Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4949. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
100.697
Cevap
615
Favori
4.051.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49474948494949504951
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

LES MISERABLES (SEFİLLER - 2019)

Sonu muğlak ve basit bitirilmiş. Genel ana fikir ve konu dokunaklı. Fransa'yı iyi tanıtmışlar.

Puanım 6/10.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Alone (2019)

https://www.imdb.com/title/tt7711170/

Kadına harika makyaj yakmışlar. Konusu klasik Amerikan psikopatlarından kaçma temalı ama her saniyesi merak ettiriyor, acaba ne yapacak, acaba şöyle yapsa daha mı iyi olurdu falan soruları ile geçiyor.

Beğendim.

Puanım 7/10

Not: Imdb tag'ının ortadan kalkması kötü oldu.

Alone'u izledim hocam senin yorumunu görerek, fragmanda hoşuma gitmişti ama pek beğenmedim sardırarak izledim. Çünkü direkt konuya giriyor. En azından kadın karakteri biraz tanısaydık başta o yüzden ısınamadım ben.

Sean Bean'in The Hitcher'ı tavsiye ederim izlemediysen ve bu türde konu seviyorsan o çok daha iyi.

• Hotel Mumbai:7/10

El Değmemiş Aşk: 7/10

• godfather 3
    mükemmel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Fountain (Kaynak) / 2006
     En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Ya bu Darren Anafosky çok müthiş zeki bir adam. Harikulade bir hayal gücü var. Black Swan'ı da izleyip böyle hayran kalmıştım. Yani bu kadar sağlam bir kurguyu nasıl birleştirmiş inanamıyorum. İzlerken hiçbir şey anlamadım, ta ki son 10 dakikasına kadar. Üstüne analizini de izleyince tam oturdu. Predestination dan tut Inception a kadar her türlü karışık, mind blow filmi izledim ama bunun kadar karışığınız izlemedim.Anlaması çok güç ama bir o kadar da muhteşem bir film. Sinematografisi de harika.Ayrıca Hugh Jackman muhteşem oynamış. Kesinlikle çok iyi.
    10/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Durante la Tormenta / Fırtına Anı (2018)

İspanyol sinemasını oldum olası sevmişimdir, özellikle el cuerpo / contratiempo gibi filmler sonrası oldukça öne çıktılar. Fırtına anı da bilim kurgu-gizem temalı başarılı bir film. Konusu ve başlangıcı oldukça güzel ve merak uyandırıcı olsa da sonrasında tempo biraz yavaşladı ve beklentiye kıyasla yavan kaldı bana göre. Bunda filmin süresinin uzun tutulmuş olması da etkili oldu, başrol ablamızın uzun süreli donuk yakın çekimleri, boğuk kamera açıları ve 2 saat 10 dakikalık süre filmin vuruculuğunu azaltmış bana kalırsa. Yine de bilim kurgu, zaman yolculuğu, paralel evren konularını seven kişilerin oldukça beğeneceği bir film olacaktır.

• Ayaklarımın Beni Taşıdığı Yere Kadar

2.Dünya Savaşı konulu izlediğim en iyi filmlerden biri,2 buçuk saat su gibi geçti, tam bir başyapıt bunca zaman nasıl haberim olmamış hayret notum 8/10

İmdb 7.4

• I Lost My Body (2019)

8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi someoneme -- 25 Ekim 2020; 6:27:3 >
  • Chariots of Fire (1981)

2 farklı koşucunun nasıl başarıyı yakaladıklarını anlatıyor. müzikleri çok hoş 8/10

Le Sauvage (1975)

Türkçesi vahşi cazibe filmde tam olarak bunu anlatıyor. Atmosferi çok hoş ve kadın rolü filme yakışır olmuş .Sıradan bir filmdi 6/10

• The Lighthouse : 3/10

Tamamen zaman kaybıydı benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: EkmeğiKesEkmeği

Guns Akimbo (2019)

Harry Potter ile klavye delikanlılığının sonuçlarına yelken açtığımız bir film  Bir buçuk saatlik süresiyle hızlı, aksiyonlu ve gayet eğlenceli. İki bira biraz çerez eşliğinde kafa yormadan, keyifli zaman geçirmek için uygun bir film olmuş.

ben de bu filmi izledim son zamanlarda izlediğim en deli dolu ve acayip bir filmdi. her saniyesi heyecanlı geçti tavsiye ederim 8/10 veriyorum filme

• kadaver i izledim 5 para etmez.

• Dün gece içimi ısıtan güzel bir komedi filmi olan Campeones'i (2018) izledim. Oyuncularının gerçekten zihinsel engelli olması ama aslında filmin kendisiyle verdikleri mesaj hiç de zihinsel engelli olmadıkları ve gayet bizden birisi oldukları. Bunu hepimiz biliyoruz bilmeliyiz ama film bunu çok güzel bir şekilde tekrar hatırlatıyor. Oyuncular kesinlikle çok iyi. Diyaloglar espriler güzel hepsi güldürüyor.

•  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

9/10 Yoruma gerek yok...

• The Lie 7/10

Kendinizi kaptırıp filmin içine girerseniz; gerim gerim gerileceğiniz, yer yer küfürler edeceğiniz, bazen de sinirinizi alamayıp duvarları yumruklamak isteyeceğiniz bir film. Tavsiye ederim.

• Love and Monsters (2020)

Zombieland tadında post-apokaliptik macera filmi. Biraz genç-yetişkin kitleye hitap ediyor zaten adından da anlaşılacağı üzere. Imdb puanı olan 7.1'i çok bulsam da film kıtlığı yaşanan bu dönemde izlenebilir-eğlenceli bir film.

6/10

• The Last Samurai
    8/10

Youtubedan soundtrackini dinliyorum hep. Dedim bakim filmi nasilmis. Adini duymustum ama izlemek simdi nasip oldu. Savas filmlerini pek sevmesem de bu bi baskaydi yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEHET -- 1 Kasım 2020; 2:30:3 >
  • adv11 kullanıcısına yanıt

Tavsiyenizle izledim. Çok güzel bir film, köprü sahnesinde bir an üzülmüştüm =(

• Göz / The Oculus (2013)

İzledikten sonra farkettim en sevdiğim korku yapımı ve izlediğim en iyi dizilerden biri olan Haunting of Hill House'un yönetmeni Mike Flanagan'ın filmiymiş. Ben de neden bu kadar beğendim diyorum :) Ben şahsen bu yönetmenin zaman kurgularını seviyorum. Dizide de bunu sık yapmıştı bu filmde de çok yapmış. Geçmişteki ve şimdiki versiyonları çok iyi aktarmış. Jumpscareler dozunda,korku ögesi dozunda, güzel bir hikayesi var. Filmde herşey olması gerektiği gibi. Klasiklerden de sıyrılmış. Çok beğendim 10/10

• Balalayka
    6.5/10

Yönetmen senaryoyu defalarca degistirmesine ve gergin sete rağmen oyuncular sözünde durup filmi tamamlamişlar.Harika bir kadro varken muhtesem bir film olacakken yarım kalmis bir hikaye gibi.Rus oyuncular ve hikayeleri daha ön planda olan bir dram filmi...

https://m.imdb.com/title/tt0275214/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 20 Kasım 2020; 22:24:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 49474948494949504951
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.