Şimdi Ara

Erikli Hoş Geldin Damacana Kampanya(%40 İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
4.766
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Erikli Hoş Geldin Damacana Kampanya(%40 İndirim

benim bulunuduğum bölgede 18 Tl’ye geldi . Ayrıca 2016 damanacası vardı . Onu da ücretsiz yenilemiş oldum .

KAMPANYA ŞARTLAR VE KOŞULLAR

1/ KAMPANYA KAPSAMI

Kampanya 20 Nisan 2022 – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasındadır. Kampanyaya katılım sağlayan su bayileri ve hizmet noktalarında başlayacak olan Erikli 19 Litre damacana Hoş Geldin kampanyası hakkındaki detaylar aşağıdaki gibidir.

• 444 0 222 numaralı Erikli İletişim Merkezi’nden sipariş verilebilecek olan kampanya teklifleri:

1. Elinde Erikli dışında farklı bir markaya ait 19 Litre damacana olan tüketiciler, bu damacanayı teslim ederek herhangi bir bedel ödemeksizin ilk 5 siparişindeki 1 er adet suyu %40 indirimli almaya hak kazanacaklardır.
    2.  
    3. Elinde herhangi bir damacana olmayan tüketiciler ise, Erikli 19 Litre kampanyalı damacana depozito bedeli olan 25 TL ödemek karşılığında kampanya kapsamında ilk 5 siparişindeki 1 er adet suyu %40 indirimli almaya hak kazanacaklardır.
    4.  
    • Kampanya kapsamında elde edilen haklardan tüketicinin son yararlanma tarihi ise 30 Haziran 2022’dir. Kampanya tarihleri arasında üye olarak yukarıda tanınan haklarını en geç 30 Haziran 2022 tarihinde kullanmalıdırlar, bu tarihten sonraki talepler kabul edilmeyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grgl92 -- 7 Mayıs 2022; 18:0:5 >

• teşekkürler

• Teşekkürler. Depozito bedeli de birçok markanın değişim bedelinden düşük. Güzel kampanya.

• köy gibi bir ilçede yaşıyorum. Bizim lokasyonda geçerli mi değil mi nasıl öğrenicem
  • Çok iyiymiş hemen yararlanalim
  • Konya/Karatay'da 18 lira ile abonelik başlattım, Sırma damacanadan ücretsiz geçiş oluyor. Teşekkürler.

• ERİKLİ nın buyuksehırlerdekı damacana fıyatı nedır acaba?

• Teşekkürler
  • 12 tane yarım litrelik (0.5) suya 30 lira kesen erikli mi? nasıl, eğleniyor muyuz?
  • Çeşmeden için daha iyi, çok meraklısıysanız eve en ucuzundan arıtma alın o daha mantıklı.

Niye alınır merak konusu gerçekten. Değil %40, damacanası 10TL olsa yine para verilmez.

• çeşmeden içip böbrekleri ele mi alıyorsunuz ?

• Turkforce T kullanıcısına yanıt
    Tamam
  • .Eray. kullanıcısına yanıt

Yıllardır içiyorum böbrekler yerine duruyor. Bu suların bildiğin kuyudan çekilen arıtılmış su olduğunu veya özellikle Eriklinin tüm testlerde aldığı sıralamayı araştırmak için google yeterli.

• Turkforce T kullanıcısına yanıt

Erikli içilebilir su sıralamalarında bayağı sonlarda yer alıyor. Öyle bildiğiniz gibi iyi bir su değil. Eskidendi o.

• ririii kullanıcısına yanıt

444 02 22 arayp 4'e basınca açık adres olarak kontrol sağlıyorlar.

• ankara eryamanda 18 tl olarak faydalandık teşekkürler

• Bunu içeceğinize banyo suyu için daha iyi
  • Damacana için bile alınır teşekkürler
    Kaynak suyu dolduruyorum 19lt iyi olur suyuyla da çay demlerim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.