Şimdi Ara

Euro 4.72, Dolar 3.98, Faiz %14, Enflasyon %11.9 - R4bi4'ya Adım Adım (Euro Rekor Kırdı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
2
Favori
12.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.tuik.gov.tr

Evet Dünya'nın en iyi ekonomisi olmak için şartlardan biri, tüm para birimlerini r4bi4'lamaktır.
    Yarabbi şükür.

Ayrıyetten faiz lobisi diyip diyip faizi pompalamak da güzel bir politika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OggyOgg -- 24 Kasım 2017; 22:0:14 >

• Geçen gün ak partiye oy veren komşularımla konuşuyordum(neredeyse hiç muhattap olmam). Bana dedilerki hayat çok pahalı geçinemiyoruz felan, bende onlara dedim ki olsun yol yaptı,köprü yaptı dedim.Bana bakışlarını görsen böyle bakakaldılar . Artık şikayet edenlere bu malum kesimin söylediği gibi "o olmadanda yaşayabilirsin" diyorum. Kısaca tecavüz kaçınılmazsa zevk almayı bileceksin. Bu zihniyet var olduğu sürece isterse Türkiye istikrarlı ve üreten bir ülke olsun 5-10 yıl sonra yine malum parti gibi bir parti gelir yine aynısı olur. Hele yeni nesili hiç saymıyorum bile gümbür gümbür felakete doğru gidiyoruz.

Edit: "imla"
    Zamanında dedik,ulan zerrabın ortağı iranda idam edilecek,bu adam burda rüşvetin ağababasını vererek ambargoyu bırak delmeyi,foseptik çukuruna çevirdi. Bu adam gerizekalımı bile bile abdye gitsin tutuklansın. Hadi onu geçti halk müdürümüdür nedir salakmı suç ortağı zerrab tutuklandıktan sonra abdye gitsin. Adamların Türkiye'yi satmıştır. Hadi zerrab elin adamıda diğerine ne demeli? Yaptıkları şey zaten yanlışda be kansızlar bu ülkeyi zaten zora sokmuşsunuz,daha ne diye satarsınız. 27 kasımdan sonra bu ekonomi çökmezse,daha da çökmez. Bunlarla aynı döneme denk geldiğim için her gün lanet okuyorum. Neydi benim kuşağımın günahı?
  • Egonomi çok iyiye gidiyi aciyip geliştik yol yaptılar hüloğğğğ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rakkada daeşin elinde konya belediyesine ait kamyon ortaya çıkmış biriniz konusunu açsın ben konuyu açaçaktım izinim yokmuş
  • Allahım açtım investing'i film izler gibi. Nasıl fakirleşiyorum nasıl fakirleşiyorum her dakika efsane yahu. Tavsiye ederim.
    Neyse ben gideyim abur cubur alayım(bimden)

Edit: Merak eden forumdaşlar için
    https://tr.investing.com/currencies/usd-try

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 16 Kasım 2017; 15:24:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • winter is coming...
  • ekonomimiz cok iyi tabii ki. eskiden 100 dolar bozdururdum 200tl ederdi. simdi ise 400tl ediyor. siz fedocu cehapalilar bunu da begenmezsiniz simdi. ama sizi kim begensin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su akıp yolunu buluyor. Ekonominin kanunları acımasızdır.
  • İnşallah 1 yıl içinde 10 lira olur ikiside yetmez ama verin ulan mehteri

• Her gün daha da fakirleştikten sonra dolar kaç olacak diye düşünürken ben

Euro 4.72, Dolar 3.98, Faiz %14, Enflasyon %11.9 - R4bi4'ya Adım Adım (Euro Rekor Kırdı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esenler otogarı alt katı -- 15 Kasım 2017; 19:20:59 >
  • Doları düşürmek için çağrı yapanların fiyakası fena bozuldu yalnız.

Dolar öyle üç beş kişinin dolar bozdurmasıyla düşmez. Bakın ellerimizdeki dolarları da ucuzdan kapıverdiler.

Yapısal reformla ve doğru politikalarla düşer.

• Geçen gün ak partiye oy veren komşularımla konuşuyordum(neredeyse hiç muhattap olmam). Bana dedilerki hayat çok pahalı geçinemiyoruz felan, bende onlara dedim ki olsun yol yaptı,köprü yaptı dedim.Bana bakışlarını görsen böyle bakakaldılar . Artık şikayet edenlere bu malum kesimin söylediği gibi "o olmadanda yaşayabilirsin" diyorum. Kısaca tecavüz kaçınılmazsa zevk almayı bileceksin. Bu zihniyet var olduğu sürece isterse Türkiye istikrarlı ve üreten bir ülke olsun 5-10 yıl sonra yine malum parti gibi bir parti gelir yine aynısı olur. Hele yeni nesili hiç saymıyorum bile gümbür gümbür felakete doğru gidiyoruz.

Edit: "imla"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JacobHughes -- 15 Kasım 2017; 13:41:7 >
  • Dolara yatırım yaya kalır dolar tl : 2,7 (tayyip)

Dolar 3 liranın altına inecek(yiğit bulut)

bugun dolar tl : 3,88

kendi aklımıza güvendik, ne oldu çomarlar bozdurduğunuz dolarlar için içiniz cız ediyormu ?
  • Dolar bozduranlar yaya kaldı.3,38den alıp 3,90 bozduranlar köşeyi döndü.

• ahh ahh evdeki ayakkabı kutularına baktım ama boş.
  • Ah ulan ahh zamanında alıp atmadık şu dolarları yedik içtik hep....şimdi köşeliktik...Zengin her gün zenginleşiyor..Parasına para katıyor...Peki Fakır ne yapıyor..Onu takan yok zaten...Durmak yok yola Devam...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Ah ulan ahh zamanında alıp atmadık şu dolarları yedik içtik hep....şimdi köşeliktik...Zengin her gün zenginleşiyor..Parasına para katıyor...Peki Fakır ne yapıyor..Onu takan yok zaten...Durmak yok yola Devam...

O iş bitti artık. Dövize para yatıran zengin oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniqueizm_777

Dolara yatırım yaya kalır dolar tl : 2,7 (tayyip)

Dolar 3 liranın altına inecek(yiğit bulut)

bugun dolar tl : 3,88

kendi aklımıza güvendik, ne oldu çomarlar bozdurduğunuz dolarlar için içiniz cız ediyormu ?

Kendilerinin gani gani dolarları yoksa ben de bir şey bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reahax -- 15 Kasım 2017; 21:1:24 >
  • Her dolar yukseliste konu acip durmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: RKeles93

Dolar bozduranlar yaya kaldı.3,38den alıp 3,90 bozduranlar köşeyi döndü.

Evet milyarder oldular. Simdi domatesin kilosunu 30kurustan elma armutun kilosunu 40kurustan etin kilosunu da 55kurustan alacaklarmis

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Ah ulan ahh zamanında alıp atmadık şu dolarları yedik içtik hep....şimdi köşeliktik...Zengin her gün zenginleşiyor..Parasına para katıyor...Peki Fakır ne yapıyor..Onu takan yok zaten...Durmak yok yola Devam...

babam emekli ikramiyesi ile dolar almıştı 2 sene önce 2 küsürlerden. bozdurmasa eline çok güzel para geçecekti.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.