Şimdi Ara

Epic Games'in yeni gizemli ücretsiz oyunu belli oldu: BioShock: The Collection ücretsiz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
3.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ah be geçen haftanın hediyesini almayı unuttum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ah be 2 hafta öncekinin hediyesini almayı unuttum

• Adam ya adam geldi Epic Epic Games'in yeni gizemli ücretsiz oyunu belli oldu: BioShock: The Collection ücretsiz 

• Bu oyunu oynamayan çok şey kaçırır kesinlikle müthiş bir oyun

• Steam'de var ama eklicem genede teşekkürler Epic bu muhteşem oyun için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DukeMew -- 26 Mayıs 2022; 21:50:54 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Umit_22 kullanıcısına yanıt

Ben de katılıyorum. Havası, grafikleri, oynanışı harika hızlı falandı. Hikayesi zaten muhteşem. Aklımdan çıkmayan eski oyunlardan. Beleş alcağıma korasn oynarım aynı şey

• Tüm seriyi ilk defa ve baştan oynamak için bahane oldu resmen... Kitabını da yeni almıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3'ü oynadım sadece. 1 ve 2'yi oynamak çok sarmayacak sanırım.

• Çok güzel haber. Epic Games'in yeni gizemli ücretsiz oyunu belli oldu: BioShock: The Collection ücretsiz 

• Adamlar ücretsiz vermişler zaten steam de çerez parasi indirime giriyor sürekli. Oynamayan varsa çok sey kaybeder. Inanılmaz guzel bir seri.

• Bunu da attık hesaba. Sağ olsunlar.

• Ps plusda oynamıştım. Atmosfer anlamında güzel oynanış olarak biraz sıkıcı ama kafanızın rahat olduğu bir zamanda şans verilebilecek bir oyun

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    Bence hata yapmışsınız Half Life kadar derin bir hikaye ve lore' a sahip bir seri, ilk oyundan itibaren oynamak gerekir. Büyük ihtimalle üçüncü oyun sonu finali size anlamsız gelmiştir.

• canyakan-64 C kullanıcısına yanıt
    Diğerleri eskidi diye 3'ü denemiştim. Hikayeyi anlamak zaman almıştı tabi. Belki şans verilebilir ilk 2 oyuna.

• Kütüphanede bu 2 oyun daha varmış. Ne zaman beleş verdiyse artık... Hangisi zevkli, eğlenceli ya da hikaye örgüsü önemli mi oynama sırası için ?

Epic Games'in yeni gizemli ücretsiz oyunu belli oldu: BioShock: The Collection ücretsiz
  • Oynadığım en iyi oyunların başında gelir, sanırım son seriyi oynamadım bu güzel oldu işte.

• güzel oyun hepsini oynadığım için almadım bedava olsada. ayrıca remastered sürümü sorunlu. pek grafik ilerlemesi olmamasına rağmen aşırı optimizasyon sorunu ve türkçe yamada problem sorunu çıkarıyor yani gereksiz. eski sürümü yağ gibi son ayarlarda yüksek fps ile oynarken bu sürümler lowda anca oynanıyordu.. grafik kalitesi aynıydı neredeyse.. ama sistemi iyi olanlar ve bu seriyi oynamayanlar alsın tabiki.

• Tüh steam'den parayla almıştım

• Mükemmel bir oyun daha öce oynamayanlar için büyük şans

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.