Şimdi Ara

Epic Games mağazasından Death Stranding sürprizi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
3.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epic Games mağazasından Death Stranding sürprizi
    Tam da Hideo Kojima’nın bir Death Stranding filmi üzerinde çalıştığı gündeme gelmişken Epic Games mağazası döneminin hit oyununu oyunculara hediye ediyor. Death Stranding yarına kadar ücretsiz.

Epic Games hediyesini kaçırmayın

2019 yılında PS4 için piyasaya sürülen Death Stranding, Konami’den ayrılan Hideo Kojima’nın Kojima Productions bünyesindeki ilk oyunu olma özelliğine sahip. Sonrasında PC için de çıkan oyun toplamda 10 milyondan fazla satmıştı.

Ayrıca Bkz.Hideo Kojima’nın oyunu Death Stranding film oluyor: İşte ilk bilgiler

Kojima’nın türünü Strand olarak tabir ettiği Death Stranding asıl olarak bir yürüyüş simülasyonu kategorisine alınıyor. Post apokaliptik ABD’de geçen oyunda Sam Bridges, bir taraftan dış dünyadan izole birimlerin ihtiyacı olan kargoları taşırken diğer yandan gizemleri de çözmeye çalışıyordu. Oyunun geçiş animasyonları bile zaten başlı başlına bir film gibiydi. Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lea Seydoux gibi önemli isimler oyunda rol almıştı. Death Stranding yarın 18.59’a kadar kütüphaneye eklenebilecek.

Death Stranding

• Epic sen bi harikasın…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Başta hata yaptılar herkes director's cut aldı, sonradan girenlere düz versiyon. Ne olursa olsun sağolsunlar ücretsiz AAA oyun verdiler, şu devirde güzel hediye.

• epic game bu yıl coştu

• Yarında f.ı.s.t. verilecekmiş. O da güzel oyun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Directors'a yetişemedik

• Güzel, umarım bir tane daha yeni ve güzel bir hareket daha yapar.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Ben aldım da noldu, DC sürümü olarak faturası bile geldi elime ama durumları duyunca kontrol ettim gördüm ki komple gitmiş kütüphanemden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Director's alanlardanım. Yılbaşına kadar alarm kurun her gün akşam saat 7 de yeni oyun açılıyor.

• JourneyToTheWest kullanıcısına yanıt
    Sizin directors de silinmiş mi? Alttaki arkadaş öyle demiş.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Yok hocam şimdi kontrol ettim halen director's cut bendeki sürüm.

• bu oyun Sony exc. iken kargocu diye ana avrat soven tipler oyunu bedavaya alicam diye siteyi çökertti hahaha

• Epice bazı steam ciler nerdeyse küfür edercesine yorumlar yapıyor ama adamlar bir sürü iyi oyunu bedavaya verdi , gerçi onlarda steame ciddi rakip olmak istiyor boşuna vermiyor yani :) 70 kadar oyum birikti ve 175 e indirimli olarak red d.2 ve 3 oyun aldım , konsolların oyununa göre tl bazında güzel fiyatlara oyun satıyorlar.
    Bu arada epik sanırım death s. i bedavaya vermesinden dolayı sistem çöktü :) 1-2 saat sonra düzeldi.

• JourneyToTheWest kullanıcısına yanıt
    Standartdan farkı ney?

• Oynanam ama arşivde dursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koçari -- 26 Aralık 2022; 2:34:8 >
  • stray 1 death stranding 2 ..

• Directors cut aldım :D Gta 5 ile watch dogs a yetişemedim şuana kadar epicte verilen bedava oyunlarda

• Evet epic harikasın

• Ulpro kullanıcısına yanıt

Kütüphaneni tekrar bi kontrol et.

• 2. oyunu ve filmi duyuruldu ya şimdi her yerden dağıtıyorlar. Bereket versin.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.