Şimdi Ara

Erdoğan: 'Yarın medyada çok daha önemli bir şey göreceksiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
6.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hattori- -- 18 Haziran 2019; 23:5:57 >

• Bir durum değerlendirmesi yapalım:

Cumhurbaşkanı mı yoksa AKP genel başkanı mı ne olduğu belli olmayan Erdoğan...

Koskoca bir Cumhurbaşkanının bu saatte Trabzon Yaşlıları Koruma Derneği gibi çoğumuzun varlığından bile haberi olmayan basit bir dernekte ne işi olabilir..

Belediye başkanının bile gitmeye tenezzül etmek istemediği bir yerde bir kere senin ne işin var aga, sen bunu söyle bizlere.

Konuştuğun kürsüde CUMHURBAŞKANI FORSU var ama TAM BİR AKP GENEL BAŞKANI AĞZIYLA siyasi miting yaparak konuşuyor.

Ülkeyi resmen ekonomik olarak adı sanı duyulmamış afrika ülkeleri ligine soktuğu ve ülke tarihinin en derin ve korkunç işsizlik rakamlarına maruz bıraktığı VE DÜNYADA SAYILI ENFLASYONU YÜKSEK ÜLKELER ARASINA TÜRKİYEYİ DE SOKTUĞU halde, işi gücü bırakmış 6 ay önce açılış yapılmış hastanenin açılışını yaparak orda da bir siyasi miting yaptı, yetmedi bu akşam da tam bir havuz medyası muhabiri ağzıyla yarın sizlere bomba haberim var demeye getiriyor..

İşte bu durum, oy vermeyi angarya görüp de oy vermeyen, hiçbir partiyi tutmayıp oy vermeyenleri dahi etkileyip, inanılmaz bir ters etki oluşturup İmamoğluna doğru yönlendiriyor ama Erdoğanın bundan haberi yok.. Konuş be, kim tutar seni agaaaa, sen konuştukça oylar rakibine gidiyor
    O zaman şöyle cevap verelim

Yıl 1994 İBB adayı erdoğan amerika dönüşü fbi ajanları ile birlikte poz verirken.

Yıl 2005 başbakanken yahudi cesaret madalyası alırken.

Yıl 2016 Recep Tayyip Erdoğan New York'ta Henry Kissinger ve James Rotschild'le bir araya geldi

Elini vicdanına koy bir düşün bakalım.Hangi dış güçler kimi desteklemiş...
    bu adam iyi değil gerçekten chp hep halkı birbirine kırdırdı diyo zillet illet diyip kin nefrete sevk eden milleti bendim sanki
  • Ne yapsalar boş!
  • yalnız bu son dakikiada yapılan şeyler hep ters tepiyor rte cim haberin olsun...medet beklemeyin yani...
    ekremin sex kasedi çıkmadıktan sonra herşey boş bu saatten sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

yalnız bu son dakikiada yapılan şeyler hep ters tepiyor rte cim haberin olsun...medet beklemeyin yani...
    ekremin sex kasedi çıkmadıktan sonra herşey boş bu saatten sonra
    Bozma oyunu. Bak martta rtenin söylemleri sayesinde imamoğlu gibi biri çıktı, seçim tekrarlanmasa başkandı.
  • Koskoca Cumhurbaşkanının uğraştığı şeylere bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv çok izlemem ancak 2 gündür denk geldiğim için 5-10 dk. kadar kendisini izledim. Bir vatandaş olarak hangi partiyi yada adayı tuttuğumun bir önemi yok. Sadece şunu anlayamıyorum, 38 yaşımdayım ve inanın kafam basmıyor.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin seçilmiş Cumhurbaşkanı'sın. Bunu bir çok kez kendin dile getiriyorsun. Senin ülke meseleleri ile ilgilenmen gerekirken, neden bir belediye başkan adayı ile uğraşırsın. Efendim Ordu valisine .. dedi diyorsun. Adana valisi vatandaşa zamanında ne söyledi, e o zaman neredeydin?

Sen seçilince halkın iradesi oluyor. Başkası seçildiğinde böyle birisi başkanlık yapamaz. Ee halkın iradesine ne oldu, nereye gitti?

---

Size yemin ediyorum, bu düşünce şekli insanın heyecanını, yaşama sevincini, amaçlarını, umutlarını, her şeyini beyninden silip götürmeye yeter de artar bile. İnsan bir kere mutsuz ve huzursuz olur. Düşünsenize, kendi hür iradeniz ile bir karar verip oy kullanıyorsunuz, ancak kafanızda hep bir soru işareti ile yaşamak zorundasınız!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 18 Haziran 2019; 23:15:0 >

• Takmışlar miti, emniyeti adamın peşine, sandıkta görüşeceğiz bakalım

• Ekrem başkanın arkasına mit i takmış....
    ama millet artık tuzağa, çamura doydu.
    Bunlar anca Ekrem başkanı daha da güçlendirir.
  • Dh gündemin iki yüzlülüğünü göremeyenler bu konuya baksın. Bu görüşmeyi binali yapsaydı demediğinizi bırakmazdınız aksini samimi birşekilde iddia edebilecek babayiğit varsa buyrun. İki yüzlülükte rakip tanımazsınız

• Sen soruma cevap ver aksi olsaydı ipe koyar sallandırırdınız burda binaliyi?

• Bir durum değerlendirmesi yapalım:

Cumhurbaşkanı mı yoksa AKP genel başkanı mı ne olduğu belli olmayan Erdoğan...

Koskoca bir Cumhurbaşkanının bu saatte Trabzon Yaşlıları Koruma Derneği gibi çoğumuzun varlığından bile haberi olmayan basit bir dernekte ne işi olabilir..

Belediye başkanının bile gitmeye tenezzül etmek istemediği bir yerde bir kere senin ne işin var aga, sen bunu söyle bizlere.

Konuştuğun kürsüde CUMHURBAŞKANI FORSU var ama TAM BİR AKP GENEL BAŞKANI AĞZIYLA siyasi miting yaparak konuşuyor.

Ülkeyi resmen ekonomik olarak adı sanı duyulmamış afrika ülkeleri ligine soktuğu ve ülke tarihinin en derin ve korkunç işsizlik rakamlarına maruz bıraktığı VE DÜNYADA SAYILI ENFLASYONU YÜKSEK ÜLKELER ARASINA TÜRKİYEYİ DE SOKTUĞU halde, işi gücü bırakmış 6 ay önce açılış yapılmış hastanenin açılışını yaparak orda da bir siyasi miting yaptı, yetmedi bu akşam da tam bir havuz medyası muhabiri ağzıyla yarın sizlere bomba haberim var demeye getiriyor..

İşte bu durum, oy vermeyi angarya görüp de oy vermeyen, hiçbir partiyi tutmayıp oy vermeyenleri dahi etkileyip, inanılmaz bir ters etki oluşturup İmamoğluna doğru yönlendiriyor ama Erdoğanın bundan haberi yok.. Konuş be, kim tutar seni agaaaa, sen konuştukça oylar rakibine gidiyor

• Abicim bundan uc yil once maasim 1000 dolarin uzerindeyken suan 1000 dolarin altinda.Her yil yuzde 10 dan az zam almama ragmen.

Ben fakirlesirken yandaslarin zenginlesiyor.Yolsuzluklar ayakkabi kutulari havada uçuşuyor.Bunlari durdurup liyakatla yonetilse zaten oyun yuzde 50nin uzerinde olacak.
    Neden boyle seylerle ugrasiyoruz anlamiyorum.

Istanbul belediyesi mi kurtaracak ulkeyi biri bana anlatsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinadangelencerez -- 18 Haziran 2019; 23:47:42 >
  • Kabatas görüntüleri geliyor :D
  • EEE adaletin bağımsız olmadığını öğrenmiştik şimdide televizyonların bağımsız olmadığını net şekilde öğrendik akp liler hala özgür olduklarını mı sanıyor ? Sayın akp li arkadaşlar eski bir akp li olarak size söyliyeceğim fikirleriniz öldürülüyor sizin düşünmeniz değil başkalarının sizin için düşünmesi haber alma özgürlüğünüzün kısıtlanması yarın öbür gün aile çocuklarına torunlarına lazım olacak adaletin taraflı olduğu anlamak istemesenizde ajan fetöcü olaylarından sizde anlamışsınızdır gerçekten bunun isminin ne olduğuna karar veriyorsunuz ?
    görüldüğü gibi fetö dediler tutmadı pkk dediler tutmadı yunan dediler tutmadı rum dediler tutmadı vali olayında eski arkadaşları gibi montajlarla hareket ettiler tutar gibi oldu oda tutmadı akp liler cidden iftiraların atıldığının farkında değil misiniz ?

kendi seçmeni ne duymak isterse medyaya onu sürdürüyor ne duymak istemezse onu haber bile ettirmiyor suriyeli olaylarının 3te2 si ana havuz medyada haber bile olmuyor en basit örneği bu.Kendi halkının yarısını terörist gören,ihtiyacı olduğunda teröristlerle pazarlık yapan ihtiyacı olmadığında bunlar kötüdür diyen,sadece seçimde güçlü çıkmak için mhp ile birleşen ama ortağını gram sevmeyen adeta istanbul'dan kovan kime ihtiyacı varsa önce yanına sokulup veya kollarının altına alıp işi bitince ayrılmak için kan dahil dökülmesine göz yuman bir lider mi istiyorsunuz ben C başkanı olsun diye oy atmıştım C başkanlığı makamında belediye başkanlarıyla dalaşsın adaletin bağımsızlığına müdahil olup insanların haber özgürlüğünü istediği gibi şekillendirsin ve belediye başkanlarına laf atsın diye değil.

Kimsenin fikri değişmesin ama herkes bir kafasında muhasebe yapsın bence en azından şunu desin ben bunun böyle olduğunu biliyorum ama tercihim bu desin kendini kandırmasın.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.