Şimdi Ara

Erdoğan: 'Yarın medyada çok daha önemli bir şey göreceksiniz (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
6.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Oyun diyoruz inanmıyorsun, bu görüntü onun bir parçası.
    Feto kendisi söylüyor onada inanmıyorsun,
    Bugün gerek PKK, gerek Feto konusunda geldiğimiz nokta, mücadele ortada buda birşey ifade etmiyorsa fanatik kim acaba düşünmek lazim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeslanınKalfası

Dh gündemin iki yüzlülüğünü göremeyenler bu konuya baksın. Bu görüşmeyi binali yapsaydı demediğinizi bırakmazdınız aksini samimi birşekilde iddia edebilecek babayiğit varsa buyrun. İki yüzlülükte rakip tanımazsınız
    Oda yapmış zAten akyuzsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mehmet Metiner interneti salladı gördük neyin ne olduğunu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Tv çok izlemem ancak 2 gündür denk geldiğim için 5-10 dk. kadar kendisini izledim. Bir vatandaş olarak hangi partiyi yada adayı tuttuğumun bir önemi yok. Sadece şunu anlayamıyorum, 38 yaşımdayım ve inanın kafam basmıyor.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin seçilmiş Cumhurbaşkanı'sın. Bunu bir çok kez kendin dile getiriyorsun. Senin ülke meseleleri ile ilgilenmen gerekirken, neden bir belediye başkan adayı ile uğraşırsın. Efendim Ordu valisine .. dedi diyorsun. Adana valisi vatandaşa zamanında ne söyledi, e o zaman neredeydin?

Sen seçilince halkın iradesi oluyor. Başkası seçildiğinde böyle birisi başkanlık yapamaz. Ee halkın iradesine ne oldu, nereye gitti?

---

Size yemin ediyorum, bu düşünce şekli insanın heyecanını, yaşama sevincini, amaçlarını, umutlarını, her şeyini beyninden silip götürmeye yeter de artar bile. İnsan bir kere mutsuz ve huzursuz olur. Düşünsenize, kendi hür iradeniz ile bir karar verip oy kullanıyorsunuz, ancak kafanızda hep bir soru işareti ile yaşamak zorundasınız!
    Korkuyor. İstanbul'u alan Türkiyeyi alır. Kendi senaryosundan mütevellit, biliyor. Üstelik adım adım Ekrem başkanı mağdur etme yolunda da ilerliyorlar.

Bu halk mağdurun yanında, samimi olanın yanında oluyor daima, kendisi bizzat böyle kazandı ancak bunu görememesi beni de şaşırtıyor. Reklamın iyisi kötüsü yok. Ekrem'e söylediği her söz kendi ayağına sıktığı bir kurşun.

• Antikaruh kullanıcısına yanıt
    Aynen. Erdogan ve AKP ne kadar Ekremle ilgili konusursa, iyi kotu farketmez ama kotu konusmalari + puan olarak ekreme geciyor ve farketmeden ekremin reklamini yapiyorlar.

Ekremin bu dakikadan sonra artik bir sey yapmasina gerek yok. Yapacagini yapti, ekranlara yeteri kadar cikti.

Artik Pazar gunu elde edecegi zaferi beklemeye gecti.
  • ayzeb A kullanıcısına yanıt
    Lan sümüklü bir cinci hocanın sözüne neden inanayım?
    Ben gerizekalımıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayzeb

https://youtu.be/hfk_nNCCNfE

Sana hayal dünyanda başarılar. Fanatik akpli olmuşsun artık, sana ne gösterilse kabul etmeyeceksin. Yazık, daha yaşında genç.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.