Binbaşı
22 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 81 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Hyundai Elantra 2017'yi satıp, 100k TL'ye kadar bir araç almam gerekiyor. Bagajı geniş, aile araci olmasi, surekli masraf acmamasi tek kriterim. Dizel, benzin, otomatik, duz hic önemi yok. Bu bütçeye göre ne önerirsiniz arkadaslar?

Bonus'un otomatik ödenen faturadan ekstre kesildiği tarihe kadar faiz aldığını okudum. Çoğu kart millet otomatik ödemesini taşısın diye kampanya yapiyor, puan veriyor. Bu nedir simdi?

Arkadaslar nakit ihtiyacı sebebiyle 2017 Elantra'yi satip 50-60 bin bandında arabaya ihtiyacım var. Dizel, benzin, otomatik, düz fark etmiyor. Kronik sorunu olmasın, yedek parçası yormasın yeter. Ne önerirsiniz?
Şirketim Akbank'a geçti, her daim tek kart kullandığım için Finansbank'i iptal edip, Axess alayim dedim ama 2-3 kez başvurum reddedildi.

8 sene önce öğrenciyken Axess kredi karti borcum yüzünden, varlık yönetim firmasına borcum devredilmişti, hemen ardından toplu ödeyerek kapamistim borcumu. Akbank varlık yönetim firmasına git diyor, onlar da telefonlara asla cevap vermiyor, bu halde kredi kartı da vermiyorlar. Ne yapmak gerekir?
49ub830v, 5 senelik tv, ekranın sol üst köşesinde bir çatlak, sonra bi kac çizgi, en sonda asagidaki hale geldi. Panel değişimi tahminen ne kadara mal olur ve eskisi kadar iyi olur mu veya tekrar arıza verir mi? Yenisini almak daha mi mantikli?

https://www.youtube.com/watch?v=9DZBeV0HAr4&feature=youtu.be
Kusadasi'ndan istanbul'a yeni acılan ultra pahalı otoyolu kullanmadan gitmenin alternatifi nedir? Bu otoyolu kullanmadan rota cizen veya sadece karayollarına ait otoyolları cizen bi navigasyon uygulaması yok. Sadece karayollarına ait otoyol yok mu hiç bu rotada? Bilgisi olan yazabilirse çok sevinirim.
110km hız sınırı varmış Manisa Kirkagac yolunda, yolda radar uyarısı olduğunu söylüyor polis ama ben gormedim ve radar görünür yerde değildi. 127 km hızla ceza yedim. Sınır 110+%10 yani 121mis. Nereye itiraz edebilirim. Radarın uyarısının olması ve gözle görülür olmadı gerekiyor. Aksi tuzağa giriyor ve ceza iptal ediliyor.
2015 Civic'te 2 hafta önce arka balatalar değiştirildi. O gün bugündür bir sürtme sesi geliyor arada nadir de olsa. Hani tırtıklı asfaltta tekerin çıkardığı ses gibi. Neden olabilir, fikri olan var mı?
Maslak Sanayi'nin bi ucundan girdim girdim, diğerinden çıktım, ustalara sordum, internette çok övülen gocukculer gittim, komple boyayalım diyip çıkıyorlar işin içinden. Şu videodaki gibi adam akıllı cizik giderme yapan Istanbul'da herhangi bi yer önerisi olan var mı?

https://youtu.be/TrWSXsip-dQ
Arabamın sağ ön kapısında uzunca bir derim cizik var, sol arka kapıda da hafif göcükle beraber cizik var. Maslak Sanayide boyasız gocukculer ve yetkili servis tutturdu boyayalım diye. 600 liradan başlayıp, 2000 liraya kadar para isteyen oldu. Adam akıllı vernik, macun ve ince rötuş yapacak bir yer onerin bana Allah aşkına. Kendim de rötuş yaptım, çizikler kapandı ama vernikli boya, zımpara, pasta yok elimde, kaba duruyor. Adamlar eve gelen usta misali kompleci, illa komple boyayalım derdinde, istemiyorum kardeşim!!!
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.742
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 4.648 (Bu ay: 318)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.195 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.