Yüzbaşı
09 Haziran 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 532 (Bu ay: 0)
Gönderileri

1.derece yakınında kanser ve imünoterapi yaşayan arkadaşlar yazabilir mi ?

İmünoterapiyi kaçıncı evrede aldınız , sonuç ne oldu ? Olumlu-Olumsuz

Tavsiyeleriniz ne olur.

(Maliyet vb konu dışı).

Bir akrabam kanser hastası , radyoterapi gördüğü kalça kemiği ve vücudu ağrıyor.Ağrı kesici kullanmıyor.Yakını vb böyle bir tecrübesi olup , şu iyi gelir diyebilecek var mıdır ?

silinebilir

Ailesi ile yaşayan üniversite öğrencisi arkadaşlar , ulaşım hariç ne kadar harçlık (haftalık ) alıyorlar.

Yetiyor mu ? ideal miktar ne olmalı ?

Ekstra Öğrenim kredisi vb alınıyorsa ayrıca yazılırsa sevinirim.

Daha önce Finansbank ve Fibabanka idi , Kuveyt özel kur tanımlıyor ama epey kademesi var.

Şu an mobilten veya internetten alımda hangi banka en iyi kuru veriyor ?

SONUÇ

Konu çözüldü dün akşam baktım hatalı pano düzeltilmiş , gelen otobüs süreleri vb düzgün , arayan herkese çok çok teşekkürler , insanların zaman kaybını biraz azaltabildiysek ne mutlu bize.

Dürüst olmak gerekirse daha fazla destek beklerdim ama yeterli oldu.

genel olarakta şikayetlerimizi iletmekten çekinmeyelim , sistem ya düzeltir , düzeltmezse de varlığını ve faydasını sorgulatır.

Kalın sağlıcakla

...........................................................................

Bir süredir motosikleti bıraktım ve Metrobüs+Otobüs kullanıyorum.

Akşamları otobüse Uzunçayır Metrobüs Tuzla Yönü Otobüs duraklarından biniyorum.

burada 2 adet gelecek otobüslerin geliş saatlerini gösteren gösterge var buraya kadar herşey normal.

Sorun özeti: Bu göstergelerden ilk sıradakinde saat hatalı ve otobüs saatleri de hatalı gösteriliyor.İnsanlarda onu doru kabul edip boşa bekliyorlar.Bu sorun 4-5 aydır devam ediyor.Son 3 aydır ben şikayet ediyorum.Maalesef sahaya gidip bakılmadan "tahmini geçiş dakikalarında sapmalar meydana gelebilmektedir. Ayrıca akıllı durak sisteminde saat bilgisi yer almamaktadır."

gibi saçma cevaplar veriliyor.ve çözüm hala sağlanmadı.

Buraya nasıl geldik:

Bende en son seferde 153'teki arkadaşa bakın sosyal medyada organizasyon yaparım 1000 kişi arar sizi bunu çözün dedim ama çözmediler yine o nedenle desteğinize ihtiyacım var.Bir 153 hattı ziyareti yapalım.arayan konuya yazarsa konu gündemden düşmez.

Şikayetimiz kısaca şu :

Uzunçayır Metrobüs duraklarında 2 adet otobüs saatlerini gösteren ekran var , bu ekranlardan birisi geliş saatlerini hatalı gösteriyor (diğer ekran doğru) bu sorun 3-4 aydır devam ediyor.Bu konuda çözüm istiyoruz.

bu konuda yardımıza ihtiyacım var ve desteklerinizi bekliyorum.

tekrar : arayan sonrasında konuya yazarsa konu gündemden düşmez.

Aynı anda çekilmiş iki ekran resmi ekte normalde aynı olmalı üst kısımda ilk gelenler durak isimleri ile yazılı.Hata görülüyor.Saatte birisinde hatalı.

Çözüldü : Donanımhaber 153 İbb Şikayet hattı ziyareti : Çözüm için desteğinize ihtiyacım var

Çözüldü : Donanımhaber 153 İbb Şikayet hattı ziyareti : Çözüm için desteğinize ihtiyacım var

@mgora

Yüzbaşı 09 Haziran 2002

Sonra vatandaş neden dolar , altın alıyor.

Vatandaş Akp'nin manipüle edemeyeceği , el atamayacağı ne varsa ona kaçıyor.

Normal bir ülkede yer yerinden oynar.Bizde tık yok.Hani soruşturma yapılacak olan belli Sermaye Arttırımı yapılan şirket sahiplerine dokunulmazlık verlp bu konuya özel ifadeleri alınacak.

Gerçek ortaya çıkacak , hodri meydan görelim bir temiz el operasyonu.

Spk : Sermaye Piyasası üst kurulu ve rüşvet iddiaları
Spk : Sermaye Piyasası üst kurulu ve rüşvet iddialarıwww.odatv4.com
Erdoğan’ın ataması tartışıldı 18 MİLYON DOLAR RÜŞVET İDDİASI Yargıya gidiyor
https://www.odatv4.com/guncel/180-milyon-dolar-rusvet-iddiasi-yargiya-tasiniyor-248485

Yurtdışında panel fiyatları yarı yarıya düştü (USD bazında) ama yerel piyasada stok olduğu için hiç yansımadı Monitörlere.

Eşit Ağırlıklı puanınız 263000 olsa , 4 yıllık hangi bölümleri yazardınız ? Neden ?

ve nelerden uzak dururdunuz (Neden ?)

Bugün bir kur korumalı mevduat dönüşü vardı arkadaşımın , bende rakamları aldım görüşleriniz nedir ?

Hesap açılışı : 25 Nisan 2022 Kur : 14.77 tl

Açılış tutarı : 1124500 tl

bugün ödenene faiz + kur farkı: 232700 tl (yaklaşık yüzde 20 3 ayda)

Son tutar : 1357200 tl

Bana sanki yaygınlığı arttıkça piyasayı yavaşlatır gibi geldi.

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 12.853
İkinci El Bölümü Mesajları: 452
Konularının görüntülenme sayısı: 201.121 (Bu ay: 1.091)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 37.774 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.