Binbaşı
29 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 125 (Bu ay: 0)
Gönderileri
yaklaşık bir bucuk senedir vodafone fiber 100mbit kullanıyorum geçen haftaya kadar pinglerden memnundum, 45 civarı ping alıyordum frankfurt' taki sunuclardan ingiltere 50 55 arası idi, ama ne olduysa son bir hafta on gündür pinglere +15-20 eklendi, geforce now da 44 ping alırken 60 lara çıktı başka bu sorunu yaşayan var mı
arıza kaydı açınca klasik cevap almaktan korkuyorum "99 pinge kadar normal bla bla"

internet dün akşam sekizden beri yok, müşteri hizmetlerini aradığım zaman genel arıza deyip kestirip atıyorlar ne zaman gelecek bilgi yok, arıza nedeni ne yine bilgi yok, var mı aynı sorunla karşılaşan, daha önce uydunet, dsmart, turk telekom kullandım hiç bu kadar uzun kesinti yaşamadım. olacak iş değil. bugun de gelmezse iptal ettireceğim rezalet
Beyler tesadüfen gördüm sony mail adresime 100 dolarlık çek göndermiş, çok sasirdim başka gelen varmi
Herkes kontrol etsin bu ayın 19 da son geçerlilik tarihi

Beyler daha önce 1440p videoları bile takılmadan izlerken şu an otamatik olarak çözünürlük düşüp 1080p ye aldinmi bile takılıyor, ne oldu bu superonline na ilk önce pingler cozuttu, şimdi de youtube da video izlenmiyor diger servis sağlayıcılar da nasıl acaba yoksa sadece superonline dami, valla sıkıldım artık superonline dan uydu nete gecicem
Birde şu var vpn ile açtığım zaman takılma olmuyor sanki bilerek yapıyorlar
Editt silinebilir
2,5 yildir superonline fiber abonesiyim, son iki uc aydir cok memnundum gerek hiz olsun gerek ping degerleri olsun, ama son zamanlarda oyunlarda asiri bir lag olmaya basladi. yaptigim speedtest sonuclarinda daha once hep 1 ping alirdim izmir ici serverlarda ama simdi 16 25 arasi stabil olmayan degerler aliyorum. 4,5g ile baglandigim zaman ps4 e laglarin azaldigini gordum, tamam 4,5g yeni ve hizli bir teknoloji ama ne olursa olsun sabit fiber baglanti kadar iyi olamaz. bir kac kisi daha ozellikle izmirli kullanici ayni dertten sikayetci.
http://forum.donanimhaber.com/m_115600437/tm.htm
http://forum.donanimhaber.com/m_114935347/tm.htm

baska bu sorunu yasayan varmi? acaba diyorum 4,5g de fiber altyapisini kullaniyor bundan dolayi kaynaklaniyor olabilirmi.

bu arada mh aradigimda klasik cevap verip kestirip atiyorlar. 90 ping e kadar normalmis fiber lan bu, ama oyunlarda en az lag diye reklam yapmasini biliyorsun, taahhutum yok ama alternatiflerde pek ic acici gibi degil, turk telekoma bulasmak istemiyorum, uydu net te klasiklesmis sorunlar internet bir gidiyor 6 saat gelmiyor ping cok iyi degil
Bu modemi kullanan varmi? adslden uydunetteki yeni tarifelere gecmek istiyorum, fakat modemi biraz arastirinca torrentte sorun yasaniyormus, torrenti cok kullanan biri olarak bu sorunu bu modemde cozen varmi, ya da cozumu varmi, ona gore yarin basvuru yapacagim. simdiden tesekkurler
öncelikle bayadır dh de ne zaman ana konu ya da kullanıcılar klübü açılır diye bekliyordum ama pek kullanan yok doğal olarak, amerikada bile cıkar cıkmaz sold out oluyor, denk getirip google storedan almak şansa kalmış, dilimin döndüğünce ilk izlenimlerimi anlatayım

eski bir ipad, iphone kullanıcısı ve apple hayranı olan ben , s3 ile beraber sıkı bir android fanı oldum, ilk başlarda acaba android tablete geçmek için erken mi diye tereddütlerim vardı ama iyikide geçmişim diyorum şimdi.
bir kere alet webde inanılmaz hızlı ipad3 göre, 4. jenerasyon ipadi kullanmadığım için bilemeyeceğim ama ipad 3 göre cok hızlı hatta i7 işlemcili laptopımdan bir farkı yok hız bakımından. görüntüsü inanılmaz özellikle 300dpi uyumlu programlarda bunu hissediyorsunuz. yazı karakterlerini, metinleri ne kadar büyütürseniz büyütün, cok yakından bakın piksel göremezsiniz. gerçi ben ipad3 ün görüntüsündende memnundum ama sanki keskinlik bakımından nexus 10 bir adım önde ama renk ve contrasta aynı şeyi söyleyemeyeceğim sanki ipadte renkler biraz daha doygundu. ama ortalama bir insan farkı pek anlayamaz. ayrıca ekran 16:9 olduğu için film izlemek nexus10 da daha keyifli, ayrıca, kullandığım ipad3 wifi modeline göre gps, hdmı cıkışı, led flaş, nfc, barometre ve micro usb artıları

ayrıca ekranı ipadten daha büyük olmasına rağmen ortalama bir insan eli ile tek el tutup rahatlıkla kullanabilirsiniz. malzeme kalitesini ben cok beğendim, ergonomi olarakta cok iyi, tutuşu ele oturuşu kesinlikle ipadten cok iyi, arka kapakta kullanılan plastik malzeme cok hoş, ve inanın ipadin yarı ağırlıgında sanki arada 60 gr fark olmasına rağmen.

sarji ise ekran acık kullanım 7 bucuk saati gördüm

otg kablo ile dead trigeri xbox kol ile cok rahat bir şekilde oynadım, harici hdd ile film izledim tabi cynogen mod 10.1 yüklü alette

sentetik testlere pek güvenmiyorum sonuçta günlük kullanım daha önemli ama geekbenchten 2500 küsür puan aldım cynogen 10.1 romda, fotograf kalitesine gelince ortalama bir tabletten ne bekleniyorsa o açık havada gayet başarılı, ipad3 ten bir farkı yok, 360 derece çekim modu güzel düşünülmüş şahsen beğendim,

bunun dışında sorusu olan varsa bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışırım, sonucta 4 aydır android dünyasındayım öyle bir expertliğim yok

edtttt
originin son güncellemesinden sonra böyle bir sorunla karşılaştım. oyunu girer girmez silah yukarı bakıyor mouse hiçbir şekilde aşağı cekemiyorum. hp paviilion 6770m ati radeon ekran kartım var. oyun orjinal rus keyi satın aldım. ayrıca battlelogta web sitesinde bazen neye tıklasam tıklanmıyor refresh yapınca düzeliyor. daha önce böyle sorunlarla karşılaşmıyordum ta ki son origin güncellemesine kadar

Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
xiaomi
Operatör
turkcell
ISS
Vodafone Net
Oyun Platformu
PlayStation
TV
Philips
Tablet
Tablet
PSN ID
PSN ID
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.263
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 17.948 (Bu ay: 459)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6.551 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.