Şimdi Ara

Eski amiral gemisi akıllı telefonlar, kullanıcı memnuniyetinde lider (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
6.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

% 50 artış baya baya büyük bir gelişim hocam.

• gs_tutkunu kullanıcısına yanıt

orta derece dedigin snapdragon 600 700lü telefonlardan birine sahip olabilsem

Çağ atlarım resmen. Hayatım değişir. Refah seviyem yükselir. Yeni doğmuş bebek gibi her uygulamayı her oyunu şaşırarak büyük bir iştahla oynarım.

Not: s3 mini kullancısı.

Edit:Her ay 100 lira 150 lira arttırmaya calısıyorm atıyorum kenara. 1 yılldır ben biriktirkçe telefonların fiyatları arttıkca arttı:D

Bakalım ne zaman yetişebilcez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenqhisKhaan89 -- 12 Ekim 2021; 15:45:18 >
  • millet hala ip6 kullanıyor neyin tantanası bu  

• Teknolojiyi 5 sene sonradan takip etmek ve memnuniyet. Yersen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxy s8 kullanıyorum yavaş geliyor

• MatadoriaTR kullanıcısına yanıt

Şarjı pek dayanmaz düz s10 un s10 plus desen yine gideri var ama s10 düz yaramaz

• lterlemez L kullanıcısına yanıt

Hocam s3'ü 2019'a kadar iyi kullanmışsınız telefonu ben de 2017'ye kadar kullandım ve son iki yılı telefonun ölü geçti. 1 gb rami yüzünden çıkışından hemen 2-3 yıl sonra çok yetersiz kalmaya başladı.

• SoNuAzKaEn kullanıcısına yanıt
    Pili saglam tuttugun sürece gider hala canavar gibi hic eksik kalmiyor yeter ki kirilmasin ezilmesin zarar görmesin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2013 yılında yurt dışı çıkışlı S4 almıştım. Hatta ilk akıllı telefonumdu. Şahsen çok memnundum. Taş gibi telefondu. O zaman çıkan note serileri de baya iyidi.

Elimden kayıp düştü ve ekranı gitti. 2019'a kadar çok rahat kullanmıştım.

• 4. ve 5. sıralarda Meizu 18 Pro ve Meizu 18 var. Türkiye'den çekilmek zorunda kalsa da Meizu amiral gemileri her daim muhteşemdi. Android güncellemesi vermemesi koca markayı globalden çekilmek zorunda bıraktı...

• 2014 de aldıgım note 4 hala kullanıyorum

• Carter35 kullanıcısına yanıt

Hocam pil baya zayıfladı 1 günü zor çıkarıyor. Videoları izledim değiştirmesi çok zor değil kendim değiştirmeyi düşünüyorum pilini  umarım elimde kalmaz telefon  

• patatessiz patso kullanıcısına yanıt
    Ben de S8 kullanıyorum. Bi format herşeyi rahatlatacak hala üşeniyorum ama :)

• Benim tahminim Fxxx (Fold/Flip) serisi Note serisinin yerini alacak. İkisi bir arada piyasada iken birbirinin müşterisini çalar.

• ExMilitary kullanıcısına yanıt

Hala da kullanıyordum ama e-posta hizmeti desteğini çekince, elimde sadece telefon kaldı (e-posta ve takvim özelliklerini kullanıyordum). Onun dışında orijinal piline rağmen akıllı saatimle de çalışıyordu. Mobil uygulama tecrübem fena değil, o yüzden FB, Twitter, Whatsapp gibi hizmetleri ve/veya mobil uygulamalarını telefonuma yüklemediğim için oldukça iyi dayandı (mesela FB, twitter hesabım var ama telefondan takip etmiyorum, gerekirse de web üzerinden bakıyorum. Whatsapp gibi hizmetleri ise kullanmıyorum). Özellikle FB'nin mobil uygulamaları tam bir pil düşmanı ve akıllı telefonları öldürüyor.

• lterlemez L kullanıcısına yanıt

Hocam zaten FB, Twitter, Whatsapp gibi hizmetleri bile kullanmıyorsanız her telefon işinizi görür gibi bir şey. Sadece e-posta ve takvim için gayet yeterli olmuştur s3 tabi ben mesela iphone 6 plus kullanıyorum wp, facebook ve youtube gibi uygulamalar için gayet yetiyo bence sizin gibi kullanıcılar için idel telefon iphone çünkü uzun yıllar hem stabil hem destek konusunda da gayet iyi. İphone se mesela tam sizlik olabilir.

• GenqhisKhaan89 kullanıcısına yanıt

Hocam s3 mini ye custom rom yüklediniz değil mi? Çünkü bu devirde s3 mini gibi bir telefon ancak custom romla kullanılmalıdır.

• TR_mahmutpek kullanıcısına yanıt

Telefoncuya götürmüştüm o yükled. Emulatör kurup nintendo nes- snes-psx-Gameboy advance nintendo DS-falan o sekilde eski oyunları oynuyorm.

Yeni android telefon içinde her ay 100 tl ayırıyorm ama bakalm ne zaman kısmet olcak.1700 tl biriktirebildim şubattan bu yana. ama bu parayada hala adam akıllı telefon yok.

• GenqhisKhaan89 kullanıcısına yanıt

Hocam bazı telefonlar dışardan ucuza alınıp imei değiştirilebiliyor, benim arkadaşım xiaomi mi 9t pro telefonuna yapmıştı baya ucuza gelmişti, belki hala yapılıyordur araştırmakta fayda var.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.