H

Yarbay
12 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba bu fiyat aralığında geniş ,dizel mümkünse 1,6 bir aile otomobili almak istiyoruz.Elimizde benzinli c180 var mercedesteki araçların hepsine baktık gla ya baktık hoşumuza gitmedi .Tavsiyeye istiyacımız var teşekkürler.
Vga çıkışlı laptomuzundan dvi a ordan dan hdmi lı projeksiyona çevirmek ilk bakışta çok kolay gibi gözüksede .Artık bunun mümkün olmadığını düşünmeye başladım bu çeviricilerle

Resimdeki çevirici vga to dvi gözükse de çevirmiyo ,aslında dvi to vga
Nasıl olacağına dair bi fikir verecek olan varsa çok sevinirim
Ncp5395t faz kontrolcü gpu 30 derece iken bile aşırı ısınıyo(tahminen 55-65 derece) bu kartı kullanan arkadaşlar kontrolcünün arka tarafına eliyle bakabilirler mi sıcak mı diye,acaba kartta mı bi sorun var dün aldım bi sorun varsa değiştiririz.

Konrolcü resimdeki gibi

Uzun süre sonra bugün sapphire 7850 ye geçmek durumunda kaldım. Masaüstünde ve oyunlarda renkler çok soluk canlı olarak kullanan birisi ayarları paylaşabilir mi ccc ye yabancıyım.
Merhaba

LG 503th,903ta,903wa bu modellerden hangisini önerirsiniz ve bakabileceğim tam özellik listesiyle ilgili bi link verebilir misiniz?

Bu modellerden alabilirsiniz veya kesin almayın dediğiniz model var mı Başka önereceğiniz model var mı? Teşekkürler
Hakkında
Meslek: Elektrik Teknikeri Bil.Prg
Forum İmzası:
6600K Z170X Gaming 7
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.740
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 7.645 (Bu ay: 126)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 64 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.