Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (134. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: yavuzhan2323
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
6.689
Cevap
230
Favori
508.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

arkadaşlar nikotinsiz kaliteli likit önerebilrmisiniz ?

fivepawn baktım ama cok pahalı ve her yerde satılmıyor kara boras gibi.

Five Pawns MTL içimine uygun likit üretir, bilginiz olsun. DL içime uygun değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de dün itibariyle mtl'e geçtim. Yaklaşık bir senedir dl kullanan biri olarak ilk gün oldukça zorlandım. Mtl ilk başta kesmiyor. Bugün biraz daha iyi. Başka forumdaki uzman arkadaşların telkinleri 1 hafta dl'ye ağzını sürme şeklinde. Bir hafta sonra dl'yi dene içemeyeceksin diyorlar. İnşallah başarılı olurum. Mtl hem likit hem şarj hem sağlık konusunda dl'ye göre daha avantajlı.
  • Merhaba arkadaşlar. Elimde kullanmadığım Eleaf coiller var. İlgilenen olursa pm den ulaşabilir.
    https://forum.donanimhaber.com/eleaf-ec-coil-ic-atomizer-5-li-paket--131825907#131825907
  • Sarım yapan arkadaşlar pamuk ile telleri aynı anda mı değişiyor yoksa pamukları daha kısa vade de mi değişiyorlar arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intikad -- 14 Mart 2018; 14:32:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intikad

Sarım yapan arkadaşlar pamuk ile telleri aynı anda mı değişiyor yoksa pamukları daha kısa vade de mi değişiyorlar arkadaşlar?

Pamuk 4-5 günde bir değişiyordum. Teli 15 günde bir filan değişiyordum. Her pamuk değişiminde teli değiştirmenize gerek yok. Eski pamuğu çıkarınca bir dry burn yapın tel temizlensin. Tabi kanthal tel kullanıyorsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagamor

quote:

Orijinalden alıntı: intikad

Sarım yapan arkadaşlar pamuk ile telleri aynı anda mı değişiyor yoksa pamukları daha kısa vade de mi değişiyorlar arkadaşlar?

Pamuk 4-5 günde bir değişiyordum. Teli 15 günde bir filan değişiyordum. Her pamuk değişiminde teli değiştirmenize gerek yok. Eski pamuğu çıkarınca bir dry burn yapın tel temizlensin. Tabi kanthal tel kullanıyorsanız.

Bilgilendirme için çok sağolun hocam.

• intikad kullanıcısına yanıt
    her gün, hem tel hem de pamuk değiştiririm. 25-30 kuruşluk şeyler zaten. riske girmeye gerek yok.
  • Smok TFV12 Prince atomizerimi satıyorum. 3 gün civarında kullanıldı hediye olarak geldi ve ihtiyaç fazlası.

Yanında 5 adet coil hediye edilecektir.

1 adet X6

1 adet Q4

3 adet T10

Üzerinde Q4 coil mevcut.

Yedek camı,yedek o-ringleri, kutusu, kitapçığı herşeyi duruyor. Fiyat 200 tl PM ile iletişime geçebilirsiniz.

Elektronik Sigara - ANA KONU-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derartikel -- 14 Mart 2018; 19:51:33 >
  • Forumlarda okuduğum kadarıyla gümrükten geçen çok ürün oldu hocam. Ama %100 geçecek diye bir şey yok. Türklerin varsa yorumlarına bakın satıcının sayfasında. Gerisi kısmet..

• Arkadaşlar Nautilus 2 isteyen arkadaş varsa iletişime geçebilir.

• Genelde Eleaf, Smok alınıyor. Bende yeni başlayacağım Vapor Storm V80 aldım. Kullanan yoktur sanırım.

https://tr.aliexpress.com/item/Original-Vapor-Storm-V80-TC-80W-Box-Mod-Sub-Ohm-Temperature-Control-OLED-Display-Electronic-Hookah/32759234527.html
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    Tercih ederken, coil hazır kullanacaksanız, piyasada çok olan modları tercih etmek coil bulmakta zorlanmamanızı sağlar.

• Likitte pacha mama larım geldi.Baya baya güzel çıktı. Son aldığım one hit wonder ları ıskartaya çıkarttı namıssız

• Elimde bir kez kullanılmış siren v2 mevcuttur. Orijinal doğrulama kodlu. Mtl içim için uygundur. Kendini kanıtlamış en iyi atolardan biridir. İletişim PM.

Not: Nautilus 2 ve smok alien de mevcuttur.

Not: Alien ve siren 2 satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 19 Mart 2018; 18:40:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Tercih ederken, coil hazır kullanacaksanız, piyasada çok olan modları tercih etmek coil bulmakta zorlanmamanızı sağlar.

Piyasada çok olan modelide alsaydım coilleri toplu olarak Aliexpress'ten alacaktım. Araştırdıgım kadarıyla fiyatları yarı yarıya farkediyor.
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    Evet piyasaya göre AE uygundur hocam. Yeter ki orijinal satan yerden alın, klon denk gelmesin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 22mm MTL atomizer tavsiyesi verebilir misiniz ? Vaporesso swag kit kullaniyorum bir de coil değiştirmeden likit değiştirmek istediğimde ne yapmam lazım yıkamak falan gerekiyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TLamir -- 17 Mart 2018; 13:2:36 >
  • Elimde clone mad dog rda,10metre 24 ga tel,10 tane muji pamuk ve coil sarma aleti var.Almak isteyen pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F36A0C623 -- 18 Mart 2018; 14:38:0 >
  • Jeasme kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız hocam bende yeni başladım güvenilir likit nerelerden alınır ?
  • TLamir kullanıcısına yanıt
    Hocam hazır coilli mi istiyorsunuz yoksa kendi sarımınızı kendiniz mi yapacaksınız? Aynı likiti koyacaksınız sürekli yıkamanıza gerek yok farklı likit koyacaksanız tadı birbirine karışmasın diye yıkayabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.