Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (959. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sinanakgl , sinanakgl , kaptan_tsubasa , kaptan_tsubasa Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
31.305
Cevap
907
Favori
3.048.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 957958959960961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kamece

950 süper para hocam, ama hani bir iki günde bitecek bir kampanya değil bu merak etmeyin. Strese aceleye gerek yok. Bu hafta bankalar çok yoğun olur ve kredi işlemleri biliyorsunuz ki oturdunuz mu 3 saat sürüyor Haftaya filan pek yoğun olmayan bir şubeye çok erkenden gidin tertemiz halledin işinizi
    Çok Sağolasın Hocam İçimi Ferahlattın :) Ben Gene Yarın Sabahtan Dikilirim Bankanın Kapısında Aradan çıksın
  • Mucii kullanıcısına yanıt
    ne demek hocam hakkınızda hayırlısı olsun
  • 0,99 dan düşer mi bekleyeyim mi.taşıtta 0,99 a düştü
  • Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt
    benzer seviyelerde evlerden bende takip ediyorum. zira diğer evleri beğenmiyorum. beğenmediğim evi ucuza verse napcam.
    yanarım yanarım 370 e maltepe cevizli tugay yolunda 6 katlı binanın 4. katı 3+1 ebeveyn banyolu güney cephe kapalı otoaprklı daireye üzülürüm. al satçıya gitti büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir

0,99 dan düşer mi bekleyeyim mi.taşıtta 0,99 a düştü
    Taşıtıın 0.99 da düştüğünü görmedim banka sitelerinde. Link varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: delvirina

Taşıtıın 0.99 da düştüğünü görmedim banka sitelerinde. Link varmı acaba?

Alıntıları Göster
    ben de duydum diye öyle dedim,düşmedi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: okirgil

benzer seviyelerde evlerden bende takip ediyorum. zira diğer evleri beğenmiyorum. beğenmediğim evi ucuza verse napcam.
    yanarım yanarım 370 e maltepe cevizli tugay yolunda 6 katlı binanın 4. katı 3+1 ebeveyn banyolu güney cephe kapalı otoaprklı daireye üzülürüm. al satçıya gitti büyük ihtimal.
    Nerden bakıyorsun hocam ben Ümraniye tarafından site bakıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ay tekrar faiz indirimi olacak (büyük ihtimalle). Ondan sonra en azından kamu bankaları 0,80-0,85'e çekebilir diye yazı okudum geçtiğimiz günlerde. özel bankalar da 1'in altına çekmeye başlarsa şu anda 0,99'dan yapılandırmanın çok bir anlamı olmaz diye düşünüyorum.

Yani 2 defa masraf ödemek yerine bir ay daha beklemek mantıklı olmaz mı?

Siz ne dersiniz?
  • Kemal kullanıcısına yanıt
    Hocam buna karar vermek için aynı bankadan çektiğin faizi yapılandırırken masraf verilip verilmediğinin öğrenilmesi gereikyor sanırm. Aynı bankadan çektiğin krediyi yapılandırmada herhangi bir ücret yok diye biliyorum. tek sıkıntı şey diye duymuştum senede 1 kez yapılandırma hakkı verilir gibi bir bilgi kalmış aklımda. Onuda sormak lazım. Eğer bu ikisinde engel yoksa yapılandır gitsin. Yine düşerse yine yapılandırırsın.
    bende bakıyorum. 3+1 ebeveyn banyolu metroya yakın otoparklı.
    ümraniye tarafından çok baktım fiyatlar çok yüksek.
    tecrübelerimi aktarıyım.
    tr yapı akyol grup güzel evler yapıyor. ama adam tok satıcı. akyolgrup 2 sitesinde 117 m2 lik büyük evi 3. kat fakat kot farkından zemin kat gibi evi 585 e anlaştım demişti.12. kat ev aşağıda.https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-namik-kemal-de-guvenlikli-site-icinde-3-plus1-sifir-satilik-daire-609849390/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-armaganevlerde-site-icinde-5.kat-balkonlu-lux-3-plus1-608151705/detay/
    akyolun bir diğer evi. bu ev armağanevlerde biraz küçük 499 a ilanı düşürüp kapora almıştı. sanırım sorun çıktı. şimdi de 575 e koymuş.

süper zekalar

htg nin evi de güzel namık kemal de ama fiyatı uçuk.https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-umraniye-merkezde-site-icerisinde-genis-3-plus1-644663854/detay 685.000 e veriyor.
    kışın 440 a 1. katı sanırım sattı satış fiyatı 450 idi. satarsam borcumu kapatıcam fiyatları yüskelticem dedi.
    685.
    baktığım evler faiz indirimi akabinde toplamda 100.000 fiyatını arttırdılar.
    https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-umraniye-inkilap-mahallesi-butik-sitede-satilik-3-plus1-arakat-daire-691841709/detay/
    bu apartmanda sol tarafı için konuşmuştuk. adam 8 trilyonum var demiş eşime. e yap bitir mütahİT. yaklaşık 1 sene geçmiş durumda yok bitirmiyor. ne denir ki.
    https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-saglamlar-insaattan-iskanli-525000tl-serifalide-3-plus1satilik-daire-644929294/detay
    bu adamın eksiği otopark yok.
    bu apartmandan bir tane satamamış aynı zamanda kiraya da verememiş gözüküyor. 1 sene oldu. 525 istiyor.
    hesapladım geçen sene 425 e satsa parayı faize koysa şu anda 531,5 yapıyor.

bu da tok satıcı bekir.https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-serifalide-caddeye-cepheli-yeni-binada-145-m2-genis-3-plus1-daire-612177469/detay 595 diyor.
    bu ev 2015 ekimden beri satılık. orda bir tane daha satılık daire var. sıfır 4 yaşından büyük ev.pehh. anahatarlık yapıyım hediye ediyim diyorum ölürken mezarında götürsün.
    bunlar genelde sürekli fiyatlarını arttırıyorlar.
    dolar düşer yükselir arttırırlar. faizler düşer arttırırlar.
    bunlara mahkum edenin.......

müteahİT in haklı olduğu bir durum olabilecek şöyle bir durumla karşılaştım.https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-umraniyede-tek-merveden-kacirilmaz-firsat-8.katta-sifir-2-plus1-736641809/detay
    535 diyor. bize de 540 demişti geçen sene. aynı kat daireyi sahibinden 399 a veriyordu. nasıl veriyor kardeşim.
    müteahit abdullah bey dedi ki, "2015 senesinde harç vermeyecektim 2018 senesinde 1,5 trilyon harç verdim"
    emlakta yeni kanun mu çıktı ki? sanmıyorum. harç kelimesi ile haraç kelimesi arasında tek bir harf farkı var.
    1,5 trilyon böl 10 daireye 150.000 çıkar. her aireye 150 yaklaşık eklemiş.
    bana yalan atıyorsa onun bileceği şey.
    https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-luks-sitede-2-plus1-orman-manzarali-odak-2049-da-yasam-basladi-620514410/detay
    geçen sene 340 dı şimdi 530.

bu arada ayrıca ümraniyede inkılapta bir müteahİT arkadaşlarını dolandırmıi kaçmış. 300.000 vercem demiş. ne iş ya.sanki vatandaş illa ona borçlu o kadar para kazanacak.

müteahitlerden birinin de parası bitmiş. nasıl yapıcak kaçacak mı diye bakıyoruz demişti biri.

inkılapta baktığım evlerden adamlar çok az gözlü. hiç iyi şeyler düşünmüyorum. devlet hastanesinin karşısında dönercinin üstündeki müteahİT dedi ki bana 5 . katı 385 e sattım. 7 ya da 8 kata ne istiyor? cevap 485. bu ne iş? davranışın tanımını başkalarına bırakıyorum.

• Arkadaslar yapilandirmada %2 ceza oduyoruz onu nakit mi vermemiz gerekiyor

• 1.13 çekmiştim 0.99 a düşünce 0.14 puan oynuyor şimdi bize borcu kapatıp tekrardan mı kredi çektircekler acaba erken kapama cezası var bir de sanırım %2. Gibi onu da mı ödücez

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    Hocam maşallah sen baya kapsamlı çalışmışsın . Aynı şartlarda bakıyoruz . Bende şerifali ve yukarı Dudullu taraflarında bakıyorum. Neden dersen ailem orada . O yüzden onlara yakın oturabilecek bir yer baktım . O sağlamlar ile betayı bende gördüm . Neyse şerifalidekiler neredeyse 10 yıllık bina fiyatlar 500-600 den Aşağıda yok . Gittim Dudullu da bi site buldum adamla 450 ye anlaştık . Her şey bitti tapu aşaması kaldı , yok sorun çıktı o oldu bu oldu yan yattı çamura battı bizim iş yattı . Aynı sitede daireler şimdi oldu en az 500. 600 yazanda var . Direkten döndük biz , demek ki satıcı daha fazla vereni buldu . Şimdi bakıyorum bakıyorum fiyatlar çok ucuk geliyor ; faizler arttı çakallar daha da artı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilisimci1903 -- 30 Eylül 2019; 12:24:15 >
  • 0.99 Gelmez diyenlere selam olsun..

• Arkadaşlar yapılandırmaya ziraat katılım dahil mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem_16 -- 30 Eylül 2019; 12:30:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem_16

Arkadaşlar yapılandırmaya ziraat katılım dahil mi acaba
    Ziraat katılımda yapılandırma mantığı olmaz gibi geliyor. Mal alıp mal satıyor , normal banka gibi değil.

Fazladan her ay 350 lira ödüyorum sıkıntı

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0805

Arkadaslar yapilandirmada %2 ceza oduyoruz onu nakit mi vermemiz gerekiyor
    Bu sorunun cevabını bilen var mı?
  • Cem_16 kullanıcısına yanıt
    Katılım bankalarının öyle bir dezavantajı var maalesef

• Arkadaşlar iş bankasından kredi çekmiştim kredi taşıma oluyormu şimdi ziraate filan devlet bankalarına.
    Yapılandırma açtıklarına göre borç taşımada başlamıştır değil mi ?

• 
Sayfa: önceki 957958959960961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.