Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş
  • EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    orda istanbulda bu duruma getirdik. altta izmirde sıfır diyor neyi anlamadın
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

orda istanbulda bu duruma getirdik atık su dönüşümünü. altta izmirde sıfır diyor neyi anlamadın
  • Sanırım yayından önce "soruları çalmışlar". Bu bana bişeycilerin takdiğini hatırlatıyor ama bir türlü hatırlayamadım şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Bunları ben söylemedim. Binali Bey geldi, oh Melih gitti... Pardon Tuna'dı o değil mi? Hâni metroyu yapacak olanlardan 3.sü?

Alıntıları Göster
    ETİ ETİ ETİ diyorum mete sana.
  • oshinankara kullanıcısına yanıt
    Hâ, etilerin büyükşehir amblemi geri gelicek derken yazar burada İstanbul'a ne mesajlar veriyor olabilir... gelişmeleri bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Sayıştay faaliyet raporu bu rica ediyorum paylaşmadan önce bir okuyun
    Raporlardaki önerilerden hareketle kamu zararı algısı doğuracak şekilde usulsüzlük değerlendirmesi Yapılmaz
    Okumadan paylaşırsanız yazık edersiniz
    Ben ikna oldum hocam. Buyrun.
    http://zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=361006

• Sorulan sorularuların yarısı anlamsızdı. Madem bazı sorular sordun devamını sor içini kurcala vs vs . Ama beğenmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

Kıvıran biri varsa o da her yapılanı gözü kapalı destekleyen senin gibi aktroller.

Kıvırma işi sizden sorulur, tevazu göstermenize gerek yok.

Ben ne yazdığımı yazmadığımı iyi biliyorum ama unutmuşum, siz niyet okumayı da iyi biliyordunuz değil mi?

İki lafı bir arata getiremeyen derken Binali'den bahsediyorsun galiba, "g" ve "ğ" ayrımını bilmeyen hani.

Al bak kafa tuttuğunuz Avrupalı liderlerden örnek var.

Hani demeniz gereken evet 100 araçlık konvoya, gösterişe gerek yok. Ama çok şey bekliyoruz aktrollerden

Siz illa destekleyin hatta "Yetmez, bundan sonra helikopterler ve eğer dünya liderine teslim ederlerse f35ler eşlik etsin". deyin Çünkü böyle konvoy dünya liderine yakışmıyor.

Sana da dünya liderinin söylediği bir şeyle veda etmek istiyorum.

Ananı da al git.

Yanlış anlama dünya liderinin vedalaşma cümlesi. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklı ya ben reisin vedalaşma tarzını BEYENDİM.

Bakalım buna ne diyeceksin. adayınız gibi yalan söylersen kolay kıvırırsın, biraz dürüstülüğünüz varsa portakal gibi günde 2 kez doğruyu gösterirsiniz.

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

• EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Hocam bu işlere hiç girmesine gerek yoktu maalesef yazık etti

• imamoğlu şu vali meselesini kabul etseydi keşke daha iyi olurdu açık kıvırması hoş durmadı....

hem demede haklıydı kimse kusurbakmasın 80+ yaşındaki anamı babamı siyasi komplekslerle haksız yere ordan oraya kim sürüklerse sürüklesin ana baba başka birşeydir candır, başta kim olursa olsun ister akp ister chp daha ağır söverdim...

fanatik akplilerede lafım biri ananızı babanızı ordan oraya koştursun bakalım at gibi zevken? siz nedersiniz oyle boş boş valiye küfür etti demeyle bitmiyor o işler adamı çileden çıkarmışlar belli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Haziran 2019; 18:42:2 >
  • Sayıştay açıklama yaptı. İmamoğlunun yalanları yine ortaya çıktı :D

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Sadece o değil maalesef

Sayıştay olayı var

Burs verme olayı var

Yayın öncesi otelde İsmail Küçükkaya ile buluşma olayından bahsediliyor görüntüleri var

Veri kopyalama için dışardan adam getirmesi var kendi memurları dururken böyle hatayı nasıl yaptı anlam veremiyorum

Küfür olayının görüntülere rağmen inkar etmesi bunların yanında hiç sayılır

Maalesef bu olaylar bizim için eksi oldu..

• -OFLU- kullanıcısına yanıt
    Binali Bey soruları istemedi dediğinde inandığınız, toz kondurmadığınız İsmail Küçükkaya durumu anlatıyor.

https://www.mynet.com/ismail-kucukkaya-dan-binali-yildirim-a-yanit-110105495859?fbclid=IwAR1szuMhrb3Bnx0nhvVdGGj-0TxAOa6t5g7nVx8D80p40zGbiY3maK5aRgI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GasiOr -- 19 Haziran 2019; 0:9:28 >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Bold yazınca inandım ben yazdıklarına.

Daha etkileyici olmuş
  • bir iftira daha çöktü, ortaya atılan her herşeye körü körüne inan bir bir kesiö var ve bu kesim Türkiye nin ne yazıki %50 si sonra neden ülke kötü diyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: komenyus123

Troller bunları cevaplarsa sevinirim:

Binali dün yayında Eko nun sözünü kesip durdu, ama eko hiç sözünü kesmedi baya nazik bir başkan demi?

Kim çaldı değimizde beni ilgilendirmez diyip aradan sıyrıldı

Aa ile ilgilide sorudada beni ilgilendirmez diyip aradan sıyrıldı

Feto sorusuna ilişkisi bilinmesine rağmen yooöğuuuk diye geçiştirdi

Cumhurbaşkanı 'nın biz İstanbul' a ihanet ettik demesiyle ilgili soruyu cevapsız bıraktı.

Programdan sonra Eko'nun tebrik ve teşekkür mesajı yayınladı Binali ise İmamoğlu ne yapcağını söylemeyi unuttu diye mesaj attı, görmek istediğiniz başkan bu mu?

Teknolojiyle aram çok iyi diyen adam akılı tahtya yazı yazamıyor 10gb tan 10mb a dönüyor. Verilerin yedeklenmesi için mantıken verilerin kopyalanması gerektiğini anlamayadı
    Bunu da cevaplayabilen biri çıkmadı

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.