Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.687
Cevap
230
Favori
508.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam forumda x in ekran sıkıntısı olduğu söylendi. Gerçi bu problemi Mod üzerinden şarj yapılmasına bağlayanlar da okudum. Açıkçası para iadesi olan bir siteden alacağım. Baktım revenger stokta yok. Olmazsa bir tane atomizer alacağım. İleride yihi nin modlarından alırım kaliteli duruyorlar. Yine de teşekkürler tavsiyeniz ve bilgilendirmeniz için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Beyler biri bana lütfen kargoyla ya da elden İzmir'de alabileceğim, fiyat farketmeksizin premium likit alabileceğim bir yer söylesin.Adres, link vs.Kendim demleme ile cidden uğraşmak istemiyorum.

Gee - Cold Cloud - Papaw - Sinful Sweet vs birkaç likit kullandım ve bu kalitede ürünler arıyorum.One Hit piyasada çok var bunun haricinde olursa daha iyi olur.

nasty juice düşünürseniz güvenilir bir arkadaş var. Kargo ile kapıda ödeme de yapıyor. Düşünürseniz özelden mesaj atabilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba, elimde bir adet eLeaf iStick pico ve joyetech ego aio urun var. Bunlari satmak istiyorum. Kutularinda yollanacaktir. Iletisim dm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Hocam mod üzerinden şarj ediyorum. Benim cihazda bir sıkıntı çıkmadı henüz :)

• Maff kullanıcısına yanıt
    Aman nazar değmesin hocam.

• Merhaba arkadaşlar bende smok g320 kullanıyorum. 7 ay boyunca hiç kullanmadm bugün açmaya çalıştım ama cihaz açılmadı sarjı bitmiştir diye sarja taktm yine açılmadı sorun ne olabilir??

• yurt dışından gelirken aldığım fazladan Philip Morris'in ürettiği 1 adet iqos marka cihaz var isteyen varsa özel mesaj atsın uygun fiyata bırakırım

Elektronik Sigara - ANA KONU-Elektronik Sigara - ANA KONU-

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

• Vaporesso Revenger aldım. İlk defa kullanıyorum. Kutusundan ne çıktıysa elimde onlar var. Bilmem gereken basit bilgiler var mı acaba? Bir de Pamuk belli bir süre sonra yanıyormuş ve değiştirmek gerekiyormuş. Bu cihazla bunu kendim halledebilir miyim ya da hazır bulabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Smok alien kullanıyorum. Sorun yaşamadım. Ama ekran sorunu yaşayanlar olmuş. Vaporesso revenger güzel bir cihaz. Tavsiye ederim. Ben de alacağım bugünlerde. Hazır coil kullanacaksanız zaten smok ile uyumlu coilleri bildiğim kadarıyla.

Not: Revenger X almayın. Dokunmatiktir. Onunla ilgili şikayetler okudum. Düz olanı alın.

Hocam çok düşündüm araştırdım. Şimdi şöyle,
    0 alacak olursam bulduğum fiyatlar
    AL85 190TL
    Revenger mini 230
    Revenger240
    Rev X 250
    Alien 240
    pilsiz
    Revenger mini alabilirim ama 40tl daha biriktirmem lazım, düz revengera fazladan bi pil daha lazım. İstanbulda filan yaşasaydım 2.el ürün çoktan almıştım ama konyada piyasası yok malesef.
    Hâlen kararsızım gidip pico filan mı alsam diye düşünüyorum bi yandan. Bi yanım al AL85i keyfine bak diyor. Ama ekran sorunu olursa elimde kalır. Ne yapacağımı bilmiyorum hocam. Pico 170TL bu arada sıfır

• Int32.Parse kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi o pamuğun olduğu kısım kartuş coil diye geçer. Öncelikle likiti ağzına kadar doldurmayın ve dibine kadar bitirmeyin, Likit yokken çektiğinizde pamuğu yakarsınız o yüzden dibinde az bişey kalınca tekrar dolum yapın. Ayrıca coili, pamuğu ilk doldurduğunuzda bi 15-20dk bekleyin pamuğun likiti çekmesi için. Coiller 15-20 gün gider pamuk yandığında yanık tadı verir. Kutudan yedek coil çıkması gerekiyor sıfır aldıysaanız, onu takarsınız bi 10 15 gün daha gider sonra coil bulmanız gerekiyor. E sigara satışı yapan yerlerde sitelerde bulunabilir

• Vezhack2 kullanıcısına yanıt
    DL içimi kullanacaksınız sanırım. Çift pilli olması sizin açınızdan daha iyi olur. Revenger ya da alien işinizi görecektir. Tabi bütçeniz müsaitse. Bu ikisine de ileride kendi sarımımı kendim yapacağım derseniz üzerine tüm boyutlarda ki atomizerler uyum sağlayacaktır. En iyi modu da alsanız sıkıntı yaşamanız ihtimal dahilindedir. Bunlara bir de pil almanız gerekecek tabi. Pico evde yedek mod bulunsun diye benim de aldığım cihaz. Ergonomik bir yapısı var. Revenger ve alien artı en az iki pil bütçenizi zorlarsa. Pico artı iki pil alabilirsiniz. Yedek piliniz yanınızda olur.

• Arkadaşlar en uygun güvenli olarak VAPORESSO REVENGER 220W nereden alabilirim internetten?

• Elimde fazlalık olarak natuilus 2 var,isteyen olursa uygun fiyata verebilirim.

• intikad kullanıcısına yanıt
    Esigaram forumunda güvenilir satıcılar var hocam. Hem piyasaya göre uygun hem güvenilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpikk

Elimde fazlalık olarak natuilus 2 var,isteyen olursa uygun fiyata verebilirim.

Uygun fiyatlı Coil de varmi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

quote:

Orijinalden alıntı: alpikk

Elimde fazlalık olarak natuilus 2 var,isteyen olursa uygun fiyata verebilirim.

Uygun fiyatlı Coil de varmi :)

Malesef hocam ancak kendime yetecek Kadar var,Cok acilse idarelik verebilirim ancak:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpikk -- 13 Mart 2018; 22:24:43 >
  • Alien Clapton temin etmek isteyen arkadaş varsa profesyonel el yapımı alien clapton üretiyorum.

Elektronik Sigara - ANA KONU-

• arkadaşlar nikotinsiz kaliteli likit önerebilrmisiniz ?

fivepawn baktım ama cok pahalı ve her yerde satılmıyor kara boras gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkbozkus

Alien Clapton temin etmek isteyen arkadaş varsa profesyonel el yapımı alien clapton üretiyorum.

Elektronik Sigara - ANA KONU-

Vaperosso tarot pro almayı düşünüyorum atomizer de yine aynı marka bunlar uygun mudur?

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.