Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (111. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş
  • Bu ülkenin medyası resmen komedi. Fakat asıl suç İsmail Küçükkayada. Neden söylemiyorsunuzda Nagehan alçı gibi bir gazeteci bile seni eleştirebiliyor. Yandaş medyaya koz verdi. Çık işin içinden çıkabilirsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Sadece o değil maalesef

Sayıştay olayı var

Burs verme olayı var

Yayın öncesi otelde İsmail Küçükkaya ile buluşma olayından bahsediliyor görüntüleri var

Veri kopyalama için dışardan adam getirmesi var kendi memurları dururken böyle hatayı nasıl yaptı anlam veremiyorum

Küfür olayının görüntülere rağmen inkar etmesi bunların yanında hiç sayılır

Maalesef bu olaylar bizim için eksi oldu..
    Ak partili 80 milyona site yaptıran bilgi işlem müdürüne güvenmemiş yani. Yahu adamın kopya alma sebebi bu adamlar dosyalarla oynamasın diye zaten. Kopyada bilgi işlemde mühürlü kalacak dışarı çıkmıyor.

Sayıştay olayında rezil oldun cevap veremedin halen yazıyorsun. Rapor dibine kadar israfı ispatlıyor.

Burs olayına gelince yiyecek yardımı olarak market çeki verirsin al sana burs.

Artı tüm yetki 11 senedir Ak parti'nin kanun yanlış çıkarıldığı için iptal edilmiş, yurtkur yetkisini düzenler tekrar çıkarırsın.

İsmail küçükkayanın 4 gün önceden videosu var yıldırım ve İmamoğlu ile görüşeceğim dediği. İkisi ile de görüşmüş.

Algı operasyonunda bu kadar berbat bir troll hiç görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 18 Haziran 2019; 21:8:59 >
  • Olm bu imamoglu neden devamlı yalan söylüyor

• AnadoluKaplanı kullanıcısına yanıt
    Yoo adam doğru söylüyor yüzde 95 yalancı olan havuz medyası, karşı taraf ve sizsiniz.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    kalan %5 imamoglu mu

• Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    İsmail küçükkaya yı bugün fox TV fatih portakalın sunduğu ana haber programında dinledin mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GasiOr kullanıcısına yanıt
    Dinledim. Herhalde sorulari verdim diyecek değildir sende bunu biliyorsundur.

• E.İ'nun ne demek yahu konuyu açmadan önce bari kısaltmalar nasıl yazılır diye insan google'a yazar
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Kendi ile çelişen kıvıran troll lütfen bana cevap yazmayınız ne yazdığını bilmeden boş konuşmalarınız sayfa kirletmekten başka işe yaramıyor

Yiyecek yardımı verecekmiş ne komiksin haklısın adam burs demedi kurs dedi deyin de yalanlara devam edelim..

sayıştay olayında rezil rüsva olan sizsiniz yalanlara ortak olan ama ben olmam..

dışardan adam getirmeyi savunuyor kim olduğu belli olmayan yazık gerçekten kör olmuşsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Kendi ile çelişen kıvıran troll lütfen bana cevap yazmayınız ne yazdığını bilmeden boş konuşmalarınız sayfa kirletmekten başka işe yaramıyor

Yiyecek yardımı verecekmiş ne komiksin haklısın adam burs demedi kurs dedi deyin de yalanlara devam edelim..

sayıştay olayında rezil rüsva olan sizsiniz yalanlara ortak olan ama ben olmam..

dışardan adam getirmeyi savunuyor kim olduğu belli olmayan yazık gerçekten kör olmuşsun..
    Ahaha gene cevap veremeyip ad homineme sarılmış

Uğraşma senin yaptığını yapmam. Okuyan kimin haklı olduğunu görmüştür.

Yalnız cidden ne kadar başarısız bir trollsün böyle. Önüne gelen rezil ediyor. Başka şeyler dene lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: noktasalih

orda istanbulda bu duruma getirdik atık su dönüşümünü. altta izmirde sıfır diyor neyi anlamadın

Alıntıları Göster
    Yazık la sana. Sırf İzmir sol kısımda yazdığı için böyle düşünüyorsun. Kendini geliştirmen lazım daha neyin ne anlama geldiğini anlamıyorsun.

AKP'yi 15 yıldır kandıran fetönün, sence bu çok gizli görüşmeyi taksimin ortasında, hiçbir güvenlik önlemi almadan, güvenlik kameralarının önünde gerçekleştirdiğini mi düşünüyorsun?

Kendisi anlatıyor her ikisiyle de görüştüm diye.

"Soruları istemedi" dediğinde inandığınız adam şimdi niye yalan söylesin?
  • Soruları önceden istedi diyen Ekrem bey önceden sorularımı almış . Kendisine Yalan söylüyor diyen rakibini haklı çıkarmak için elnden gelen herşeyi yapıyor.

• Ekrem İmamoğlu, Küçükkaya'nın çantasına saklanmış arkadaşlar bu kadar da olmaz.
  • WhatsApp diye bir şey var oradan niye konuşmamışlarki?

• GasiOr kullanıcısına yanıt
    Kendisi mi anlatiyor ?

Diğer tarafta bizim habeimiz yok diyor.

Ya tamam soru vermemiş olsun; neden gizli görüşüyor ? Etik bir hareket mi bu ? Gizlice BY ile görüşse tavrınız ne olurdu ?

Taksimin ortasindaki otelde ayarlanirsa hersey gizli kalir gecelim bu bahaneleri. Bir ricaya bakar bu işler.

Sadece BY ile görüşse hoşuma gitmezdi.

Ama ha telefon ha yüz yüze görüşmek ne fark eder? İkisiyle de görüşmüş.

Bizde telefonda soruları Binali'ye vermiş diyelim.

Bende AKP tarafına güvenmiyorum açıkcası.
  • yaw arkadaş burda birbirinizi yırtıyonuz pazar günü seçilmiş başkan tekrar koltuğuna oturacak iş bitecek bidaha iptal olmaz o bi kere olur r.tayyip kabullenmiş burdaki ak troller kabullenmiyo ya hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 18 Haziran 2019; 23:16:26 >
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.