Şimdi Ara

Epic Games mağazasından Death Stranding sürprizi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
3.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kimsin ki sen?
  • AREryilmaz kullanıcısına yanıt

Yusuf OYLUM ben hocam, gelecek yıllarda daha sık duyacağın bir soyisim :)

• Bir tek önceki gün bakmadım adamlar kalite oyun vermiş. Yıl boyu pixel art oyunlarını alıp durdum halbuki. Şaka gibi =)

• Bedavayı geçtim bu rezil oyunu bana parayla bile oynatamazlar.

• L.Croft kullanıcısına yanıt

google'da aradım boyacı falan çıktı. Sanırım senin kim olduğunu bilmeyen tek ben değilim. Bilenler varsa açıklasın bizlere biz de öğrenelim Yusuf OYLUM kimmiş.

• ücretsiz aldım ama hiç sevmedim. o ne arkadaş yürü ara sahne ara sahne az yürü ara sahne ara sahne yürü... sırtına 5 metre yüklemiş düşüp duruyor düz yolda gülerek kapadım. para versem çok üzülürdüm.

Tercümanları ilgilendiren dalda hizmet vermiyorum hocam normaldir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: L.Croft

Tercümanları ilgilendiren dalda hizmet vermiyorum hocam normaldir :)

Hangi dalda hizmet verdiğini pek bilen yok gibi görünüyor diyorum, googleda çıkmıyorsun ya.

Şimdi ben de çıkmıyorum googleda ama sağda solda "keh keh keh daha o bizim kim olduğumuzu bilmiyor" gibi şeyler demediğim için komik olmuyorum.

Ha ama dersen ki bütün çemişgezek beni tanır ona bir şey demem.

Edit: android klavyesi rezillikleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AREryilmaz -- 28 Aralık 2022; 16:47:17 >
  • kaçırmışız

Komik olduğunu düşünüyorsan aynaya bak hocam, seni de blok listeme alayım çünkü sana ayırdığım vaktin sonuna geldin :)

• Ahahha bloklamış beni bir de. Lütfen sayın Yusuf OYLUM'dan özür dilediğimi iletin kendisi gibi bütün Türkiye'nin tanıdığı yüksek bir şahsiyet benle konuşmaya tenezzül etmiş benim yaptığıma bak:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AREryilmaz -- 28 Aralık 2022; 16:50:27 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.