Şimdi Ara

En Mükemmel Araba Yarışı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
3.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerek garifk bakımından gerek oynanış bakımında gerek eğlence bakımından oynanabilecek en mükmel en zevkli oynarken en çok keyif alabileceğim araba yarışı oyununu söylermisiniz lütfen?

sistem iyi eski oyunları söylemeyin lütfen yukardaki gibi bi oyun önerin

•  En Mükemmel Araba Yarışı ?
  • Kesinlikle Grid.Ayrıca ücretsiz olarak Mp'de oynanabiliyor.
  • Grid'tir simülasyon olduğu alışman biraz zaman alır ama alıştıktan sonra aşırı zevk alırsın...
  • hmmm gridin kullanımı çok mu zor gewrçekten ya?

online oynasak hasrcarlarmı bizi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3raYs

hmmm gridin kullanımı çok mu zor gewrçekten ya?

Alışınca kolay oluyor dostum, o kadar zor değil bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ygal

quote:

hmmm gridin kullanımı çok mu zor gewrçekten ya?

Alışınca kolay oluyor dostum, o kadar zor değil bence.

peki online oynayınca diğer adamlar çok mu profesyonel oynuyor çok iyi bi şekilde alışmak mı lazım online oynayan herifleri yenmek için çünküğ bi normal oyun için kolaylık var bide mp ve online için çok seviye farkı oluyomu yani?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deviilll

Grid'tir simülasyon olduğu alışman biraz zaman alır ama alıştıktan sonra aşırı zevk alırsın...

Grid simulasyon falan değil. Simulasyon dediğin Gtr2 dir Race 07 dir Nfs live dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaraki-kenpachi!!! -- 22 Haziran 2009; 22:59:24 >
  • Grid
  • ya arkadaşlar bazı arkadaşlar diyoki burdout paradise daha zevkli eğlenirsin gridde sadece göz zevki diyolar ne kadar doğrudur?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cehennemmarşı

quote:

Grid'tir simülasyon olduğu alışman biraz zaman alır ama alıştıktan sonra aşırı zevk alırsın...

Grid simulasyon falan değil. Simulasyon dediğin Gtr2 dir Race 07 dir Nfs live dır.

http://www.ciao.com/Race_Driver_Grid_for_PC__Review_10077903 buraya bakmanı bi tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just GMGOW -- 22 Haziran 2009; 23:11:15 >

• hergün birileri konu açıp araba yarışı tavsiyesi istiyor,bir kişide çıkıp konu açacağına forumu oku demiyor
  • quote:

quote:

quote:

http://www.ciao.com/Race_Driver_Grid_for_PC__Review_10077903 buraya bakmanı bi tavsiye ederim...

orayı okuyunca ne olacak hocam arcadenin önde gideni grid simülasyonmu olacak

kimse araba yarışı oynuyorum diye kendini kandırmasın,gtr2 ve aynı firma oyunları,rfactor,lfs2,rbr ve netkar pro hariç pc de simülasyon oyunu yok...

• quote:

Orjinalden alıntı: solaytekin

quote:

quote:

quote:

orayı okuyunca ne olacak hocam arcadenin önde gideni grid simülasyonmu olacak

kimse araba yarışı oynuyorum diye kendini kandırmasın,gtr2 ve aynı firma oyunları,rfactor,lfs2,rbr ve netkar pro hariç pc de simülasyon oyunu yok...

• quote:

quote:

quote:

Bende sana e-5 e çıkıp arabalara bakmanı tavsiye ederim. Olmadı lunapartka çarpışan otolara bin ne denmek istediğini anlarsın. Ne diyim ki?

• quote:

ya arkadaşlar bazı arkadaşlar diyoki burdout paradise daha zevkli eğlenirsin gridde sadece göz zevki diyolar ne kadar doğrudur?
  • Parkur yarışlarını sevmiyorsan Burnout Paradise Ultimate Box Oyna gercekten guzel bir oyun her trafik lambasının altında bir yarış oluyor ve sana bi bolge gosteriyor buraya ilk giden sen olacaksın sana bir yolda vermiyor sen kafana gore oraya ulaşıyorsun en guzel yanıda dıger arabalara carptıkca nos un dolması diger arabalara carpıp onları parcalamak gercekten zevk verıcı. bazende araban yada motorsikletinle bir dağ üzerinden otoyola atlaman gerçekten mukemmel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jegande -- 23 Haziran 2009; 0:53:16 >
  • Burnout Paradise, PC' de oynayabilceğin en eğlenceli yarış oyunudur (online oynamak şartıyla).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silver_Sky -- 23 Haziran 2009; 1:17:08 >
  • quote:

quote:

ya arkadaşlar bazı arkadaşlar diyoki burdout paradise daha zevkli eğlenirsin gridde sadece göz zevki diyolar ne kadar doğrudur?

Burnout Paradise çok zevklidir ancak o griddende arcade bir oyundur. Yani NFS tarzı ama nfsnin son oyunlarından kat kat daha eğlencelidir. Grid ise pist yarışları üzerine bir oyundur
  • ben grid i yükledim de bir türlü alışamadım kazanın biri bin para...
    artık hata yapmaktan canım sıkıldı başka bir oyuna geçtim sizce hangi oyuna geçeyim(birkaç saatliğine sonra tekrar grid e alışmaya çalışacağım)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.