Şimdi Ara

ERDOĞAN KURAN OKURKEN GÖRÜNTÜLENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seçimlere 4 gün kala Erdoğan ın kuran okurken çekilmiş görüntüleri haber7 isimli sitede yayınlandı.

Yayınlanan videonun zamanlaması dikkat çekici.

AKP oylarının düşmesi ile meydanlarda kuran gösterildiği güzel ülkemizde bunu da gördük.

• bunlar hep şov
  • ferther kullanıcısına yanıt
    Münâfıklık alâmeti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Trump

bunlar hep şov
    Kuran okurken görüntülenmedi, kendisinin görüntülenmesini istedi. İzlemedim ama gizli kamera gibi çekmişlerdir muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BF8E9B238

Kuran okurken görüntülenmedi, kendisinin görüntülenmesini istedi. İzlemedim ama gizli kamera gibi çekmişlerdir muhtemelen.

Alıntıları Göster
    wowowowowow Kuran okuyor,hemen gidip oy vermeliyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Alıntıları Göster
    selo yu sevmem ama bir lafına acayip katıldım seccadeyi miting yaptığı yere koyup binlerin onunde namaz kılmadığı kaldı tek yakında oda olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Alıntıları Göster
    adamsın adam
  • Şehid Muhsin YAZICIOĞLU bir seçim öncesi sabaha karşı Sivas'a girer,o esnada Sivas için sabah namazı vaktidir ve ezan okunmaktadır.Şöförü sorar;
    Başkan'ım hangi camide namazı kılalım?
    Merhum cevap verir: Eve geçelim, Evde kılarız.Seçimler yaklaşıyor, millet yanlış anlayabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Di Zetemeno

Şehid Muhsin YAZICIOĞLU bir seçim öncesi sabaha karşı Sivas'a girer,o esnada Sivas için sabah namazı vaktidir ve ezan okunmaktadır.Şöförü sorar;
    Merhum cevap verir: Eve geçelim, Evde kılarız.Seçimler yaklaşıyor, millet yanlış anlayabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferther -- 3 Haziran 2015; 16:52:28 >

•  ERDOĞAN KURAN OKURKEN GÖRÜNTÜLENDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferther -- 3 Haziran 2015; 16:54:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

Şehid Muhsin YAZICIOĞLU bir seçim öncesi sabaha karşı Sivas'a girer,o esnada Sivas için sabah namazı vaktidir ve ezan okunmaktadır.Şöförü sorar;

Ağa adamlık başka bir şey.........
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektro_gadget

yav he he hep öyle olur zaten çekemiyor kimse bu adamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yugams

quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

Ağa adamlık başka bir şey.........

Böyle adamlar da erken göçüyor Dünyadan.
  • Kimi koasliyon ile ülkeyi nasıl geriye götürürüm derdinde.... kimide din,Allah,vatan,millet derdin de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Kimi koasliyon ile ülkeyi nasıl geriye götürürüm derdinde.... kimide din,Allah,vatan,millet derdin de..
    Oylar %44lerden düşmeye başlayınca yapacak başka bir şey kalmamıştır.İzlemedim doğruysa tabi link yok başlıkta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angamaite

Oylar %44lerden düşmeye başlayınca yapacak başka bir şey kalmamıştır.İzlemedim doğruysa tabi link yok başlıkta.

Alıntıları Göster
    Duruma göre değişir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solbek11 -- 4 Haziran 2015; 1:13:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angamaite

AKP hangi tarafta ben anlamadım
  • Reklamları izledik

Daha bunlar iyi halleriniz
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt

ERDOĞAN KURAN OKURKEN GÖRÜNTÜLENDİ ERDOĞAN KURAN OKURKEN GÖRÜNTÜLENDİ

• Yayınlandı değil,
    Yayınlanması emredildi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.