Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş
  • Ekrem İmamoğlu, gericilikle kendisini yan çizdi. Ancak yine de biz ilericiler oyumuzu vereceğiz. İmamoğluna verilmemiş bir oy, Thousand Ali'ye basılmıştır.
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Demek ki 2018 de dahil olsa israf daha fazla olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yayın tamamen boş zaman kaybıydı. Yarım yamalak cevaplar hiçbir cevap inandırıcı gelmedi zaten vatandaşın bildiği şeyleri söyleyip durdular. Tarihi buluşma diye övünüp durdular, Almanya yıllardır yapıyor bu tarz iki aday buluşmalarını kimse de woow demiyor ne bu kadar şaşırıyor bu millet? Olmaması zaten saçma

• bozkan23 kullanıcısına yanıt
    Keşke biraz da Binali Yıldırım'ın yalanlarından bahsetseniz. Sayıştay raporu yalan dedi sayıştay raporu çıktı. Fetö ile işbirliği yaptınız mı? Görüştünüz mü? Diye soruldu yok dedi inanabiliyor musunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RaGoN_ -- 18 Haziran 2019; 1:41:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Yayın tamamen boş zaman kaybıydı. Yarım yamalak cevaplar hiçbir cevap inandırıcı gelmedi zaten vatandaşın bildiği şeyleri söyleyip durdular. Tarihi buluşma diye övünüp durdular, Almanya yıllardır yapıyor bu tarz iki aday buluşmalarını kimse de woow demiyor ne bu kadar şaşırıyor bu millet? Olmaması zaten saçma
    orta doğuyuz kardeşim napalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sharparrow

Tipe bak tipe

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: komenyus123

Troller bunları cevaplarsa sevinirim:

Binali dün yayında Eko nun sözünü kesip durdu, ama eko hiç sözünü kesmedi baya nazik bir başkan demi?

Kim çaldı değimizde beni ilgilendirmez diyip aradan sıyrıldı

Aa ile ilgilide sorudada beni ilgilendirmez diyip aradan sıyrıldı

Feto sorusuna ilişkisi bilinmesine rağmen yooöğuuuk diye geçiştirdi

Cumhurbaşkanı 'nın biz İstanbul' a ihanet ettik demesiyle ilgili soruyu cevapsız bıraktı.

Programdan sonra Eko'nun tebrik ve teşekkür mesajı yayınladı Binali ise İmamoğlu ne yapcağını söylemeyi unuttu diye mesaj attı, görmek istediğiniz başkan bu mu?

Teknolojiyle aram çok iyi diyen adam akılı tahtya yazı yazamıyor 10gb tan 10mb a dönüyor. Verilerin yedeklenmesi için mantıken verilerin kopyalanması gerektiğini anlamayadı
    ağır işsizsin iş bul iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

Laf anlatsam mı anlatmasam mı arada kaldım.

Tweet atan adam israfa vurgu yapmış, tweete tıklasaydın anlardın, tweet atan da belirtmiş CB konvoyu olduğunu.

Bende "halk adamı" diyorsunuz ya o nedenle koydum. CB konvoyu olduğu belli, orada cb forsu var. Herhangi bir fotoşokla silinmemiş zaten.

Yorumun neresinde Binali vs Ekrem yazıyor?

Neyse büyük ihtimalle anlamayacaksın.
    O zaman sana birşey desem mi demesem mi bilemedim anlarmısın.

Hangi kafayla, hangi akla hizmet, Türkiye liderini, avrupaya kafa tutan bir ismi, daha iki tane doğru lafı bir araya getiremeyen biri ile aynı kareye koyabiliyorsun.

Kaldıki bu video sizin zihniyetinizi taşıyan yayın organları tarafından bu şekilde yayın edilmiştir.
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/imamoglu-ve-yildirim-yayina-boyle-geldi-238504h.htm
    https://www.gozlemgazetesi.com/HaberDetay/25/1115037/canli-yayina-ekrem-imamoglu-tek-aracla-binali-yildirim-konvoyla-geldi.html

Şimdi kıvırmayın da kabullenin bu basitliğinizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 18 Haziran 2019; 5:16:59 >
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Orta Doğuluyuz diyen arsızları ortadoğuya göndericez hiç merakta kalmasınlar, bu yüzsüzlüklerinin yanına kalıp kalmayacağından.

• 200ugececekaga kullanıcısına yanıt
    Büyükşehir seçimlerinde oy çalındıysa mantıken ilçe belediye seçimlerinde de oy çalınması gerekirdi o kadar ak partili mhp'li sandık başkanının yanında oy çalınacak ha komik olmayın Allah aşkına daha önce ki seçimlerde de bu tarz haksızlıklar oldu niye kimse sesini çıkarmadı sesinizi çıkarmadı haktan adaletten bahsediyorsunuz ama buna değinen yok.

İlçe belediyesinde ak partiye oy veren adam büyükşehir seçimlerinde chp'ye oy veremez diye bir kaide var mı bu mantığı anlamıyorum insanların bazıları partiye değil aday'a görede oy verebiliyor bunu hesaba katan yok 23 haziran da ak koyun kara koyun belli olacak imamoğlu kazandığı taktirde bakalım yine çalındı diyecekmisiniz.
  • Az kaldı beyler pazar akşamı belli olur da biter şu Seçim.
    80 milyonun işi gücü bitmiş İstanbul için uğraşıyor. Ülkemizdeki en büyük tehlikenin farkında değiliz. Cahillik.
    Neyse günaydın

• -OFLU- kullanıcısına yanıt
    Kıvıran biri varsa o da her yapılanı gözü kapalı destekleyen senin gibi aktroller.

Kıvırma işi sizden sorulur, tevazu göstermenize gerek yok.

Ben ne yazdığımı yazmadığımı iyi biliyorum ama unutmuşum, siz niyet okumayı da iyi biliyordunuz değil mi?

İki lafı bir arata getiremeyen derken Binali'den bahsediyorsun galiba, "g" ve "ğ" ayrımını bilmeyen hani.

Al bak kafa tuttuğunuz Avrupalı liderlerden örnek var.

Hani demeniz gereken evet 100 araçlık konvoya, gösterişe gerek yok. Ama çok şey bekliyoruz aktrollerden

Siz illa destekleyin hatta "Yetmez, bundan sonra helikopterler ve eğer dünya liderine teslim ederlerse f35ler eşlik etsin". deyin Çünkü böyle konvoy dünya liderine yakışmıyor.

Sana da dünya liderinin söylediği bir şeyle veda etmek istiyorum.

Ananı da al git.

Yanlış anlama dünya liderinin vedalaşma cümlesi. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklı ya ben reisin vedalaşma tarzını BEYENDİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GasiOr -- 18 Haziran 2019; 8:39:23 >
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    yani görme meselesi sen burdan onu çıkardıysan yapacak bir şey yok, bu ülkede o kadar çok vesayet odağı vardı ki zaten çoğu işi darbe olmadan yürütüyorlardı, e muhtıra ile darbe mi yaptılar? tankları kızılayın sokaklarında gezdirdiklerinde darbe mi yaptılar, ülkenin cumhurbaşkanının eşini Gata'ya almadıklarında darbe mi yaptılar, ülkenin Cumhurbaşkanının eşinin elini sıkmayarak tavır koyanlar darbe mi yaptılar? cumhurbaşkanını seçtirmeyen 367 garabetini ortaya koyanlar darbe mi yaptılar? başörtülü kızların üniversiteye girmesine engel olunurken darbe mi yaptılar? kamusal alanda başörtüsü ile çalışılmasına engel olurken darbe mi yaptılar? siyaset bilmiyorsun onu anladık Türkiye gerçeklerini hiç bilmiyorsun, bahsettiğin yıllarda evet iktidar olunmuştu ancak müktedir olunamadı, asker bir sopa göstererek istediğini yaptırıyordu, ne zaman ki gösterdiği sopalara hadi ordan dendi o zaman 15 temmuz ihaneti yaşandı. biraz oku.
  • Yapılan yayın seçimdeki oy oranlarını etkilemez

Neden;
    Cunki akp yine bi katakulle geçer.

E.i kazansaydı akp nin bütün pisliklerini ortaya dökecekti.
    Akp icin Simdi temizlenme vakti e.i kazansada akp o kadar umursamayacak.

• RTE devreye girdiğine göre, bu yayının kazanını İmamoğlu olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: tigers615

yani görme meselesi sen burdan onu çıkardıysan yapacak bir şey yok, bu ülkede o kadar çok vesayet odağı vardı ki zaten çoğu işi darbe olmadan yürütüyorlardı, e muhtıra ile darbe mi yaptılar? tankları kızılayın sokaklarında gezdirdiklerinde darbe mi yaptılar, ülkenin cumhurbaşkanının eşini Gata'ya almadıklarında darbe mi yaptılar, ülkenin Cumhurbaşkanının eşinin elini sıkmayarak tavır koyanlar darbe mi yaptılar? cumhurbaşkanını seçtirmeyen 367 garabetini ortaya koyanlar darbe mi yaptılar? başörtülü kızların üniversiteye girmesine engel olunurken darbe mi yaptılar? kamusal alanda başörtüsü ile çalışılmasına engel olurken darbe mi yaptılar? siyaset bilmiyorsun onu anladık Türkiye gerçeklerini hiç bilmiyorsun, bahsettiğin yıllarda evet iktidar olunmuştu ancak müktedir olunamadı, asker bir sopa göstererek istediğini yaptırıyordu, ne zaman ki gösterdiği sopalara hadi ordan dendi o zaman 15 temmuz ihaneti yaşandı. biraz oku.
    Alıntıladığım mesajın ile bana verdiğin cevap arasında uçurum var farkında değilsin.
    Evet yıllarca resmen olmasa da her yerde bunların engeli vardı Müslüman halka karşı.
    Ama devran döndü Elhamdülillah.
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    bende bundan bahsediyorum işte devran döndü ama o zamanlar bir mesaj ile bir görüntü ile istediklerini yapıyorlardı.
  • İstanbul avrupa yakasının trafik sorunu konuşulmadı.
    Metrobüs güzergahı yeni teknoloji sayesinde yerin altından veya yerin üstünden tekrardan yapılabilir.
    Beylikdüzünden - zincirlikuyuya kadar e-5 trafik sorunu konuşulmadı.
    Yeşilköy Atatürk havalimanından başakşehire doğru olan Basın Ekspres yolu trafiği çözüm üretilmedi.
    Florya sahilden Eminönü veya beşiktaş-sarıyere kadar sahil yolu trafiğine çözüm bulunmadı.

Ben biraz trafikten bahsettim ama 2008 yılından beri İstanbulun trafiğinden bunaldım, sıkıldım, gerildim, yaşlandım, aileme daha çok vakit ayırmak istiyorum.

Kısaca tek kelime ile herkes dürüst olmalıdır. İstanbul denizi olan bir şehir değil mi? Deniz ulaşımına daha çok önem veren bir proje üreten halka daha çok anlatan birileri olmalıydı.
    Biz avcılardan veya bakırköyden yada beylikdüzünden arabalı vapura ister bostancı yada kartal da in gibi gibi fikirler.
    2 yıldır istanbul avrupa yakasında güneşli halkalı istikametinde metro çalışmasından dolayı yolları kapattılar. Okullar açık olduğunda 6 km mesafeyi tam 35 dk da geçiliyor. Burayı kullanan bilen bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknogs -- 18 Haziran 2019; 9:48:41 >
  • Elma kullanıcısına yanıt
    A haber: chp adayı halkı silahla vurmakla tehdit etti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.