Şimdi Ara

erdoğanlar bisiklet neden böyle?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kalitesiz ürünleri kaliteli gibi gösterip, uçuk fiyatlara satıyorlar. Aynı marka aynı ürün olan gidon elciğini buradan 5 liraya aldım. Sitede 32.99TL yazıyor. Başka sitelerde 4.99 veya 7.99 değişiyor. Ön amortisör değiştiriyim dedim. Suntour'un giriş seviye maşasına 350 lira para istiyor. Başka yerlerde veya burada 125 lira. Çok kazık çook!

• Erdoğanlar bisikleti bilmem de doğabisiklet varken zaten diğerlerine bakmıyorum ancak aradığım ürün burada olmazsa bakıyorum. Genelde piyasanın altında fiyatları ve her sorunda hemen ilgileniyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bisikletciden bisikletciye fark gosteriyor. Kimisi cabuk satilsin ve stokta kalmasin diye uygun fiyatli satiyor, kimisi de yuksek fiyattan, kimisi de stokta beklemis mali aradan 1-2 yil gecince ucuza satiyor. Daha once yol lastigi bakarken iki bisikletci arasinda yaklasik 100 TL gibi bir fiyat vardi. Her bisikletcinin fiyat anlayisi farkli.

• They Killed Kenny kullanıcısına yanıt
    doğa bisikleti araştırdımda gerçekten çok iyi fiyatlar. nerdeyse %30-40 daha indirimli. maşa 215 lira gayet uygun. lastiklerin fiyatlarıda makul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: netd forum

doğa bisikleti araştırdımda gerçekten çok iyi fiyatlar. nerdeyse %30-40 daha indirimli. maşa 215 lira gayet uygun. lastiklerin fiyatlarıda makul.

Dükkanları yok sadece sanal satış yapıyorlar bu da maliyeti düşürüyor sanırım.

• dogabisiklet piyasadaki en iyi site. Havale ile daha da uygun fiyatlar. Hem ürün çeşidi de var. Decatlon gibi sadece kendi markaları satan bir site değil.
  • Why Shy kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: They Killed Kenny

Erdoğanlar bisikleti bilmem de doğabisiklet varken zaten diğerlerine bakmıyorum ancak aradığım ürün burada olmazsa bakıyorum. Genelde piyasanın altında fiyatları ve her sorunda hemen ilgileniyorlar.

Batıkent'de ki Doğa bisiklet değil mi?

Esnaflıkları güzel onların.

Ancak internet sitelerinde artık bisiklet satışı yok sanırım, aynı şey mağazaları içinde mi geçerli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pipoti

quote:

Erdoğanlar bisikleti bilmem de doğabisiklet varken zaten diğerlerine bakmıyorum ancak aradığım ürün burada olmazsa bakıyorum. Genelde piyasanın altında fiyatları ve her sorunda hemen ilgileniyorlar.

Ancak internet sitelerinde artık bisiklet satışı yok sanırım, aynı şey mağazaları içinde mi geçerli?

Ben mağazaları yok diye biliyordum. Gidip bakmadım da ekşide kapatmışlar filan diyordu. Mağazaları varsa bir gidip uğramak lâzım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pipoti

quote:

Ben mağazaları yok diye biliyordum. Gidip bakmadım da ekşide kapatmışlar filan diyordu. Mağazaları varsa bir gidip uğramak lâzım

Ben çok gidiyordum ama 4 sene olmuştur en son gidişim. Atlantis AVM'nin karşısında ara sokaktaydı yerleri.

ABS fren pabuçları fln satan nadir yerlerden biriydi. Fiyatları da hep uygun oluyordu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.