Şimdi Ara

Ekran Kartım Alev Aldı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
3.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kartları Türkiyeden almak lazım, garanti problemleri ile uğraşmamak için, benim anladığım sadece bu olaydan..
  • O yanan eleman muhtemelen voltaj regülatörüdür transistör değildir.

Voltajı belli bir değerde sabit tutarken fazla voltaj bu elemanın üzerinde ısı şeklinde kayboluyor. Uzun süre dayanabileceğinden fazla voltaja maruz kalırsa oluşan ısı nedeniyle yanabilir.
  • Demek ki neymiş ? Nvidia alırsan kendinle beraber evi de yakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

@HyperSpace
    geçmiş olsun hocam, büyük şanssızlık olmuş.

tam da forumda birçok kişi "nVidia kartı al tak ve unut hayatta sorun yaşamazsın" derken iyi bir kapak oldu bu konu.

muhabbet bir tarafa ciddi anlamda bir ürün arızası söz konusu.

normal kullanıcı olarak kasa içinde yaptıklarınızla böyle bir arızaya neden olmanız imkansız.

mail aracılığı ile servisle temasa geçin ve önce detaylı bir şekilde durumu anlatın, onlara siz bir yol göstermek zorunda...

laf olsun diye konuşmuşsun işte,başka bişey değil.

herzamanki saldırgan tutma devam

• quote:

Orijinalden alıntı: hedevilcate

Demek ki neymiş ? Nvidia alırsan kendinle beraber evi de yakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bigteacher

O yanan eleman muhtemelen voltaj regülatörüdür transistör değildir.

Voltajı belli bir değerde sabit tutarken fazla voltaj bu elemanın üzerinde ısı şeklinde kayboluyor. Uzun süre dayanabileceğinden fazla voltaja maruz kalırsa oluşan ısı nedeniyle yanabilir.

Transistörün görevi zaten gerilimi regüle etmektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

quote:

@HyperSpace
    geçmiş olsun hocam, büyük şanssızlık olmuş.

tam da forumda birçok kişi "nVidia kartı al tak ve unut hayatta sorun yaşamazsın" derken iyi bir kapak oldu bu konu.

muhabbet bir tarafa ciddi anlamda bir ürün arızası söz konusu.

normal kullanıcı olarak kasa içinde yaptıklarınızla böyle bir arızaya neden olmanız imkansız.

mail aracılığı ile servisle temasa geçin ve önce detaylı bir şekilde durumu anlatın, onlara siz bir yol göstermek zorunda...

laf olsun diye konuşmuşsun işte,başka bişey değil.

herzamanki saldırgan tutma devam
    en az senin her ATI sorunu olan başlığa yorum yapman kadar doğal karşılıyorum arkadaşın yazdığını.
    />

• Ben paso evde pc yi dl için açık bırakıyorum işe çıkarken,hanımda okulda oluyor o sırada,korktum şimdi,2 film indirecez diye apartmanı uçurmayalım havaya.
  • Tabi voltaj reg de olabilir sadece örnek verdim

Tabi nvidia alırsan evin yanar falan bunlar hoş şeyler değil yakından yanan bi ev içinde insanlar olduğunu görse o vatandaş bunu düşünmezdi bile

Yukarda yazan @microsonic arkadaş doğru demiş transisitörün göreviyle ilgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellteam -- 2 Mart 2010; 13:45:44 >
  • quote:

Demek ki neymiş ? Nvidia alırsan kendinle beraber evi de yakabilirsin.

Arkadaşın sorununa çözüm üretecek yorumlarda bulununuz bulunmuyorsanuz lütfen gelin benim sistemime fan olun en azından sistemi soğutursunuz saçmapan yorumlarda bulunmayın lütfen

Bütün Fanboylara
  • @BroK€NSaf€ty
    Konuyu açan arkadaş zaten bilinçli, yardım istemiyor, sadece yorumlarınızı esirgemeyin demiş. ATI fanıyım ben kesseniz kırmızı akar, o derece yani...
  • hocam ptt kargo cok ucuza yolluyor

sen neden o kadar cok verdin ?
  • quote:

@BroK€NSaf€ty
    Konuyu açan arkadaş zaten bilinçli, yardım istemiyor, sadece yorumlarınızı esirgemeyin demiş. ATI fanıyım ben kesseniz kırmızı akar, o derece yani...

Fansan bile okadar belli etme kanında hangi renk ararsa aksın ati babanın oğlu değil parasını alıyor sizin gibi insanlarada beleşe reklamını yaptırıyor daha ne olsun en iyi reklam türüdür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BroK€NSaf€ty -- 2 Mart 2010; 16:28:40 >
  • Yanlış cevap, Atilla amcamın oğlu.
  • quote:

Yanlış cevap, Atilla amcamın oğlu.

herneyse sizinle konuşmak faydasız alaycı ve dalgacı bir kişiliğiniz var.

iyi günler diliyorum.
  • hocam tekrar yollasan evga gibi bir şirketin sorun cıkaracağını düşünmüyorum ptt kargoyla yolla cok pahalı tutmaz ben senin yerinde olsam evgaya tekrar yollarım sorun cıkaracaklarını sanmıyorum.senin şansızlığın evganın türkiyede teknik servsinin olmaması gecmiş olsun evga olduğu için ayrıca üzüldüm
  • off beyler konuyu kirletmeyelim...
    @hyperspace öncelikle geçmiş olsun sorun büyük ihtimalle kısadevreden kaynaklanıyor gibi görünüyor...
    şükredinki komple sisteme zarar vermemişssiniz yada daha da kötüsü baya baya yangın bile çıkabilirdi ki az da olsa ucuz kurtulmuşssunuz hiç olmazsa olan sadece ekran kartına olmuş en azından böyle düşünerek bir nebze de olsa içinizi rahatlatın canınızı da sıkmayın aman boşverin gitsin
  • sorun ısınmadan kaynaklı değil , ekran kartına gelen elektrikle ilgili diğer parçalarda bir sorun varmı , şahsen ben psuda garantiye yollardım 2 tane vga bozulmuş sonuçta...
  • quote:

@sadtneverdie & (((TeAcHeR)))
    siz önce bir aynaya bakın, hala da yüzünüz varsa bir daha bakın.
    6 aydan beri her ATI konusunda boş boş yorumlarınızı okuyoruz.
    başkalarına dağıtırken çok babayiğitsiniz ama aslında tek 1 cümleyi kaldıramayacak kadar annekuzusu tavrı sergiliyorsunuz bu konuda.

bir ağlamadığınız kaldı EVGA'nın ardından. demek ki neymiş, büyük lokma yut büyük laf söyleme...

Aynı durumda ATI marka bi kart olsaydı, ateşin etrafında dönerek haka dansı yapan Afrika yerlileri gibi başlamışlardı.. Kedi gibi uysal olduklarını görünce içim bi hoş oldu, ha bir de fan fun fon tarzı laflardan da gına geldi..
  • Haka dansı yapan Yeni Zelanda'lılar

Geçmiş olsun hocam; Allah'tan sistemin geneline bir zarar vermedi kart. En iyisi yurtiçinden alışveriş; binerdin tepesine satan firmanın...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.