Şimdi Ara

Ekran Kartım Alev Aldı! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
3.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: HyperSpace

quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

Sende kartı Türkiyeden alsaydın kardeşim, burdaki esnaf kazansın elin gevuru kazanacağına.

(kartı üreten zaten yabancılar deyip olayı başka yere çekmeyin, ben esnafdan bahsediyorum)

Tamam "ABİCİM", elin gavuru insan değil zaten, sen devletine söyle bu lafı "ABİCİM" de vergileri azaltsınlar bende burdan aliyim

vereğin verginin bilmem kaç katı kargo vs masrafı yaptın
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEATH71
    quote:

Orijinalden alıntı: HyperSpace
    quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

Sende kartı Türkiyeden alsaydın kardeşim, burdaki esnaf kazansın elin gevuru kazanacağına.

(kartı üreten zaten yabancılar deyip olayı başka yere çekmeyin, ben esnafdan bahsediyorum)

Tamam "ABİCİM", elin gavuru insan değil zaten, sen devletine söyle bu lafı "ABİCİM" de vergileri azaltsınlar bende burdan aliyim

vereğin verginin bilmem kaç katı kargo vs masrafı yaptın

Sadece üsluba tepkimi dile getirdim, yoksa mantıklı birşey olmadığını senelerdir yaşadıklarımla biliyorum, sadece denk gelen bir imkan sonucu ekran kartımı ve işlemcimi, yurt dışında bir indirimden vergisiz kargosuz getirtme imkanım oldu, ekran kartının bana başlangıç maliyeti sadece 170$ idi... Türkiyedeki son fiyatı 248,49 USD + KDV yada 453,23 TL (KDV Dahil).

• Valla Kardeş Ben Konunu Okurken Korktum.
  • ne hortlatmış be. bravo kardeş.
  • geçmiş olsun ucuz atlatmışssın diğer parçalarıda yakabilirdi
  • Bu aralar çok hort oluyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.