Şimdi Ara

Erdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
3
Favori
25.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ee bizede vatan millet sakarya demek düşüyor.
    Bunu şu sebepten söyledim, sakarya ilimiz vergi borcu ödeme noktasında. Yüzde 20 li rakamlara kadar düşmüş. Yani 100 mükelleften 80 ni vergi borcunu ödemiyor.
    Bu oran konya ilimizde 61 yani, konyalı 100 mükelleften 39 u vergi borcunu ödemiyor.
    Bu oran tunceli ilimizde 88 yani, tunceli’de 100 mükelleften 12 si vergi borcunu ödemiyor.
    Vatan millet sakarya’ya gidemiyeceğimize göre. Konya ve sakarya gibi illerimize, gönderin müftüleri. Camilerde konuşma yapsınlar.
    Tunceli’ye müftü göndermenize gerek yok, vergi borcuna en sadık 2. İlimiz tunceli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranel -- 31 Ekim 2020; 18:55:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekonominin Kurtuluş savaşı mı Ama Reis ekonomik olarak en iyi ülkelerden biriyiz demişti niye savaş veriyoruz o zaman ben bu işi abartılı buldum bi keyif çayı içip kendime geleyim bari

• Döviz alın hocalar yakında dolarlarlarınızı satın TL dönün derler

• çeşitli kuşatmalar söz konusu. zaten bu kuşatmaları aşarsak tekrar birleşmiş orduları kapılarımızda görebiliriz.o zaman farklı mücadeleler vermemiz gerekebilir.

tarih tekerrürden ibarettir diye boşuna dememişler.

tabi yetkililerin ömrü yeter mi ya da seçimlerde durumlar nasıl olur bilemiyorum. ülkemizde seçimlerle bile olsa istikrarlı tavır maalesef uygulanamıyor ve doğal olarak alamanya gibi ameriga gibi sistematik ilerleyemiyoruz. her gelen bir öncekinin yaptıklarını yıkıp kendi ideolojisinin getirdiklerini inşa ediyor. ve tabi bu da gelişimimizi ve refahımızı engelliyor. öncelikle bu sistemleri oturtmak lazım bir şekilde.

hayırlısı olsun.

not. ve tabi burada benim gibi düşünenler ve düşüncelerini yazanlar sevilmez. bu bakımdan yazdıklarımı beğenmiyorsanız bloklayıp geçiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muammer816 -- 31 Ekim 2020; 19:29:37 >
  • Ekonomik kurtuluş savaşı mı? Bol keseden harcayıp yandaşlarına vergisini sıfırlamak mi acaba..

• Hukuktan pis pençelerini çek ortada savaş kalmaz, heleki pis dokunaçlarınızı devlet organlarından çekerseniz barış bile ortaya çıkar çünkü ahtapot gibi bütün ülkeyi sarmaladınız! Peşkeş dininiz tayyipizmi de alın gidin!

O savaş senin yargılanmamak için verdiğin savaşın, beni alakadar etmez. Kendi pisliğinizde boğulun ülkeyi de kendinizle bir lahımın içine çekmeyin artık!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therkut -- 31 Ekim 2020; 19:52:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

iki sene önce Rahip olayında kendisi dedi ki: "İran da ambargo yedi, batmadı ya"

bunun iki anlamı var:

1- kendisi kasıtlı olarak ülkeyi dışarıya kapatıyor ve bunu kabul ediyor (savaş falan yok kendi yapıyo)
    2- İran'daki özgürlüğü olmayan, ekonomik olarak da belini doğrultamayan halk gibi, biz de perişan duruma geleceğiz

"yönetim" diye bir şey vardır. kimisi halkı dünyaya bağlar, halkının refahı gelişir. kimisi ülkeyi içe kapatır, sonra suçu dışarı atar.

daha birkaç gün önce faizleri yükseltmiş olsa ülkeye onmilyarlarca para gelecekti ama... adamların seçimi bu. kapanıyoruz. kendi isteğimizle içe kapanıyoruz. bunu kabul de etmiyoruz. suçlu hep dış mihrak.

Arkadaşa kesinlikle katılıyorum. Yavaş yavaş hissettirmeden yani bahane ile bizi fakirlestiriyor ki, yarın asla sesimiz cikamaz bir hale gelelim. Zaten sesi çıkan kimse kalmadi da, var olan az bir kesimi de öldürme derdinde.

• Herkese benden keyif çayı.

• Beykoz Sekoyası kullanıcısına yanıt

özeti 1:06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 31 Ekim 2020; 20:14:31 >
  • Yine olasılıkları düşünmeden atıp tutup eğer olumlu olursa ben yaptım, olmazsa şöyle de böyle diyen bir siyasetçi ki siyasette usta olduğunu her fırsatta söylüyor. Ama siyaset benim gördüğüm gibiyse bir insanın en son övüneceği şey siyasetçi olmak. Hep diyorum yine diyorum bu sistemle işimiz zor. En azından siyasetle devletin temel işlevlerini ayırmak lazım. Aklı başında, bilgili, tecrübeli, zeki, becerikli, analitik kafalı insanların devleti yönetmesine var. Siyaseti yok edemiyorsak onlara ayrı bir yer ayıralım hatta ülke bütçesinin %30 unu onlara ayıralım orada kendi kendilerine ne halt yiyorlarsa yesinler yeter ki ülkeye dokunmasınlar!!!!

• İlk kez kriz oldugunu kabul etti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav he he... Bunu kaale alan kaldı mi yahu?

• Maliye bakanı her konuşmasında ekonomiyle ilgili güzel sinyaller aldığını yeni bir döneme girdiğimizi söylüyor. Kafalar karıştı şimdi :) Ama doğru söylüyor bu gidişle milletimiz ekonomik kurtuluş savaşını yıllarca verecek. Bunun sinyallerini kurdaki hareketlilik göstermeye başladı zaten. Gene dış güçler yoksa yönetimde sıfır suc var ! Milyarlarca dolarlık geçiş garantili ihalelerle boşa giden hersene paralarda ya da milyarlarca lira her sene harcadığımız ve işsizliği artılar 4 -5 milyon mülteci sorunumuzda dış güçler yüzüne oldu sanırım. Saraydan bahsetmiyorum bile..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.
    reisim hata yapmazz. ne olduysa dış güçtür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Itilaf gruplari kim onu da diyeydin keske reis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kurtuluş savaşı öyle basit benzetilicek bir şey değil bence .. sadece şehit sayımız 15 bin kişi gazileri saymıyorum bile..

Allah hepsinden razı olsun..

• Dediklerini niye ciddiye alıyorsunuz birsey bilmiyor ki 2 gun once ekonomi tıkırında herles ekmek götürüyor evine diyordu 2 gun sonra yine farklı sey der bu adamı tutan yüzde 52 utansın

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.