Şimdi Ara

Epic Games'in yeni gizemli ücretsiz oyunu belli oldu: BioShock: The Collection ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
3.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epic Games'in yeni gizemli ücretsiz oyunu belli oldu: BioShock: The Collection ücretsiz

Her hafta ücretsiz oyunlar veren Epic Games'in bu haftaki hediyesi erişime açıldı ve haftaya vereceği hediye yine gizemli hediye olarak açıklandı.

Ayrıca Bkz.Sony, PlayStation ürünleriyle ilgili yeni bilgiler ve istatistikler paylaştı

BioShock: The Collection Ücretsiz

Epic Games'in bu hafta oyunculara verdiği hediye BioShock: The Collection. Oyunun değeri Epic Games'te 99 TL. Hediyeyi 2 Haziran 2022 Türkiye saati ile 18:00'e kadar Epic Games'ten kütüphanenize eklerseniz, tamamen sizin olacak. Mağaza sayfasını aşağıda bulabilirsiniz.

BioShock: The Collection

Epic Games'in haftaya vereceği hediye isene yazık ki açıklanmadı ancak gizemli hediye yazdığı zaman genelde güzel bir hediye veriliyor son iki haftadır olduğu gibi. Onu da 2 Haziran'dan itibaren ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

• 2019 yılında Steam'de 24,75 liraya almışım. Üçüncü oyun olan Infinite, serinin en güzel oyunu bence.

Neyse beleş beleştir. Ekleyelim kütüphaneye.

• Efsane oldu tüm seriyi bastan oynayasım vardı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende vardı steamde oyanayacaktım (gerçi yine de buna çullandım sonuçta nerde beleş oraya yerleş) ama oynayamamışlar ve bütçe sıkıntısı çekenler için iyi bir indirim olmuş. Sağlam oyun diyor millet benimde ümitlerim var oyundan.

• Bütün seri vardı yav.Epic Games'in yeni gizemli ücretsiz oyunu belli oldu: BioShock: The Collection ücretsiz 

Keşke başka bir şey verseydi Epic Games'in yeni gizemli ücretsiz oyunu belli oldu: BioShock: The Collection ücretsiz Epic Games'in yeni gizemli ücretsiz oyunu belli oldu: BioShock: The Collection ücretsiz 

• çök Esma çök :)

• Umit_22 kullanıcısına yanıt
    Ben de zamanında severek bitirdim ilk iki oyunu ama üçüncüyü beğenmemiştim. Remake olaydı iyiydi, ya remastered aynısı zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 26 Mayıs 2022; 18:38:50 >
  • oyun tarihinin ender görülen hikayesi vardır ve oynanışı herzaman cok zevkli oynamayan varsa şiddetle tavsiye ederim

• 10 numara 5 yıldız bir oyundur. Oyuncuyum diyenin oynaması gereken bir yapım. İndirin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aldım oynamadım gene alıp oynamam tek farkı bedava olması.

• Keyifli ve atmosferi güzel olan bir oyun serisidir. Kesinlikle bir şans verin, bu oyun kıtlığında güzel oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulduren -- 26 Mayıs 2022; 19:15:33 >
  • Epey hantal bir oynanışi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden bilmem saygısızlık da olmasın ama Bioshock 1 ve Bioshock 2 oynarken midem bulanmıştı. Oyun o denli sıkıcı gelmişti. Nedense oyun beni bunaltmıştı. Hatta sevgiliden ayrılırken yemekten bile tat almazısn ya benim de hayatımdaki o tat gitmişti. Sonra silip başka oyun yükleyince düzelmiştim

• SezerBey247 kullanıcısına yanıt
    Deniz altı fobin vardır belki

• Hands0meJack kullanıcısına yanıt

Hahhaha hayır biraz Bioshock karanlık kapalı dünyası beni boğmuştu tek düze gelmişti. Bioshock Infitinitede mesela dünya renkli cıvıl cıvıldı oynayasım geliyordu

• Bir dünya oyun birikti ama daha bir tanesini bile oynamadım, adamlar sayesinde bayağı geniş bir arşiv oluştu hesabımda Epic Games'in yeni gizemli ücretsiz oyunu belli oldu: BioShock: The Collection ücretsiz 

• Epik yine güzel gitmeye başladı

• 👍

• Ben ileride Anno 1800,Metro Exodus vereceğini düşünüyorum

• Kolay erişilen bir şeyin tadı tuzu olmuyor sanırım 😄

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.