Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
2.254
Cevap
5
Favori
117.989
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 17.5.2020)
Giriş
    274 Mesaj

Geçen genel seçimlerde de Muharrem İnce fabrika, bilim, quantum, teknoloji, işsizliğe çözüm, istihdam vs dedi Tayyip Erdoğan millet kıraathanesi dedi sonucu gördük. Yani seçmen her halükarda gidip aklındaki isme oyunu atıyor. Değişik bir ülkeyiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    cihatyurdakul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    413 Mesaj
    Binali kendini daha iyi ifade etti özellikle suriyeli konusunda imamoğlu hiç tatminkar değildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN: fatih_BC
  • Çavuş
    94 Mesaj

O konuda haklısınız ama Muharrem İnce bu vaatleri verirken sol kesimde inanılmaz bi ön plana çıkarma, gaza gelme vardı. Ekrem İmamoğlu bu konularda Muharrem İnce' nin bile yanına yaklaşamıyor.

|
    |
    ExterminaTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

17 yıl aradan sonra Türk demokrasi tarihinde özlediğimiz kareler gördük.Sakin bir yayın geçti,bundan sonra isteriz ki bir aksiyon yaşanmadan seçim iptallerine gerek kalmadan cumhurbaşkanlığı olsun genel seçim olsun adayların kamuoyu karşısında açıkca ve medenice tartışmasını isteriz.Olması gereken bir yayın yaklaşık 20 yıldır yapılmadığı için "Tarihi Zirve" olarak adlandırıldı.Maalesef bizim burada 2000'den fazla yorum yapmamız utanç verici acı bir olaydır.Benzeri canlı yayınları çok olağan karşılayacağımız günlerin acilen gelmesi dileğiyle...
    Bu görüntülere olan hasretimizi dindirdikleri için başta; Ekrem İmamoğlu,Binali Yıldırım,İsmail Küçükkaya olmak üzere tüm teknik ekibe ve canlı yayını bizlere aktaran tüm yayın organlarına teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bualix -- 17 Haziran 2019; 22:50:17 >
    |
    |

|||||| #NefretimsinQ7 ||| |||

tarım neden mi önemli? 1 SALKIM ÜZÜM 1000 LİRA : https://www.youtube.com/watch?v=bFM-hBLtTWM 4dk.
  • Yüzbaşı
    547 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: amacsızpanda

He Şimdi soruşturma açsınlar da daha beter mağduriyet algısı mi yapsın.

Zaten olmadı. Itiraz edildi ve başlamadan bitti.

Alıntıları Göster
    Zamanında kılıçdaroğlu sgk yı batırdı demişti bir tanıdık e neden tutuklamıyorlar bu adamı neden hiç soruşturma falan yok dedim verdiği cevap muhteşemdi hapis yatsa daha çok yandaş toplar o yüzden içeri almıyorlar demişti alkışlayarak uzaklaştım şimdi düşünüyorumda demekki benim tanıdık yanlız değilmiş

|
    |

• Binbaşı
    1632 Mesaj
    Kapismayi dün izlememistm bugün izledim.
    Herkes birilerine bilerek veya istemsizce bilmeden hakaret edebilir ki siyasetçiler de AKP'li veya CHP li farketmez bol bol ediyorlar zaten.

Ama görüntüler ortadayken göz gore göre yapmadım etmedim demek nedir. Bu sorunun geleceği belliyken hala daha yalan soylemenin gereği nedir?

Soruların önceden alınması, ve valiye basitlesme yalani dışındaki yalanlar haricince issiız gençlere istihdam açmak yerine hazıra alıştırma ve bana göre şuanda belediyelerin en müthiş hizmeti cenaze işlerine bile israf diyebilme gafleti de bulunan e.imamoglu büyükşehir belediyeciliğinin altından kalkamayacagini gösterdi.

Yakın bir zamanda cenazemiz oldu Allah bu hizmeti bize sunanlsrdan razı olsun hicbiseye dokunmadan en kotu gününüzde herseyinizi hallediyorlsr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaguar19 -- 17 Haziran 2019; 22:43:18 >
    |
    |
    Binali Yıldırım kazanacak.

quote:

Orijinalden alıntı: instance

https://m.haberturk.com/sayistay-raporu-muammasi-2493787
    Link onemli degil, yolsuzluk varmi? Var.

BY dosyayi okumadim dedi ama ibb tarafindan yalanlandigini soyluyor. Benim haberim yok mesela. Kucukkaya ninda yokmus. BY yeterince duyuramadik dedi boyle birsey mumkun mu sence?

Ve sadece NAKDI YARDIM yoktur dedi. Arsa - arazi her turlu arac gerec yardimi yapilmis demektir. Yapilan vakiflar da bizi FETO belasina karsi bilinclendirecek, ilim-irfan yayacak topluluklarmis. Yersen.

|
    |

• Yüzbaşı
    976 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

Hangisi halkın adamı?

Karar sizin.

Alışmışsınız yalan iftiraya, sallayın bakalım, ama anca sizin gibi yalan zihinyete saip olanlar inanır.

Adayınız neki siz ne oalcaksınız. Aynı tas aynı hamam.

İftira diz boyu.

Bu yaptığınız davranış net bir şekilde basitliktir.
    Hahaha birileri Habertürk te yine mağduriyet kasıyor hahahahha

|
    |
    Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım Canlı Yayını Seçmenin Fikrini Değiştirdi Mi?

|
    |

|||||| #NefretimsinQ7 ||| |||

tarım neden mi önemli? 1 SALKIM ÜZÜM 1000 LİRA : https://www.youtube.com/watch?v=bFM-hBLtTWM 4dk.
  • Yarbay
    11852 Mesaj
    bu yayın chpli tarafı üzse de aslında ekrem imamoğlu belkide bu ılımlı davrandığı yayınla karşı kitleyi hareketlendirmeyim, safları sıklaştırmasını engellemiş oldu.

bu yayını izleyip "binali kazanacak", "ekrem kazanacak" diye tespit kasanlar çok komik çünkü bu izlediğiniz yayın 10 gün önce seçimi zaten kim kazanıyorsa yayından sonra da yine aynı kişinin kazanacağı besbelli. Kimsenin fikrinin değiştiğini sanmıyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: kimsevar

Yıl 2019 sen hala Tv de kanal mi takip ediyor,izliyorsun. Herkes youtube daydı.
    Konuyu çarpıtmaya gerek yok.
    İçeriğine bakınız.

Ayrıca bu tespitim ogleden sonra haber sitelerine gazetelere yansıdı.

|
    |

Orijinalden alıntı: lymph

İmamoğlunun öğrencilere burs vaadi sonrasında yıldırım çok fena ezdi. "Zamanında biz bunları yapıyorduk ama siz anayasa mahkemesine gidip engellediniz" dedi. O an bitti zaten program.
    bence şu fetö sorusunun "YOK" cevabıyla bitti program. Hele sonrasında ki o uzun sessizlik ve gergin bekleyiş

HAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHA
    |
    |

Orijinalden alıntı: cihatyurdakul

Ekrem İmamoğlu' nun dün sosyal anlamda söylediği vaatleri(yardımlar, maaş, yemek vb.) ak partili herhangi bir belediye başkanı adayı söylese, yok efendim bana balık vermeyin balık tutmayı öğretin, yok efendim ak parti milleti dilenci yapıyor derlerdi. Ekrem İmamoğlu' nun istihdam anlamında hiçbir vaadini duymadım. Varsa yoksa kreş yapacaz, şuna indirim yapacağız vb. şeyler söyledi. Binali Yıldırım 500 bin istihdam sağlayacağız, teknoloji üsleri kuracağız diye tek tek anlattı. Aynısı Ekrem İmamoğlu söylese şu an forumda ilahtı.
    binali de kesin yapacak ya zaten

vaatler boş iş. Millet isme göre oy atıyor.

vaatleri dinleyip oy atan yok.

bugünde ülkenin hali ortada.
    |
    |

• Yüzbaşı
    824 Mesaj

Laf anlatsam mı anlatmasam mı arada kaldım.

Tweet atan adam israfa vurgu yapmış, tweete tıklasaydın anlardın, tweet atan da belirtmiş CB konvoyu olduğunu.

Bende "halk adamı" diyorsunuz ya o nedenle koydum. CB konvoyu olduğu belli, orada cb forsu var. Herhangi bir fotoşokla silinmemiş zaten.

Yorumun neresinde Binali vs Ekrem yazıyor?

Neyse büyük ihtimalle anlamayacaksın.
    |
    |
    -OFLU- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bence tam tersi bir durum söz konusu. Daha elindeki kağıtta yazanları okuyamayan Binali Yıldırım nasıl İstanbul gibi bir metropolü yönetecek.

|
    |
    jaguar19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Herkes 3 dakika az oldu diyor ama Binali'ye fazla bile, anlatacak biseyi yok, kendi bile inanmıyor. Yorulmuş, sıkılmış, bitse de gitsek modunda. Yandaşların musluğu kesilmesin diye adam torun sevecekken hala başkanlık peşinde koşturuluyor. Idare ediyorum modunda devam ediyor. Ama her hâlinden yorulduğu, sıkıldığı çok belli.

|
    |
kolayoto.com
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.