Yarbay
30 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 92 (Bu ay: 3)
Gönderileri
https://www.youtube.com/watch?v=uLd8M6rI8uY&feature=youtu.be

Statik elektrik ya da powersupply diye dusunuyorum.zaten power im dandik everest.bugun yeni power alicam.sizce ne olabilir canlar
zamanında ufak tefek oyun oynamak için c2 duo e7400 den 775 soket olan xeon e5440 işlemciye 80 tl vererek geçtim.ekran kartım hd 6790 du.sonrasında evga gtx 1060 6 gb aldım ama feci şekilde darboğaz yaptı.oyun falan oynayamadım.
dün i5 6500,8 gb ddr 4 3000mhz ram,asus h170 pro gaming anakart aldım.
eskiden kalma 240 gb crucial ssd ve everest kasam ve muhtemelen dandirik psu duruyordu.2000 tl ye maletmiş oldum sistemi.hayatımda hiç pc yi komple toplamasam da az önce kasayı parçalayıp topladım.

hali hazırda sistemim bu şekilde oldu.oyun performansım nasıl olur.şimdiden teşekkürler canlar.
i5 6500
evga ssc gtx 1060 6 gb
Kingston 8 GB (1x8GB) HyperX Predator Black DDR4 3000MHz CL15 1.35V XMP Ram
asus h170 pro gaming anakart
240 gb crucial ssd + 1 tb hdd
bugün uygun fiyata evga gtx 1060 6gb ssc aldım tek fanlı model olandan.sistemi yavaş yavaş yükseltmeye karar vermiştim.sistem 8 gb ddr2 ram,240 gb ssd,fakat işlemci aşırı darboğaz yapıyor battlefield 5 oynayamıyorum.anakart işlemci ram de değiştirmek zorunlu mu.işlemcim xeon e5430.775 soketlere takılan xeon işlemcilerden.bu halle oyun hiçbir şekilde oynayamam mı
Dolabımda birşey ararken annem atari kasetlerimi bir kutuya koymuş.atarim falan da duruyormuş ama onlar çıkarılacak yerde değilmiş.91'liyim birden doksanlara döndüm çok duygulandım canlar.Mahalle maçlarını,tasolarımızı,futbolcu kartlarımızı,beybaldelerimizi,arkadaşlarla hergün birinin evine atari kasetlerimizi alıp gittiğimiz günleri özledim.şimdi bütün çocukların elinde o iğrenç tabletler eve kapanmışlar.şu an evlenme arefesindeyim.ileride bir gün kısmet olur da çocuğum olursa tablet yerine atari oynayacağız birlikte.ne güzel günler yaşamışız
silinebilir
.
Okulda akıllı telefon yasak ama akıllı telefonsuz da olmuyor arkadaş,var mı yaratıcı bir fikriniz..
Edebiyat öğretmenliği bölümünü haziranda bitirdim,bu yıl 86 ile kapattı kpss + mülakat geldi.dersaneye yazılmıştım 3000 e.yaşım 25 artık baba parası yemek koyuyor. istanbul şükrü balcı pomem kazanmışım,ailem polislikte pek gönülleri yok tekrar dene diyorlar ama yine de atanma ihtimalim imkansıza yakın ve onlar bunun farkında değiller çalışırsam olur sanıyorlar.polisliğe gitmeli miyim sizce canlar
Var mı bildiğiniz bir yer,nette satış bulduk ama bir mağaza falan yok mu facetime'lı satan
Belim cok asiri agriyor,spor yapiyorum,polislik mulakatina gircem ne kas gevsetici kremler haplar agri kesiciler etki etmiyor.bugun agri kesici ve kas gevsetici igne karistirip vuruldum 2 saat biraz etki etti,yine ziplarken aciyor.belimi uyusturacak bir sey var mi.sogutucu spreylerden alsam
İse yaramaz mi
Hakkında
Forum İmzası:

PSN:EmR_07
PlayStation 4
Macbook Pro 15"
BMW 318i (2016) LCI Estoril Blue
Forum İkinci El İmzası:
Referanslarım:
Sattıklarım:
Beyaz iPhone 4 32 GB SimFree:imuratk,Beyaz iPhone 3GS 32 GB:faki,Siyah iPhone 5 16 GB:bimekan,DELL LCD Monitör:gazi86, PHILIPS MMS 260 5+1 PC Ses Sistemi:kanpunk, PS3 Slim (320 GB):otaku
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
TV
Sony
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.714
İkinci El Bölümü Mesajları: 227
Konularının görüntülenme sayısı: 483.001 (Bu ay: 1.283)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 911 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.