Şimdi Ara

Erdoğan:15 yıl önce evde fırın yoktu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
1
Favori
2.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
258 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://mobile.twitter.com/tanriulu/status/1009506162201505795

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-151CCB885 -- 20 Haziran 2018; 23:5:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Erdoğan ve Bahçeli'nin son günlerde yaptıkları açıklamalardan sonra gerçekten seçilmek istemediklerine, ekonomik krizi muhalefetin kucağına bırakıp, "gördünüz mü Chp zihniyeti geldi kriz oldu" diyerek sonraki seçimleri düşündüklerine kesin olarak kanaat getirdim. İlkokul öğrencisini çıkartsan bu kadar saçmalamaz.
  • 15 sene önce ayfon mu vardı lan. pis iftiracılar. benim oyum tayyupa
  • Reis yokken taş devrindeymiş bu ülke de haberimiz yokmuş.
  • o da bir şey mi 15 sene önce konuşmayı bilmiyorduk daha 2-3 sene önce öğrendik
    reyiz seçilsin seneye düşünmeyi de öğrenicez
  • Bitmiş kardeşler bitmiş bu bir siyasi çöküştür...

Biraz önce bir yerde kazanamama ihtimaliyle ilgili değerlendirme yapmış. Gelen dalgayı gördü 24 haziranda boy vermeye çalışan akp dip dalgaya kapılacak artık reis uzun ama işte oralara kadar anca.

• Ahaha cok iyi cok iyi

Artık ben eğlenmek icin takip ediyorum bunları

Bi reis bir Binali

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Bu mesaj silindi.
    Haftada 2 kilo pirzola yerdim 1 kilo hemde canım istediği gibi istediğim her şeyi alabilirdim 1 senede 1 kere pirzola ya yemişimdir ya yememişimdir ha yemeyeyim sorun degil ama farkı söylemek için yazdım bu örneği.

Tadını unuttuk pirzolanın kemiğini sıyırırdım be eski günler ah ah hey gidi eski Türkiye sen neymişsin cennetmişsin be değerini bilememişiz.

1-2 sorun vardı ama herkez kardeşti be herkez birbirine selam verir kollardı sahip cıkardı dindar azdindar vs (biraz alevileri kötüleme vardı bakın ama oda bu milletin yarasıdır) kelimesi bile olmazdı hey gidi hey.

• Onu bırakın da daha emeklilikte yaşa takılanlar ne demek onu bilmiyor.

Bu da Bahçeli de uçmuş ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: said hamza

Bu mesaj silindi.
    bunun sebebi daha cok teknolojinin gelisimi ile alakali. eski urunler daha saglamdi, yeni urunler buyuk oranda donusum malzeme ile daha ucuza ve daha kisa omurlu tasarlanarak uretiliyor.

• 15 sene önceki evimiz ve şimdiki evimiz....tabii ki reyiz sayesinde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 20 Haziran 2018; 23:35:23 >

• Timeguard T kullanıcısına yanıt
    Ya millet normal et yiyemiyor geçen lokantada 1 tabak sulu köfteye 12 lira verdim etleri de sordum adama Bimden alınan değil demi diye, kesin ordan alınmaydı tadı öyle garipti ki eti çatalla zor ayırıp yedim anasını satim, içimde biraz şüphe biraz güven ile yedim gitti...

Bu adam cidden artık konuşacak durumda bile değil, diğer adaylara bakıyorum bir de rte ye . Adamda hal yok hiç, diğerleri çok daha dinamik.

• eleştirilere karşı adamın verdiği cevap : fırın yoktu :)
  • Reyiz bitmis, uzatmalari oynuyor
  • Dinazorlar katledilirken neredeydin bay Muharrem

• quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Ya millet normal et yiyemiyor geçen lokantada 1 tabak sulu köfteye 12 lira verdim etleri de sordum adama Bimden alınan değil demi diye, kesin ordan alınmaydı tadı öyle garipti ki eti çatalla zor ayırıp yedim anasını satim, içimde biraz şüphe biraz güven ile yedim gitti...

Bu adam cidden artık konuşacak durumda bile değil, diğer adaylara bakıyorum bir de rte ye . Adamda hal yok hiç, diğerleri çok daha dinamik.

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/58214726-30032-kuzu-pirzola-kg-kivircik-kuzu 96,95TL

• Pazara giden görüyor ekonomiyi. YAZ dönemimde 4,5-5 tl domates aldığımı daha önce hiç hatırlamıyorum.

Fiyatlardan memnun olanlar aynı kafayla devam etsin.
  • Erdoğan ve Bahçeli'nin son günlerde yaptıkları açıklamalardan sonra gerçekten seçilmek istemediklerine, ekonomik krizi muhalefetin kucağına bırakıp, "gördünüz mü Chp zihniyeti geldi kriz oldu" diyerek sonraki seçimleri düşündüklerine kesin olarak kanaat getirdim. İlkokul öğrencisini çıkartsan bu kadar saçmalamaz.
  • Doğru demiş, o zamanlar sıvama teknolojisi olmadığı için tuğla motifli odalarımızda taşlarla tuğlaları sürterek ısınıyorduk, bu tuğlalar üzerinde ekmeğimizi pişiriyorduk. Bu sürtünme kuvvetinden doğan fevri saçılmalar yangınlara sebep oluyordu. Neyse ki AKP ile gelen fırından sonra yangınlara son verildi, ocağımız duvarda değil, mutfağımızda yer aldı. Hamdolsun, şükür bin hak, barekallah! Allahu ekber!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olum adam prompter olmadan hiçbir şey konuşamıyor anlaşılan.
    Sorulan sorulara bak cevaba bak. Kafa uçmuş.
  • 15 sene evvel Türkiye Dünya Kupasında 3. olmuştu.
    Şimdi milli takım ne halde görüyorsunuz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.