Şimdi Ara

Espresso Makinesi tavsiyesi!!! (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.155
Cevap
94
Favori
232.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam otomatik bir Kahve Makinası istiyorum bütçem 1500 tl - 2000 tl ne önerirsiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

espresso çekirdeği anında öğüten, her an taze, çekmecesinde biriken kahve tortusunu boşaltmak tek yaptığım temizlik delonghi ECAM 23.210 'da.

benzer özellikler tüm otomatik ve yarı otomatik delonghi ECAM ve ESAM serilerinde.

şayet süt sürahisini kendileri temizliyorsa tabiiki "tchibo" derim.

esam ile ecam serileri arasında ne fark var ben ev kullanımı için kendinden öğütücülü bir espresso makinası arıyorum bütçem 2000 tl
  • esam 'lardan sonraki üretim serisi ecam 'lar.
    mekanizmaların temel işlevsellikleri aynı.
    ikisininde kahveleri mükemmmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkan1905

quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

espresso çekirdeği anında öğüten, her an taze, çekmecesinde biriken kahve tortusunu boşaltmak tek yaptığım temizlik delonghi ECAM 23.210 'da.

benzer özellikler tüm otomatik ve yarı otomatik delonghi ECAM ve ESAM serilerinde.

şayet süt sürahisini kendileri temizliyorsa tabiiki "tchibo" derim.

esam ile ecam serileri arasında ne fark var ben ev kullanımı için kendinden öğütücülü bir espresso makinası arıyorum bütçem 2000 tl

Bende esam serisi var yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum memnunum. Ecam serisiyle arasında mekanik bir fark olacağını zannetmiyorum.İkisi de 15 barda çalışıyor sonuçta. Ecamların farkı dijital kontrol ve tam otomatik süt köpürtme sistemiyle tek tuşla latte gibi seçenekleri yapabilmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LUCI0 -- 29 Ocak 2018; 11:13:38 >

• Teşekkür ederim bilgilendirme için. Anladım iki seri arasında fark yok çok fazla . Uygun fiyatlı tercih edilebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • makinesini satan arkadaş var mı?
    manuel tercihen
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

Rossmann marketlerde satılan Domol kireç çözücüyü denediniz mi arkadaşlar?
    Tam bir f/p ürünü.
    Beko makinem için kullanıyorum. 5 TL altında bir fiyatı vardı hatırladığım kadarıyla.
    http://www.rossmann.com.tr/Urunlerimiz/toz-kirec-cozucu/3346

Merhaba, hala kullanıyor musunuz bu ürünü, geçen zaman içinde eklemek istediğiniz bir şey var mı acaba? Delonghi espresso makinem için kullanmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 8 Şubat 2018; 22:59:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker67

quote:

Orijinalden alıntı: albati

Rossmann marketlerde satılan Domol kireç çözücüyü denediniz mi arkadaşlar?
    Tam bir f/p ürünü.
    Beko makinem için kullanıyorum. 5 TL altında bir fiyatı vardı hatırladığım kadarıyla.
    http://www.rossmann.com.tr/Urunlerimiz/toz-kirec-cozucu/3346

Merhaba, hala kullanıyor musunuz bu ürünü, geçen zaman içinde eklemek istediğiniz bir şey var mı acaba? Delonghi espresso makinem için kullanmayı düşünüyorum.

Düzenli olarak kullanıyorum. Yararını da görüyorum. Makinenin damlatma sorunu bir dahaki temizliğe kadar fazla olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• su 50 / 50 beyaz elma sirkesi bilesimi ile kireci temizleyebilirsin.
    su haznesinde filtre varsa çıkart karışım suyu bitinceye kadar makineyi çalıştır.
    icap ederse işlemi 2 - 3 kez uygula.
  • Arkadaşlar Selam,

Delonghi kahve makinesi alacaklara kendi stoklarımı önerebilirim delonghi fiyatlarımızı bozdurmuyor ama buradaki üyelere indirim kodu tanımlayıp almak isteyenlere yardımcı olabilirim ?

https://www.gelbura.com/espresso-cappuccino-kahve-makineleri

indirim kodu :DHGELBURA (sepet adımında eklerseniz indirim sağlar)
  • MAJOR352 M kullanıcısına yanıt
    Aaaa bize özel indirim mi yapmışlar. Valla kaçmaz bakim tüm kategorilerde gecerli mi?

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    hocam arçelik 3185 ( beko 2170) makinasının sıfırı artık yok sanırım. bunlara muadil olarak ne alabiliriz şuanda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thsn_can

hocam arçelik 3185 ( beko 2170) makinasının sıfırı artık yok sanırım. bunlara muadil olarak ne alabiliriz şuanda ?

ikinci el takip ederseniz 300-350TL civarına bulabilirsiniz. muadil bir makina yok 2000TL altında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Orijinalden alıntı: thsn_can

ikinci el takip ederseniz 300-350TL civarına bulabilirsiniz. muadil bir makina yok 2000TL altında.

Merhaba cevabınız için teşekkür ederim. 2000 tl civarı olan makinalardan öneriniz nedir. Almanya' dan da getirtme şansım olacak ne tavsiye edersiniz ?

bir de bu makinalarla ristretto, flat white falan da yapabilir miyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thsn_can -- 13 Şubat 2018; 13:41:1 >
  • albati kullanıcısına yanıt
    Bende kullandım bugün, 1 lt suya 1 poşet atarak ve uyarı ışığı söndü. Merak ettiğim bir şey var, acaba bu kireç uyarı ışığı belli bir kullanımdan sonra otomatik olarak mı yanıyor yoksa gerçekten kireçlenmeyi algıladığı için mi yanıyor. Her ne kadar makineyi sık kullansam da çabuk yaktığını düşünüyorum.
  • Bugatti makine bugüne özel fiyatlı 1286 lira. Forumda bu makineden bahsedeni görmedim, nasıldır acaba? Amazon ebay gibi yerlerde sıfırı 600 küsür dolara satılıyor.

https://www.evmanya.com/urun/283693-bugatti-diva-gece-siyahi-kahve-makinesi
  • quote:

Bende kullandım bugün, 1 lt suya 1 poşet atarak ve uyarı ışığı söndü. Merak ettiğim bir şey var, acaba bu kireç uyarı ışığı belli bir kullanımdan sonra otomatik olarak mı yanıyor yoksa gerçekten kireçlenmeyi algıladığı için mi yanıyor. Her ne kadar makineyi sık kullansam da çabuk yaktığını düşünüyorum.

Bu sorunun cevabı sanırım bu başlıkta verilmişti. Kimisi 6 ayda yandığını kimisi de 2 yıldır yanmadığını söyledi. Büyük ihtimalle kireci algılıyor ya da shot sayısını baz alıyor.

• orhan kullanıcısına yanıt
    Tasarımı dışında sağda solda övüldüğüne pek rastlamadım. O fiyat, espresso makinesi için ara bir fiyat. 2000lere çıkılırsa daha pro bişeyler alınabilir. Ya da 600 civarı amatör ev işi alınır.

En iyisi temiz bir Beko diycem ama beni afaroz edecekler yine

• merhaba, bu makinalar arasındaki fark nedir? Almanyadan akrabalarım gelicek hangisinden getirteyim ? bu efsane beko modellerinin de asıl üreticisi bu gagia sanırım. bunlar aynı işlevi görür mü ?
    https://www.amazon.de/dp/B009WMO5FS/ref=sxts_sxwds-puwylo_rv_1?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=1665245307&pd_rd_wg=Gbkua&pf_rd_r=VXCGAP3GPSTGB6RWNH8T&pf_rd_s=desktop-sx-top-slot&pf_rd_t=301&pd_rd_i=B009WMO5FS&pd_rd_w=fIhFl&pf_rd_i=gagia&pd_rd_r=851b47fd-f3d2-4007-ba49-92f8f9cc16d6&ie=UTF8&qid=1518606144&sr=1
    https://www.amazon.de/dp/B00U1CCFTG/ref=sxts_sxwds-puwylo_rv_3?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=1665245307&pd_rd_wg=Gbkua&pf_rd_r=VXCGAP3GPSTGB6RWNH8T&pf_rd_s=desktop-sx-top-slot&pf_rd_t=301&pd_rd_i=B00U1CCFTG&pd_rd_w=fIhFl&pf_rd_i=gagia&pd_rd_r=851b47fd-f3d2-4007-ba49-92f8f9cc16d6&ie=UTF8&qid=1518606144&sr=3
    https://www.amazon.de/dp/B0000C72XS/ref=sxts_sxwds-puwylo_sim_4?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=1665245307&pd_rd_wg=Gbkua&pf_rd_r=VXCGAP3GPSTGB6RWNH8T&pf_rd_s=desktop-sx-top-slot&pf_rd_t=301&pd_rd_i=B0000C72XS&pd_rd_w=fIhFl&pf_rd_i=gagia&pd_rd_r=851b47fd-f3d2-4007-ba49-92f8f9cc16d6&ie=UTF8&qid=1518606144&sr=4

almanca özellikleri aşağıdaki gibi.

Gaggia Classic Light RI9403/11
    Gaggia Carezza Deluxe RI8525/01
    Gaggia Gran Gaggia Prestige RI8427/11
    Gehäuse-Material Edelstahl ABS-Kunststoff/Edelstahl ABS-Kunststoff/Edelstahl
    Temperaturanzeige im Retrodesign ✔
    Siebträger Semiprofessionell Gran Crema Gran Crema
    Passiv beheizte Tassenabstellfläche ✔ ✔ ✔
    Gleichzeitige Zubereitung von 2 Tassen ✔ ✔ ✔
    Einsatz für gemahlene Bohnen und E.S.E.-Pads ✔ ✔ ✔
    Milchschaumzubereitung Pannarello Pannarello Pannarello
    Wassertank (in Liter) 2,1 1,4 1,0
    Pumpendruck (in Bar) 15 15 15
    Material des Durchlauferhitzers Edelstahl Edelstahl Edelstahl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thsn_can -- 14 Şubat 2018; 14:8:55 >

• quote:

Benim bildiğim, bu uyarının yapılan kahve sayısına ve makinenin su sertlik ayarına göre değiştiği...
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.