Şimdi Ara

Erdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
3
Favori
25.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "İran'daki özgürlüğü olmayan, ekonomik olarak da belini doğrultamayan halk gibi, biz de perişan duruma geleceğiz"

demek şu anda bizde özgürlük var, ekonomik olarak belimiz doğru??? yazarken mantıktan ayrılmayalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarruf yapma

Keyfi faiz enflasyon belirle

Yabancı yatırımcıyı kaçır

Her yere dövizle borçlan

Hazinenin rezervini bitir

Siyasi krizlere balıklama atla

Ümmetçilik hayalleriyle radikal gruplarla ortaklık kurup ,bir çok ülkeyle aranı boz

sonra kurtuluş savaşı veriyoruz Erdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz 

• La dune kadar herşey yolundaydı ne oldu ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5 gün once uçuyoz,3 gün once olur böyle dalgalanmalar normal,şimdi ekonomik savaş karar ver rte cim hangisi Erdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz 

• İzmirde deprem, bir sürü ölü yaralı, hala enkaz altında kalanlar varken Cumhurbaşkanımız Van'da miting mi yapıyormuş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selocanq S kullanıcısına yanıt
    kelimenin tam anlamıyla düne kadar. askıda ekmeği eleştirip: var mı ya böyle bir şey? dedi. "eve ekmek götüremiyoruz" diyen esnafa "abarttın, al bir keyif çayı iç " dedi. bugün ise: "biraz daha sabır, metanet, gayret bekliyorum" dedi. hepsini aynı kişi dedi. malum soruyu bu defa biz soralım: var mı ya böyle bir şey?

• Her zamanki gibi yine dış güçler

.
    Erdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz

• E hani ekonomide çok iyi noktadaydık, uçuyorduk? Sayın bakan böyle diyordu.

• Kurtuluş savaşı değersizleştirilmeye çalışılıyor başka bişey değil ben böyle okuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

"İran'daki özgürlüğü olmayan, ekonomik olarak da belini doğrultamayan halk gibi, biz de perişan duruma geleceğiz"

demek şu anda bizde özgürlük var, ekonomik olarak belimiz doğru??? yazarken mantıktan ayrılmayalım.
    iyi oku orayı bak, ben o cümleyi yazarken: "ileride böyle olabilir" anlamında demedim, o kişi kendi isteğiyle ile bizi bu noktaya getirdiğini itiraf etmiş oluyor dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 31 Ekim 2020; 17:53:53 >
  • Bu zata hemen bir keyif cayi verin keyiflensin.

• bakınız, kurtuluş savaşının trt cephesinden gelen haber: "TRT, elektrik zamlarından 1 milyar TL gelir elde etti"

• 01001101 kullanıcısına yanıt
    benim eleştirim gayet makul ve yerinde. ileride olacakmış gibi yazdığın şeyleri bilfiil yaşamaktayız. daha fenasına dört nala gidiyoruz. az daha zaman geçince: keşke çin'de yaşayanlar gibi olabilsek, dememiz an meselesi olacak gibi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

benim eleştirim gayet makul ve yerinde. ileride olacakmış gibi yazdığın şeyleri bilfiil yaşamaktayız. daha fenasına dört nala gidiyoruz. az daha zaman geçince: keşke çin'de yaşayanlar gibi olabilsek, dememiz an meselesi olacak gibi görünüyor.
    aynı fikirdeyim.

• Güldürdü nedeni için aynaya baksın.

• eee hani ekonomi çok iyiydi , berat bey dolar yukselsede krız cıksada diyenler hayal goruyor felan dıyordu ?? ekonomi 1 gecede mi kötü oldu yani 20 senelik zamanda

• Uçuyoruz demediniz mi lan?

• 20 sene tek başınıza ülkeyi yönettiniz başladığımız yerdeyiz demek oluyor bu. Herşeyi bırak ekdekileri de sattınız gırtlağa kadar borçlandınız

• Ekonomi cok iyiii

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.