Şimdi Ara

Erdoğan'dan Başbuğ'a tepki: Yazıklar olsun, gereği yapılacak, Başbuğ'dan yanıt geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
10.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kim o ya biri balına falan demişler bunların grup. e tabi gidin çılgın projenızle kultur merkezı projenızle ugrasın bu zamana kadar afrin mafrin yoktu şimdi asker girincemi gundemınız oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Gereği neymiş lan özgür iradesiyle düşüncesini ifade edemeyecek mi kimse??

Bi konuda algı var engellemek lazım haber içeriğinde "Yazıklar olsun, gerekli cevabı alacak" yazıyor. Gereği yapılacak değil.

Başbuğu sevmem ancak doğru birşey söylemiş. Eğer bu topyekün vatani bir durumsa ki öyle (destek vermeyen net teröristtir), tüm vatanı ilgilendirir ve herhangi bir siyasi fikir/partiye mâl edilemez. Ama gel gelelim ülke içinde terörist partilerde var. Bu gerçeğide unutmamak lazım.
  • atın bunu zindana
  • Btk İlker paşanın sayfasını mı çökertti acaba. Girip bakamadım açıklamaya.

Erdoğan'dan Başbuğ'a tepki: Yazıklar olsun, gereği yapılacak, Başbuğ'dan yanıt geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Btk İlker paşanın sayfasını mı çökertti acaba. Girip bakamadım açıklamaya.

Erdoğan'dan Başbuğ'a tepki: Yazıklar olsun, gereği yapılacak, Başbuğ'dan yanıt geldi

Olabilir.BTK akpnin sevmediği kişi ve kurumların web sitelerini engellemek için oluşturulmnuş bir kurum artık benim gözümde..

• quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Btk İlker paşanın sayfasını mı çökertti acaba. Girip bakamadım açıklamaya.

Olabilir.BTK akpnin sevmediği kişi ve kurumların web sitelerini engellemek için oluşturulmnuş bir kurum artık benim gözümde..

Eskiden bu görevi TİB üstleniyordu BTK ile. Şimdi Fetö olayından sonra hepsi BTK çatısı altında toplandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: YeşilOk

Olsa da bir şey değişmiyor ki, istediğini yapıyor.

İyice saldırganlaştı, kontrolünü kaybetti. Hep suçluluk duygusu bunlar. Parayla halkına küfrettiren birisi korkaktır. Çok net hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reisin formunda bir düşme var. Normalde cehape siyasete karıştırıyor demeliydi. Burada kabul etmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kumpasçılar Cumhurbaşkanını kandırıyor olabilir mi ?
    Çünkü daha önce böyle konuştuğu zamanlar Ergenekon ve Balyoz davaları ile milli orduya kumpas yapılan zamanlardı sonra kandırıldığını farketti. Hatta o zaman İlker Başbuğ paşayı hapse atmışlardı..
  • Boşuna demiyoruz, yapılan operasyon oy toplama hamlesidir. Gelen şehitler maalesef siyaset'e mal olunuyor. Şov yapılıyor diyoruz..

Ehh haklı çıkmaktan nefret ediyorum..
  • Paşama ayarı verdimi cumhur başkanı. Akıyo maşallah. Güzel güzel böyle devam etsinler. Zamanında aşağılananlar şimdi aşağılıyor. Sonunda acısını hep birlikte çekecez ama olsun

• Tsk'yı kuranlar amerika ve nato ülkeleri .tsk'nın general ve subaylarınıda onlar belirliyor. burda demek istenen şey biz nato'ya bağlıyız rte'ye değil diyor generaller o nedenle sen karışma seçim malzemesi yapma demek istiyor ve bence haklılar . kurumların işine cumhurbaşkanlığı ve bakanlıklar karışmamalı sonuçta bu kurumları kuran ,para yatıran ,silah vesaire verip donatanlar onlar değil ; nato,ab ve abd bazende rusya sahip çıkıyor ve güçlendiriyor. kim yatırım yapmışsa onun sözü geçer , kurumlar onlara aittir... bu kurumlara tbmm'nin ,bakanların ve vatandaşların hiç bir katkısı yok. o nedenle yapılan olumlu veya olumsuz icraatler türkiye halklarını ilgilendirmez . halkların verdiği üç kuruşluk vergiyle kantine simit bile alamassın
  • Talihsiz bir salgırganlık olmuş. İnsanlar hakaret etmediği, küçümsemediği, aşağılamadığı sürece fikirlerini beyan edebilirler. Zamanında "ileri demokrasi" diye kükreyip duranların bunu daha iyi bilmesi lazımdı.

• Geçmiş olsun yine alırlar içeri.

• "Herkesi karalarsam geriye oy verilecek bir ben kalırım" zihniyeti.

Ne günlerden geçiyoruz, askerliği paralı yapanlar savaş naraları atıyor, PKK'dan hapis yatanlar TSK'ya 50 sene hizmet edip en tepesine yükselmiş adama "askerlikten anlama" diyor, milliyetçiliği ayaklarının altına alanlar başımıza milliyetçi kesilip MHP'yi kendi partisinin içine alıp eritiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 14 Şubat 2018; 20:41:8 >

• Sizce de ilker başbuğ cumhurbaşkanlığı'na aday olsa çok iyi olmaz mı? Bence süper olur. Düşünsenize hiçbir şekilde terörist diye iftira atılamaz, herkesin gözlerinin önünde suçsuz yere tutuklandı bu adam, akp'liler dahil hiç kimse bunu inkar edemez. Sesi de çıkıyor, hitabeti de iyi, boyu da uzun.

Açıkçası tüm partilerin seçmeninden oy alabilecek kapasitede başka birini göremiyorum. Tek sorunumuz var, kendisi bunu düşünür mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bıyıklı genç forvet -- 14 Şubat 2018; 21:4:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: youknowho

Sizce de ilker başbuğ cumhurbaşkanlığı'na aday olsa çok iyi olmaz mı? Bence süper olur. Düşünsenize hiçbir şekilde terörist diye iftira atılamaz, herkesin gözlerinin önünde suçsuz yere tutuklandı bu adam, akp'liler dahil hiç kimse bunu inkar edemez. Sesi de çıkıyor, hitabeti de iyi, boyu da uzun.

Açıkçası tüm partilerin seçmeninden oy alabilecek kapasitede başka birini göremiyorum. Tek sorunumuz var, kendisi bunu düşünür mü?

Orduya sevgisi de alerjisi de olan bir toplum olduğumuzu unutuyorsunuz.

Cesaret timsali bir kişinin kötü bir söz söyleyemeyeceği Osman Pamukoğlu'nun aldığı oy ortada, elbet İlker Başbuğ daha fazla alacaktır ondan çünkü FETÖ mağduriyeti ve bugünkinden çok daha iyi bir FETÖ mücadelesi olacaktır 15 Temmuz gazileri bile teker teker AKP'den istifa ediyor FETÖ ile mücadele edilmediği için ama yine de sivillerle başa çıkamaz, askerlik çok farklı bir mecra.

• Göremeyenler için;

Zorunlu Basın Açıklaması

50 yıl hizmet ettiğim Türk Ordusunun bir mensubu olarak almış olduğum eğitim ve devlet adamlığı kişiliğinin gereği olarak bugüne kadar yaptığım bütün konuşma ve değerlendirmelerde hiçbir zaman ne kişileri ne de siyasi partileri hedef alan bir sözüm olmamıştır.

Ancak, Sayın Devlet Bahçeli’nin grup toplantısında yaptığı konuşmada şahsımı hedef alan maksatlı ve yersiz ithamları karşısında bir açıklama yapma gereği hasıl olmuştur.

07 Şubat 2018 tarihinde şahsıma yöneltilen bir soru üzerine “Afrin’de Mehmetçik çatışıyor, askerimiz çatışıyor, şehit oluyor. Asker çatışırken, şehit olurken siyasidir falan gibi söylemlerin tartışılma zamanları değil” şeklinde bir yanıtım olmuştur.

Zeytin Dalı Harekâtına ilişkin görüşlerim, düşüncelerim ve desteğim ortada iken, şahsıma yöneltilen değerlendirmeleri, yersiz ithamları ve üslubu kamuoyunun takdirine bırakıyorum.

Siyaset, elbette ülkenin güvenlik konularını, beka sorunlarını konuşmalı, değerlendirmelidir. Bunun aksi düşünülemez. Önemli olan, bir harekâtın ortasında ülkenin bütün unsurlarıyla bir bütünlük göstermesidir. Benim de her zaman altını çizmek istediğim husus budur.

Sayın Cumhurbaşkanı’nın da konuşma içeriğimle ilgili olarak tam ve doğru bilgilendirilmediğini düşündüğümü belirtmek isterim. Ancak, beyanlarında geçen “gerekli cevabı alacak” şeklindeki ifade ile bugüne kadar uğradığımız haksızlıklara yeni bir haksızlığın daha ilave edilebileceğinin kastedildiğini değerlendirmek istemiyorum.

https://www.facebook.com/ilkerbasbugcom/?lang=EN

• Muhalefet dedigi de bir tanesi stepne diger pkkli bir digeri de ne yaptigini bilmiyor. Meclisteki tum adamlari topla bir Ilker Basbug etmez.

• Soyle bakalim ey Recep Tayyip, sehitlerimize kelle, apo itine sayin diyene yapilmasi gereken ne?
    Vatan evlatlarini, gencecik canlari siyasetinize alet etmeyin diyene yapilmasi gereken ne?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.