Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4947. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ykk07
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
100.587
Cevap
616
Favori
4.046.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49454946494749484949
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız
    7.5/10
    https://www.imdb.com/title/tt0245712/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bigbangg -- 31 Ağustos 2020; 22:45:13 >

Duel (1971)

Eski ama güzel film. Kaç kovala tarzı filmler nedense hoşuma gidiyor :)

Jexi (2019)

Upgrade (2018) filmindeki Stem'in sanki komedi telefon versiyonu gibiydi ama yalan yok baya komikti

Not: Aile ortamında izlenmez

Dances with Wolves - Director's Cut [1990]

Normal sürümü 3 saat olan filmin bari dedim izlemişken tam olsun diye 4 saate yakın olan versiyonunu izledim.
    Kevin costner senin hiç mi kötü filmin olmaz
  • https://www.imdb.com/title/tt1535108

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Elysium (2013)

Bu filmi sinemeda ilk çıktığında izlemiştim. Bilim kurguyu sevdiğimden ve içinde PC'ler olduğundan mıdır nedir epey ilgimi çekti. Matt Damon efsane oyunculuk koydu. Jodie Foster zaten ekol. Güzel filmdi be.

Puanım 8/10

Adamlar uzayda yapay gezegen kuruyor ama ana sistem bilgisayarları hala IDE portu anakart kullanıyor. Şaka mı bu

@Jeolog. üstat IMDB tag'ları neden çalışmıyor artık? (Bulunamadı diyor kullanmak istediğimizde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 9 Eylül 2020; 23:42:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Session 9 (2001)

Brad Anderson Makinist filminin geleceğinin haberini bu film ile vermiş diyebiliriz. Fena olmayan bir psikolojik gerilim. Film ağır tempoda ilerliyor ve ne olup bittiğini anlamaya çalışmakta üstüne eklenince filmi yarılamak oldukça zor oluyor ama filmi yarılamayı başardıktan sonra artan gerilim ile birlikte finali görmemiz bir oluyor. Filmde olup biteni anlamak biraz güç ve bolca boşluk var ama film bunu pek önemsemiyor. Gerilim kısmına yoğunlaşılmış daha çok. Peter Mullan performansı ve mimikleri ile oldukça iyi iş çıkarmış.

7/10
  • izlemezseniz bir şey kaybetmezsiniz

4/10

• quote:

Orijinalden alıntı: yesanin276

Düşük puan ve kötü yorumlara rağmen izledim ama beni şaşırttı.
    Bir kaç sahnede resmen gülmekten gözümden yaş geldi
    1/10

Flatliners (1990)

Eh işte yoklukta gider 6/10
    Baya beğendim, joaquin phoenix müthiş oynamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sammael.

Baya beğendim, joaquin phoenix müthiş oynamış.
    imparatarun joaquim phoenix olduğunu bir yerde okumasam hayatta anlayamazdım. acayip şaşırmıştım ilk duyduğumda.
  • A prayer before dawn 8/10

Dövüş sanatları filmi sevenlerin mutlaka izlemesi gereken bir film.
    Ipman gibi her saniye yumruklar konuşmuyor tabi.
    Gerçek hikayesiyle, atmosferiyle ve çekim açılarıyla sizi filmin atmosferinin içine sokuyor.Filmden etkilenirseniz film hakkında şu keyifli sohbet videosunuda izleyebilirsiniz.İyi seyirler...

https://www.youtube.com/watch?v=5o5YvDu9eu8&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 14 Eylül 2020; 16:20:21 >
  • KPSS çalışırken o kadar parazit filmi sorusu çıktı, izleyeyim dedim

Eh işte, 7/10 diyeyim.

Kısa bi seks sahnesi vardı, o olmasa tam aile , küçük yiğenlerimle izlenilecek film.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • I'm Thinking of Ending Things filmini izledim. Psikolojimi bozdu cidden. Birkaç gün etkisinden çıkamadım ki pozitif bir insanım. İçinde hafif karanlık olan birinde bu film travma yaratabilir.
  • Isi & 0ssi (2020)
    Almanların zengin kız - fakir oğlan filmi.
    4/10

X+Y (2014)
    Etrafıyla iletişim sorunu yaşayan bir çocuğun matematiğe olan ilgisini anlatıyor. Öğretmeninin desteğiyle uluslarası matematik olimpiyatlarına katılıyor. Bu sırada büyümenin ve aşkın tuhaflıkları ile karşılaşıyor.
    5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEHET -- 15 Eylül 2020; 10:33:17 >
  • Htr2b dönüşüm 6.5/10
    Tabi eksikleri var bütçe prodüksiyon meselesi.Onun haricinde içinde Cin olmayan nadir yerli yapımlarından biri.

The Facility 1.5/10
    Bu da benzer konulu İngiliz yapımı film hayatımda izlediğim en kötü film oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 15 Eylül 2020; 20:32:40 >
  • Mulholland Drive (2001)

Her izlediğimde Angelo'nun müthiş parçası ile transa geçmeyi başarıyorum. Bu film her şeyden önce Lynch'in sinemaya nasıl bir tutku ile bağlı olduğunu gösteriyor. Lynch rüya ile gerçekliğin arasında gidip gelen, hollywood'un acımasızlığını tüm tekinsizliği ile gözler önüne sererken bu eserin aslında sinemaya büyük bir saygı duruş olduğunu anlamamızı istiyor. Yıllar geçsede kalitesinden bir şey kaybetmeyecek, ölümsüz bir eser.

10/10

• En son değil ama aklımda kalan filmlerdendi, kesinlikle izlemeye değer bir film, bir çok sahnesi güldürü ve düşündürü karışık gidiyor. Zaten Tom Hanks’in birçok filmini severek izlerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.imdb.com/title/tt5715066/

Mortal (2020)

Bilim-kurgu + mitilojiyi sevenler, hele ki İskandinav mitolojisine ilgi duyanlar için tavsiye ederim. İçinde dram da var. Norveçli aktris Iben Akerlie (Christine) ile yanındaki eleman iyi iş çıkarmış. Filmde epey CGI var, haberiniz olsun. Kızı özellikle çok beğendim. Allah sahibine bağışlasın.

Puanım 6.5/10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 21 Eylül 2020; 19:1:9 >

Lethal Weapon serisini izledim. 7.5/10
  • 
Sayfa: önceki 49454946494749484949
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.