Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş
    Çok boş birisi olduğunuz ortada bana cevap atmayınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

Neyi anlamak istemiyorsun bilmiyorum.

Burada algı oluşturmaya çalıştığın belli.

Böyle kafa yapısının imkanı yok ki AKP dışında bir partiye oy atsın.

Beni kaybetti diyerek kimi inandırmaya çalışıyorsun onu da anlamıyorum.
    Bunların kutsal davaları var.
    Davada binali ne derse, programını uyguluyorlar. Örnek;
    İşpark'ta yolsuzluk neden var diyorsun, varsa var diyerek cevabı geçiştiriyorlar. Yalanladıkları yok, esasla işleri yok. Ysk seçimleri gibi, hep usulen kılıfına uyduruyorlar. Sayıştay da görevsizlik bildirdi, ne de olsa işi hükümsüzlük yetkisini kullanmak.

• Kim çalmış ? Onu bi deyin hele hırsızlığı atı alan üsküdarı geçti lafında aramak lazım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Benim için yanlışlar:

Tarafsız olması gereken, İBB seçiminden ziyade ülke meseleleri ile uğraşması gereken CB ve bakanların taraf olması.

Sayıştayın önce 2018 - 2019 raporlarını yayınlamadık demesi, ardından 2017 raporu anlaşılınca vakit kaybetmeden açıklama yapması

Binali'nin yolsuzlukları İstanbullua hizmet olarak tanımlaması

Binali'nin dernek vakıflara ihtiyacımız var demesi, açık açık para musluklarını kapatmayacağım demeye getirmesi.

Kusura bakma ama bu kadar yanlış oluyorken tek sorun İmamoğlu'nun yolsuzluk ve vakıf derneklere akıtılan para için sayıştay ve belediye raporlarından faydalanıp, programda sadece sayıştay raporu demesi olamaz.

Bu noktaya takılanın zaten İmamoğlu'na destek vermesinin imkanı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

A haber işini iyi yapmış.

En basit örnek Makaryos'un heykeli değil, Denktaş'ın heykeli. Hatta orada anlatılan bir kompozisyon var ama dediğim gibi A haber ,işini iyi yapmış.

Ama dediğin gibi "Kırşehir'de her şey güzel oldu" çünkü Kırşehir'e bahar geldi.

Sırada İstanbul var
    A haberi izlerim doğru ama dediğin kadar değil. Kırşehire hakkaten güller actı deme gitsin. Konusmak için erken. Kırşehirde secilmiş baskanın sozleri İmamoglununkinden coktu. En sevdiğimde süt bakalım neler olacak. Konusmak için erken tabi. Ben sokagıma mahalleme bakarım. Halk secti birsey diyemem. Calısırsa daha cok oyla gelir. İstanbulada gelsin bahar o zaman hersey cok guzel olsun. Atıs serbest nasılsa. Masur ekibi soz vermiş İmamaoğlununda ekibini bekliyoruz secildikten sonra. AKP nin getirmediği garip Kırşehirimize baharı tez elden getiriversinler.
  • Adam olanlar kazanacak.Yani Ekrem İmamoğlu arkandayız Hemşerim 61
  • Adam olan kıvırmaz Trabzonlu kardesim. Adam olan hele 3 gun dusunup kıvırmaz. Adam olan rakibi icin bazı seyleri mubah gormez. Ben istanbulda değilim oyum olsa vermezdim. Adam iyi atıyor. Bilgi ve tecrubemizle mesela imamaoğlunun sayfasına girin metro ağı ile orecegi resme bi bakın. Soze bakıp verilecekse oy verilsin ama mantıklı ver gercekci olsun. Adamlar danısmanlar oturmus resmen renkli kalemle cizmişler. Mantıklı atışlar yapsın. Önce rakibinin danısmanları yerine kendi yanındakilere baksın. Bir yarışta herşey mubah değildir. Binali benim babamın oglu dedğil. Sende değilsin. Metro yapmanın zor oldugunu chp liler bilmiyorlarmı? Ovaya ray dosemiyorsunki. Tepesi var cukuru var istanbulda neler var neler. Duyumla iş yapanın sonu iyi olmaz benden demesi.
  • yayını heç beğenmedim çok saçma bir soyleşi formatı olmuş ismail küçükkayanın dişimi şimiş ne pek kendini veremedi ağrıdan herhalde..

kimsenin biribirine üstünlüğü filan omadı aynı şeyleri bildiğimiz şeyleri zırvalayıp durdular..bu programla kimsenin oyu değişmez..

bu chp nin içler acısı halinden nefret etsemde akp nin bitmek bilmeyen rant ve torpil olaylarından ekonomik damat zırvalarından oyum ekreme...en azından genç dinamik bir görelim şans tanıyalım..ali koç gibi çıkarsa artık kandırıldık deriz
    ama genel seçim olsa chp nin bu nane ruhu kemalli cananlı dersim saz kadrosuna günahımı bile vermem
    yani ekrem kazanınca chp bu kadroyla genel seçim bile kazanır sanan fanatik muhalifler fazla rüyalarda ütopyalarda dolanmasın chp temizlenmeden bir cacık değişmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Haziran 2019; 15:39:48 >
  • GasiOr kullanıcısına yanıt
    Bende ondan bahsediyorum değil mi

Yanlışları yalanlara örtmek ne kadar doğru?

Tek sorun o değil onun gibi birçok yalan yanlış ve hazırlıksız olması

Hele üniversite öğrencilerine burs vaadi tam komedi filmi gibi

Sen partice git bunun önüne geç çeşitli ve HAKLI sebeplerle sonra üniversite öğrencilerine burs vaadi ver

EE nerde kaldı bizim duruşumuz?

Bunun için mi arkandayız dedik

• oshinankara kullanıcısına yanıt
    Bunu diyenlerin metro başarısını görelim. Soranlar için Ankaralı dersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Bunu diyenlerin metro başarısını görelim. Soranlar için Ankaralı dersiniz.
    Basarıysa ortada ne basarısından bahsediyorsun. Sectiğin baskan metroları ulastırmaya devredelim diyor. Mansurdanda actionlar bekliyorum bakalım. Gordunki oy verdin. Beypazarına metro ile gidiliyor değilmi? Sonucta basarıdan soz ediliyor yaa ne basarılar var goremediğimiz. Ankarada nerelere metro yaplılır gorecegiz.
  • Bazı kanallar ve haber başlıklarında Ekrem İMAMOĞLU ismi yerine ısrarla CHP ADAYI diye bahsediliyor. Bu yapılan kasıtlı anlaşılan. Ama çok ayıp değil mi ? Yine bu ters etki yapmaz mı ? Rakibe saygısızlık olmaz mı ? Bence Binali taraftarı bile olsa herkes bu durumdan rahatsız olmalı değil mi ? Nedense hiç AKP ADAYI diye bişey duymadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 18 Haziran 2019; 15:15:12 >
    Valla, antrikot Ekrem Ankara'ya seçilmedi A Haber mağduru kardeş... Git pusulandaki adayına, hadi naş.

• Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm tamam ikna oldum oyum ekrem imamogluna EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 18 Haziran 2019; 15:25:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tsfirtina kullanıcısına yanıt
    Antrikotun tek rakibi kendisi diyerek burada şâir Ekrem, Binali Bey'e hayranlıklarını ifade ediyor.
    EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 18 Haziran 2019; 15:22:48 >
  • quote:

Antrikotun tek rakibi kendisi diyerek burada şâir Ekrem, Binali Bey'e hayranlıklarını ifade ediyor.
    :)))))))) Çok zekisin
    Binali Bey'den metroları İ.Melih mi devralmıştı zeki çocuk? Biraz plan ve de programdan bahset bize. Ankara'dan antrikot mu yoksa Mansur mu bu seçime katılıyor, çok lafı doladın. Altgeçit kazısı gibi olmasın sonra, başlayınca bitsin.

• quote:

Binali Bey'den metroları İ.Melih mi devralmıştı zeki çocuk? Biraz plan ve de programdan bahset bize. Ankara'dan antrikot mu yoksa Mansur mu bu seçime katılıyor, çok lafı doladın. Altgeçit kazısı gibi olmasın sonra, başlayınca bitsin.
    Mete ne guzel oldu Ankarada chp ye gecti yasın kac bilmiyorum ama zaman herseyin ilacıdır. Bir gecen bir daha gecmiyor. Mesela izmir. Tamam ne guzel işte istanbulun metrosuda ankara gibi olmasın antrikot yapacak ne guzel. Sen ankarada mansurun metrosuna binersin. Hayat senin için guzel mete hersey tıkırında.Binali beceriksizin teki. Aynı haseki gibi.Ankarada kurtuldu istanbulda kurtulacak mete.
  • Forumu mesken tutan asıl Trollerin açmış olduğu anketten ne beklenebilirdiki?

Şimdiye kadarki anket sonucuna göre neymiş %34 gibi bir rakamla İmamınoğlu kendini çok daha iyi ifade etmiş miş baksennn.
    Acaba diyorum biz farklı bir programmı izledik

Binali yıldırım tam tecrübeli bir devlet adamlığı ile tüm yalanları orataya çıkarıp,
    Yapacakları projeleri tek tek açıklayıp, bilmem kaçbin km raylı sistem ve buna bağlı yollar yapacağız vs vs diyerek rakibini silindir gibi ezerken,
    İmamoğlu taksi minibüs şöferlerini kucaklayacam herkesi kucaklayacam demekten başka bir icraatını göremedim.
    Sahte gülücüklerle aşklarla karın doymuyor, lafa gelince lafla peynir gemisi zaten yürümüyor immamoğlu efendi.

Sen tut birde tembel bir öğrenci gibi ismail ile buluşup soruları kopyala, gerçi doğruya kopyalamada senin üstüne yok..
    Soruları bilip çalıştığın halde böylesine ezim ezim ezilip boncuk bomcuk terlediysen,
    Soruları bilmeseydin ne olurdu acep! sanırım kalpten giderdin.
    Bu yüzden
    Sen en iyisi papaz heykelleri dikmeye devam et, canan ise sana çıraklık eder, nede olsa heykeli dikilecek ermenilerdende, (polisimize attığı) taş'lardanda iyi anlıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 18 Haziran 2019; 15:56:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oshinankara

Mete ne guzel oldu Ankarada chp ye gecti yasın kac bilmiyorum ama zaman herseyin ilacıdır. Bir gecen bir daha gecmiyor. Mesela izmir. Tamam ne guzel işte istanbulun metrosuda ankara gibi olmasın antrikot yapacak ne guzel. Sen ankarada mansurun metrosuna binersin. Hayat senin için guzel mete hersey tıkırında.Binali beceriksizin teki. Aynı haseki gibi.Ankarada kurtuldu istanbulda kurtulacak mete.

Alıntıları Göster
    Bunları ben söylemedim. Binali Bey geldi, oh Melih gitti... Pardon Tuna'dı o değil mi? Hâni metroyu yapacak olanlardan 3.sü?

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.