Şimdi Ara

Erdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
3
Favori
25.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun anlami biz yedik, ictik, sictik hesabi birlikte odeyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E hani halk eve ekmek götürüyordu, hani bunlar yalandı, abartıydı reix?

Ortada bir ekonomi savaşı varsa bunu da halk veriyor reix, sizlik bir şey yok.

Siz ejder meyveli smoothielere devam...

• İnsan günah işleyince hep şeytana uydun günah işledim der hiç özür dilerim ben suçluydum demez zaten Erdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz Olmayan ekonomiye savaş açmalarıda manidar yerseniz Erdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz 

• Forumda insanlar istediklerini yazabilse buradan fizan'a çok yaratıcı küfürler olurdu.

• O savaşı halk olarak biz veriyoruz,siz yine adını bilmediğimiz tatlıları yemekleri yiyip maybach lara binmeye devam ediyorsunuz.Ekonomik savaş var şundan biraz kısalım,bundan biraz tasarruf edelim dediğinizi hiç göremedik

• Kim var karşımızda ? Damat mı ?

• Oy kazanmaya odaklı dış siyaset yapmasan tüm hatalara rağmen bu kadar kötü olmazdık

• Akp iyice Don Kişota bağladı. Yel değirmenlerine saldırmaya devam.

• ”aslında ben her şeyi çok iyi yapıyorum, varsa yoksa dış güçler”

”ekonominin içine ettik, millet isyan edecek, dini alet etmeye çalıştım, olmadı, bari milliyetçilik damarına basayım, işgalden kurtaralım havası. Dikkati bu tarafa çekmezsem çıkıp sorarlar ne yaptınız 18 senede”

• Kurtuluş savaşı kazanmak isteyen önce kendinden başlasın.

Erdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz Erdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Beykoz Sekoyası

Arkadaşa kesinlikle katılıyorum. Yavaş yavaş hissettirmeden yani bahane ile bizi fakirlestiriyor ki, yarın asla sesimiz cikamaz bir hale gelelim. Zaten sesi çıkan kimse kalmadi da, var olan az bir kesimi de öldürme derdinde.

Alıntıları Göster
    Geçenlerde yazılmıştı, benzer ekonomik modelin uygulandığı ülkelerde halk çok mutsuz olur ve yüzlerine yansırmış. Doğal halleriyle el ayak boşaltan ve gün içinde enerjimizi emen ayak takımları yetmiyormuş gibi psikolojik açıdan tutun da metabolik faaliyetlere kadar sağlığımızı da derinden etkilen ve içten içe insanı çürüten koşullar yaratıyorlar, aynı devleti içten kemirip çürütüp çöktürdükleri gibi...

Değse bari, bir işe yarasa bari, kibirlerinin altını doldursa bari ama 40 asır geçse sıfıra sıfır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Batirip icine ettikleri ekonomiden bile magduriyet cikartiyorlar. Valla soyleyecek kelime yokErdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz 

• Sarayın bir günlük harcaması 10 milyon TL. Kaynak sayıştay.

Ne savaşı be

• hakkımı helal etmiyorum

• Damadıyla vs atcak herhalde

• Bu kadar israf varken savaş veriyoruz laflarına inanmıyorum. Türkler zaten ezelden beri savaşıyor milletler ile. Simdi uğraşıyoruz demenin anlamı yok . Eskiden keyifli dolu dolu muydu ki ortam ?

• Iktidarı el de tutma söylemi;
    Vatan hainleri
    Dış güçler
    İşbirlikçi muhalefet
    Ne yaptıysak Allah rızası için yaptık
    Saf ve salaklar aranıyor bu kelimelere inanacak.... eeee buda malasef ülkemiz de bol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 30 kupona alınmadı bu vatan -- 1 Kasım 2020; 11:46:17 >
  • Mendieta58 kullanıcısına yanıt
    Vay seni hain, itibarın lüksü mu olur. Derler adama

• quote:

Orijinalden alıntı: 30 kupona alınmadı bu vatan

Vay seni hain, itibarın lüksü mu olur. Derler adama

Onu tamamen unutmuşum ben,kendi ayağımıza sıktık Erdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz 😁

• Ahlaksız adam bir dediği bir dediğini tutmuyor. Başkan mısın şizofren mi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.