Şimdi Ara

Epic Games mağazasından Death Stranding sürprizi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
3.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk baş DC sürümünü aldım sonra hesaba tekrar girmem istendi. Tekrar hesaba girdiğimde DC sürümü silip temel sürüme düşürmüşler. Tam olarak rezillik bu -_-)

• batar B kullanıcısına yanıt
    Steam'ciler doluşmuş olabilir :D

• Epic gerçekten efsane ama oyun harbi ağır enkaz. Dışarı çıkıp 2 saat yürümek oyunu oynamaktan daha çok keyif veriyor. Hem de sağlıklı spor yapmış oluyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çöp oyunun devamına altyapı hazırlıyorlar

• Playstationda oymamıştım fakat gram anlamadım oyunu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • uchihaitachi kullanıcısına yanıt

Pekte farkı yok gibi

Epic Games mağazasından Death Stranding sürpriziIGNyoutube
    Death Stranding Director's Cut comes with a slew of updates and new content, including but not limited to new weapons, a new vehicle, new ways to deliver cargo, and even a brand new story mission. So here are the biggest things to expect when booting up the Director's Cut on PlayStation 5. Unlike the recently released Ghost of Tsushima Director's Cut, which came with one big piece of new content in the form of the Iki Island expansion, Death Stranding is instead opting for a ton of smaller tweaks and additions, which can make it a bit more confusing when trying to identify exactly what it is you're getting with this upgrade. Death Stranding Director's Cut is releasing for PS5 on September 23, 2021. #IGN #Gaming #DeathStranding
    https://www.youtube.com/watch?v=YKg1ZZ1FBLk
  • Parayla satılırken de "bu ne biçim oyun" deyip oynadığım halde hiç beğenmediğim türden bir oyundur.

• Epic Games mağazasından Death Stranding sürprizi
  • dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    Yoo daha coşmadı hemen bi tane death stranding verdi diye

• L.Croft kullanıcısına yanıt

oyunu açacak sistem olmayan maaş alamayan ak-troll yorumu... Epic Games mağazasından Death Stranding sürprizi Epic Games mağazasından Death Stranding sürprizi 

• şu epic arayüzüne de bi ayar çekse daha sade ve hafif birşey yapsa gerçekten steam'e rakip olabilirler ancak şuan sadece bedava oyunları kütüphaneye ekleyip geçiyorum. Açıp oynayasım bile gelmiyor.

Ha bi yandan da 5 kuruş vermeden güzel kütüphane oldu o ayrı konu

İndirim vs. olarakta güzel indirim + kupon kampanyaları yapıyorlar ama bu launcher iyileşmediği sürece insanları kendilerine çekmeleri zor oluyor.

• ugah6aiw kullanıcısına yanıt
    Epic Games mağazasından Death Stranding sürprizi

5800X3D VE 6950XT LIMITED EDITION selam söylüyor sana :)

• fad32 kullanıcısına yanıt

steam de ücretsiz verilen bir oyun göremedim, epic game en azından bazı oyunları ücretsiz verdi

w a s t e d !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kim oldduğumu bilmiyor abisi çok şey yapmak istemezdim ama haketti arkadaş :D

güzel qapaq yapmışın kirvem Epic Games mağazasından Death Stranding sürprizi 

• Of sıradan dümdüz bir oyun ya. ne bu açlık anlamıyorum. gören de cod verdi sanacak

• Oyun harbiden çok sıkıcıydı

• epic'i bir türlü sevemedim. O kadar oyun aldım artık ufaktan oynayayım diye uygulamasını yüklemek istedim, istemez olaydım. 10 kere firewall uyarısı aldım. Ona izin buna izin, yüklediğim gibi geri sildim az önce. Trojandan hallice uygulamasını adam etmedikçe verdiği oyunlara bakmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.