Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (961. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: winrar48 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.263
Cevap
906
Favori
3.043.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 180 bin çekmiştim1.15 den 3690 lira aylık taksitli 72 ay 52 ay daha var...24 binde nakitim var elimde .
    Yapilandirsam lehime sonuç ne kadar olur ?
    Hesap yapabileceğimiz bir ekran var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatum -- 30 Eylül 2019; 15:21:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce bankacıyla konuştum, kapama ücreti yüzde 1 alınacak dedi. geri alamıyor muyuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben acele etmeyin derim... Şimdi Ağustos'ta alanlara yapılandırma yapılmayacak deniyor ya... Bu ay ki faiz kararından sonra biraz daha gerileme olur da tutar önceden yapılandırma yapanlar tekrar yapamayacak derlerse zorunuza gitmesin.

Tabii ki zararın neresinden dönseniz kar ama bu tek kurşunu doğru zamanda atmak için azıcık daha beklemek lazım bence.

Kişisel görüşümdür...
  • hesaplamayı nasıl yapmalıyız? bilen var mı arkadaşlar.

kalan borcu 0,99dan mı hesaplamalıyız?

• AugKunzee kullanıcısına yanıt
    hangi banka sizin ki hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

hesaplamayı nasıl yapmalıyız? bilen var mı arkadaşlar.

kalan borcu 0,99dan mı hesaplamalıyız?
    Kalan borcun anapara miktarını 0,99'dan hesaplayacaksınız. ARTI olarak üzerine kalan anapara miktarının YÜZDE 1'ini YENİDEN YAPILANDIRMA ÜCRETİ olarak ilave edeceksiniz.

Vadeyi ya da taksit miktarını istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemal

Kalan borcun anapara miktarını 0,99'dan hesaplayacaksınız. ARTI olarak üzerine kalan anapara miktarının YÜZDE 1'ini YENİDEN YAPILANDIRMA ÜCRETİ olarak ilave edeceksiniz.

Vadeyi ya da taksit miktarını istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    internette bir sitede yüzde 2 erken kapama cezası artı yüzde 1'de komisyon toplamda yüzde 3 olacağı yazıyor.
    yazılana göre de krediye dahil edilmeyip peşin olarak alınacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S24ULTRA

hangi banka sizin ki hocam
    Ziraat
  • alistar A kullanıcısına yanıt
    bankacıyla konuştum anaparanın yüzde 1i alıncakmış.

• Kemal kullanıcısına yanıt
    hesapladım 28bin lira kar ediyorum hemde 1,5 sene kısaltıyorum.

İnternetteki her kaynağa güvenmemek lazım. Yüzde 1 yeniden yapılandırma ücreti... Yüzde 2 olan krediyi tümden kapatırsanız erken kapama ücreti.
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt
    İşte burası herkesin kendi vereceği karar... Ben az daha düşeceğini tahmin ediyorum. Onun için beklemeyi tercih ediyorum.
  • Nasıl yani ben 72 ay çekmiştim simdi 50 ay kaldı toplam ana para da 150 bin kaldı diyelim....150 bin i 50 ay şeklinde mı yoksa 72 ay şeklinde mı hesaplayacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatum -- 30 Eylül 2019; 15:58:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatum

180 bin çekmiştim1.15 den 3690 lira aylık taksitli 72 ay 52 ay daha var...24 binde nakitim var elimde .
    Yapilandirsam lehime sonuç ne kadar olur ?
    Hesap yapabileceğimiz bir ekran var mı ?
    Nakit i cikarirsam vermeden ,mevcut kredim aylık olarak ne kadar düşer aylık ödemem ne kadar olur ?

• quote:

bankacıyla konuştum anaparanın yüzde 1i alıncakmış.
    peki peşin mi alınacakmış?
    krediye dahil etmeyecekler sanırım bu ücreti.
    elden vereceksın hocam
  • quote:

elden vereceksın hocam
    teşekkür ederim, çok sağolun.
  • tatum kullanıcısına yanıt
    150 bin anapara üzerinden 1500 TL yeniden yapılandırma ücreti ödeyeceksiniz. BU 150 BİN TL'yi yeniden kredi alıyormuş gibi ister 36 ay, ister 12 ay, ister 72 ay sizin istediğiniz vadeye göre yapılandırcaksınız. Hangisi hesabınıza uyarsa...

Yalnız burada istediğiniz vadelere göre faiz oranı değişebilir. Ona dikkat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemal

150 bin anapara üzerinden 1500 TL yeniden yapılandırma ücreti ödeyeceksiniz. BU 150 BİN TL'yi yeniden kredi alıyormuş gibi ister 36 ay, ister 12 ay, ister 72 ay sizin istediğiniz vadeye göre yapılandırcaksınız. Hangisi hesabınıza uyarsa...

Yalnız burada istediğiniz vadelere göre faiz oranı değişebilir. Ona dikkat.
    Zaten 72 aylık 3690 lira ödüyorum ...ana para 150 kaldı ve50 taksit kaldı ....
    150 bin lirayı 50 taksit olarak yeniden 0.99 a göre hesaplarsam aylık ödemem ne kadar düşer ? Tahmini

• Shangıl S kullanıcısına yanıt
    100 bin kredi kullandın diyelim önce banka ipotek yapması lazım bu krediyi verebilmesi için, size bir kağıt vericek o kağıtla tapuya gideceksiniz, satıcı, tapuda evi sana satıcak, sonrasında bankaya döneceksiniz tapu ile birlikte banka tapuyu inceledikten sonra satıcı kişinin hesabına parayı transfer edecek.
  • 
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.