde hata veriyor..arkadaşlar acaba settings te falan mı bir hata yapıyorum...yardımcı olabilir misiniz lütfen? şimdiden çok teşekkür ederim ilginize...

quote:

quote:

arkadaşlar çıldıracağım..bilmediğim cok abuk birşey mi var? bir süru anrgy birds apk dosyası indirdim hiçbirini tablete kuramadım?? neyi yanlış yapıyorm? yardımcı olabilir misiniz???

Burada mevcut:

http://db.tt/fycSHd5

bu sorunu yasayan var mi arkadaslar halen kuramadim oyunu:((((((((

• quote:

quote:

çok teşekkürler...ancak linkte yer alan hiçbir oyunu yükleyemiyorum..."uygulama yüklenmedi" şeklinde hata veriyor..arkadaşlar acaba settings te falan mı bir hata yapıyorum...yardımcı olabilir misiniz lütfen? şimdiden çok teşekkür ederim ilginize...

quote:

quote:

arkadaşlar çıldıracağım..bilmediğim cok abuk birşey mi var? bir süru anrgy birds apk dosyası indirdim hiçbirini tablete kuramadım?? neyi yanlış yapıyorm? yardımcı olabilir misiniz???

Burada mevcut:

http://db.tt/fycSHd5

bu sorunu yasayan var mi arkadaslar halen kuramadim oyunu:((((((((

Ayarlar~uygulamalar~bilinmeyen kaynaklara işaret koy...

• dostum teşekkürler...o da baştan beri işaretli şekilde duruyor...henüz rom güncellemesi yapmadım acaba bundan olabilir mi??? bir de 3g ile çalışan rom hangisiydi? eski forumu okuyorum hala ama ancak 18. sayfaya gelebildim :(:( yardımcı olabilir misin lütfen-bilen arkadaşlar...şimdiden ilginize çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimdincer

Arkadaşlar tekrar başınızı ağrıtcam ama bir problem takıldı aklıma. Şimdi tablete yüklediğim bazı oyunlar direk olarak telefonun hafızasına taşınıyor bunların bazılarını alıp sd ye taşıya biliyorsun ama bazıları taşınmıyor sd ye. taşıma proğramlarını denedim onlarlada taşınmıyor, zaten onların içindede telefon belleğinde gösteriyor ve taşı diye bir seçenek oluşmuyor. Mesela bende dungeon hunter oyunu bu şekilde taşınmıyor sadece telefon hafızasında kalıyor. Bunun nedeni nedir?, bir çözümü varmıdır?

Teşekkürler.

Arkadaşlar madem bu konuda bir fikriniz yok o zaman size başka bir soru daha sormak istiyorum, aklıma çok takılıyor. Tabletin kendi toplam hafızası app2sd proğramı ile baktığımda 320 mb gösteriyor bu daha fazla olması gerekmiyor mu 512 mb diye biliyorum ben. Eğer normalde 512 mb ise ben 3 yada 4 sefer rom kurdum bu tablete, diğer romları üst üste yedekliyorda mı yer azaltıyor. Varsa böyle birşey diğer eski romları nasıl silebilirim. Birde sd kartın içerisinde Lazylist diye bir şey var bu nedir silersem ne yapmış olurum?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimdincer -- 14 Mayıs 2011; 15:15:34 >

• arkadaşlar cihazımızda zeemote gibi kullanabileceğimiz konsollar varmıdır? varsa bu konsolları normal emolator oyunu olmayan misal pes11 gibi oyunlarda kullanabilirmiyiz? teşekkürler. bu arada bende 3g modül almayı düşünüyorum direk servise gitsem takarlarmı?
  • quote:

Eğer normalde 512 mb ise ben 3 yada 4 sefer rom kurdum bu tablete, diğer romları üst üste yedekliyorda mı yer azaltıyor. Varsa böyle birşey diğer eski romları nasıl silebilirim. Birde sd kartın içerisinde Lazylist diye bir şey var bu nedir silersem ne yapmış olurum?

kurduğun romların ham olarak tuttuğu bir yer var buda 120-200 mb arası birşey. bazı romları kurduktan sonra fabrika ayarlarına dönmen ham hafızayı az da olsa arttırıyor fakat bazı uygulamaları sd kart hafızasına alınca çalışmayabiliyor.
    lazylist ve lost.dir gibi dosyaları silersen bir sorun olmaz. sonuçta en fazla bi apk yı tekrar yüklersin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TabldotLife -- 14 Mayıs 2011; 16:18:16 >
  • selamlar...Kraaz ustanın romunu yükledim biraz önce..ne usb görüyor ne wireless a bağlanabiliyor ve en önemlisi ve gıcık olduğum Angry Birds oyununu kuramıyorum. uygulamalar'da ki işaretli olması gereken yerde de işaret(tık) var...ne yapabilirim arkadaşlar?? yardımcı olabilen olursa inanın minnettar olacağım...kafayı yedim çünkü!!!!!!!!!!!!
  • ya inanamıyorum (ROM'a kesinlikle birşey demiyorum yanlış anlaşılmasın lütfen).. wireless modemime bağlandım. bir önceki ROM'um da olduğu gibi ekranı kapatıp tekrar kilidini açınca wireless'a tekrar bağlanmaya çalışıyor.. daha önce şifresini girdiğim modemin altında(zoom) "Anımsandı, WPA ile güvenlik altına alındı" diyor ve yukarıda kablosuz açıklamasının altında da taranıyor-bağlantı kesildi diyip duruyor ve internete bağlanamıyorum...arkadaşlar okuyorum forumu aynı zamanda ama çıldırmak üzereyim..allah rızası için bir yardım............ :(:(:(
  • quote:

ya inanamıyorum (ROM'a kesinlikle birşey demiyorum yanlış anlaşılmasın lütfen).. wireless modemime bağlandım. bir önceki ROM'um da olduğu gibi ekranı kapatıp tekrar kilidini açınca wireless'a tekrar bağlanmaya çalışıyor.. daha önce şifresini girdiğim modemin altında(zoom) "Anımsandı, WPA ile güvenlik altına alındı" diyor ve yukarıda kablosuz açıklamasının altında da taranıyor-bağlantı kesildi diyip duruyor ve internete bağlanamıyorum...arkadaşlar okuyorum forumu aynı zamanda ama çıldırmak üzereyim..allah rızası için bir yardım............ :(:(:(

Arkadaşlar lütfen yardım.............
  • quote:

Wi fi angrybirds sorunu..(yer tutmasın istedim)

Merhaba sorununun yüklemeyi başka rom üzerine yapmanın sebep olduğunu düşünüyorum fırsatın varsa hafıza kartındaki bilgileri bilgisayara yedekle+tablette fabrika ayarlarına geri dön + tekrardan apx modda bir ykleme yap şuan için kraaz yada eryiğit rom önerebilirim ben eryiğit kullanıyorum.
    umarım sorununu halledersin temiz kurulum şart...
  • teşekkürler..şimdi deneyeceğim..fabrika ayarlarına dön kısmı "software tool" bölümünden di değil mi?
  • quote:

teşekkürler..şimdi deneyeceğim..fabrika ayarlarına dön kısmı "software tool" bölümünden di değil mi?

evet eryiğit rom da 3g mdül desteği var şun e160e ile mesajı yazıyorum sana kraaz*ın romu sadece tanıtım videolarından gördüm.eryiğit kullanıyorum modem ile ilğili bir problemolursa yulardaki wpa_suplicant'ı anlatıldığı şekilde yükle o işe de yarıyor. Eryiğit romu yklsen yüklemeden hemen sonrada tekrar fabrika ayarlarına dön bataryayı full doldur batarya kalibrasyonunu yap.
  • software tool'dan reset dedim..ayrıca revovery bölümünden de reset gibi bir şeyler dedim.tam olarak bu exper'in ilk haline döndürebileceğimiz bir yol yok mudur?
  • Fabrika ayarına geldikten sonra eryiğit rom yüklersen sorunların çözülecektir. Apx modda yani kablo ile pcye bağladıktan sonraa uygun exedosysını çalıştırarak yükleyeceksin eryiğit romu eski paylaşım kunusunun 40-42 sayfalar aarasınd bulabilirsin. Eski experden kat be kat keyif alacaksın azbi bkkınlık gelmiş sana anlaşılan
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.