Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (960. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: kaplanyy , mekatronikçi , aylmz07
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
31.300
Cevap
907
Favori
3.048.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 958959960961962
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam kapora alınan evlerden biri daha satışı iptal oldu.
    tugay yolunda.
    yukarı dudulluyu bilmiyorum. metroya yakın bir site vardı. fiyatı çok uygundu. ama neden satılmıyordu bilmiyorum.https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-a-s-den-g.kamerali-otoparkli-metroya-30-metre-3-plus1-728181638/detay
    eski fiyatı 370 diye hatırlıyorum.
  • ağustos öncesi çekilen kredierdr yapılandırma olacakmış. bende 2018ağustosta çekmiştim. yüreğime iniyordu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanAvda -- 30 Eylül 2019; 13:38:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

ağustos öncesi çekilen kredierdr yapılandırma olacakmış. bende 2018ağustosta çekmiştim. yüreğime iniyordu :)
    2018 Ağustos 6 de Çektim Krediyi.. Bu Ay Kapsıyor Demi.. 5-6 Ay Önce Çekenler Yapılandıramıyor mu ?
  • Bankacı telefonu açmıyor. Taksiti ödemeden yapılandırma yapmak istiyorum. Şimdi gidip izin almakta istemiyorum. Yarın kesin olacak mı? Ziraat bankası için. Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
  • ayhand28 kullanıcısına yanıt
    Evet kapama cezası ödeniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AugKunzee kullanıcısına yanıt
    1 güne yetişmeyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: AugKunzee

Bankacı telefonu açmıyor. Taksiti ödemeden yapılandırma yapmak istiyorum. Şimdi gidip izin almakta istemiyorum. Yarın kesin olacak mı? Ziraat bankası için. Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
    benimde yarın ödemem var ancak ödemeyi yapılandırma yaptıktan sonra yapmak istiyorum daha mantıklı degil mi? 1 gün ceza yeriz en kotu 2 ekimde yapılandırma yaparsak. Bankadan kimseye ulaşamıyorum çünkü bende.
  • Arkadaşlar iş bankasından kredi çekmiştim kredi taşıma oluyormu şimdi ziraate filan devlet bankalarına.
    Yapılandırma açtıklarına göre borç taşımada başlamıştır değil mi ? ?

• AslanDrogba kullanıcısına yanıt
    günü gelmiş taksit ödemeyip geçen ayki taksit teki faizi odemeyeceginizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz beyler o geçen ay ki taksit faizi günlük olarak ödenecek

sistem onu hesaplıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S24ULTRA

günü gelmiş taksit ödemeyip geçen ayki taksit teki faizi odemeyeceginizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz beyler o geçen ay ki taksit faizi günlük olarak ödenecek

sistem onu hesaplıyor
    hocam yarın taksit ödeme günüm toplam 67 ayım var. Ödersem 66 kalacak. Bu taksiti yapılandırma yaptıktan sonra yeni aylık ödeme tutarımla ödesem daha iyi degilmi? Yoksa farkeden birşey yok mu?
  • Mucii kullanıcısına yanıt
    sorun yok hocam , 2019 ağustosta çekenler içim yapılandırma yok. biz kapsıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: S24ULTRA

sistem onu hesaplıyor
    Ayın 10 Unda Taksidim Var.. Bu Tarihe Kadar Yapılandırırsam Kara Geçerim Sanırım Hiç Değilse masraf Karşılansın.. 2,200 Faiz 200 Anaparadan alıyorlar Benden
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 2019 Haziran ayında çektim . Yapılandırma yapamayacakmıyım . Bu bilgi teyitli mi?

• Mart 2018 de 110.000 çektim 1,15 den yapilandirmaya değer mi?

• tlgbyz T kullanıcısına yanıt
    sen ağustos’tan öncesin işte hocam, yazıya göre yapabiliyorsun.

• Mucii kullanıcısına yanıt
    evet 10 günlük faiz kısmı alınmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamu bankalarının yapılandırma ekranı açıldı diyorlar. Görüşen var mı

• halil5 kullanıcısına yanıt
    sabah kapalıyıd. şu anda bilmiyoruz hocam

• Beyler bankacıyla konuştum az önce. Yapılandırma tamam dedi. Detaylar yarın sabahtan belli olacak belki akşam bildirirler dedi. Sen yarın sabahtan gel aksilik olmazsa öğlene kadar çözeriz işini dedi. gerçekten gözümüz aydın. En karlısı biz olduk sanırım. Evide ucuzdan aldık, kredi faizleride düştü ohh. 1200 Lira kar edeceğim vallahi
  • 
Sayfa: önceki 958959960961962
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.