Şimdi Ara

Egea-Bayon-stepway....Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
6.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ÖTV muaf egea cross otomatik vites bekliyorduk ama alamayacağız maalesef.onun yerine egea cross manuel 1.4 fire lounge+plus donanımlı veya elite 1.4 bayon otomatik vites veya Stepway 1.0 prestige donanım hangisini seçerdiniz ? Stepwayda perde hava yastığı var mı onu bulamadım eğer yoksa onu eleyecegim. 5 yıl manuel egea mı yoksa bayon veya Stepway mi seçmeli sizce?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Hocam ben şuan style bayon kullanıyorum. arkadaşımda da egea cross var. Ben bayon tavsiye ederim. Bayon ön arka disk, cross kampana. Egeanın 30lt daha fazla bagajı, şerit takip, tabela tanıma vs güvenlk paketi alırsanız var. Bayon elitte direk var bunlar. Bayon bir eksiği sis farı bence. Başka bir eksik görmüyorum. Keza en büyük +'da otomatik oluşu. Şahsen ben hakkımı bayondan yana kullandım. Stepway hakkında fikrim yok ne yazık ki

• Tabiki Bayon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayon>Egea>S.Stepway

• Hocam ben şuan style bayon kullanıyorum. arkadaşımda da egea cross var. Ben bayon tavsiye ederim. Bayon ön arka disk, cross kampana. Egeanın 30lt daha fazla bagajı, şerit takip, tabela tanıma vs güvenlk paketi alırsanız var. Bayon elitte direk var bunlar. Bayon bir eksiği sis farı bence. Başka bir eksik görmüyorum. Keza en büyük +'da otomatik oluşu. Şahsen ben hakkımı bayondan yana kullandım. Stepway hakkında fikrim yok ne yazık ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknayn55 -- 23 Mart 2022; 20:12:54 >
  • İlla otomatik diyorsan Bayon stepwaya hiç bakma bile
    Manuel de kullanırım diyorsan Egea Cross..
    Segment farkından dolayı araçlar arasında ki fark ve otomatik vites rahatlığı arasında kalırım ben de açıkçası
    İki araç ÖTV muafiyeti ile ne kadar geliyor onu bilmiyorum.
    Bayondaki motorda atmosferik Egedaki de ama 1.4Fire motoru bir sormak lazım EgeaCross kullanıcılarına.
    1.4MPI yi de keza öyle.

• Bayonun arka tarafı beğenmeyen tek ben miyim?

• abeth kullanıcısına yanıt
    Hyundai kullanıcısıyıö bende beğenmedim bayonun arkayı :)

• Bayon 1.4 ile egea 1.4 çok uc motorlar değil benzer özellikleri var. Bayonun bir tık malzeme kalitesinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Lakin egea cross dış tasarım olarak beni daha cezbediyor. Hyundai ninde iç tasarımını beğeniyorum. 😁

• Boyonda güzel araç ama geleceği bakımından egea diyorum ben
    Stepwayi boşver

• abeth kullanıcısına yanıt

Arkaya bakmayınca pek sorun teşkil etmiyor  

Şimdi baktım da çektiğim resimlerin çoğu önden :)

• bayon yerine Kia Stonic al geç. hem içi güzel hem dışı güzel.

• Donanım olarak kesinlikle Bayon Elite, Motor olarak Turbo benzinli olması nedeni ile Stepway arasın da kalırdım ben olsaydım.

• Otomatik Bayon veya Stonic daha mantıklı.

Seçeneklerin hepsi manuel olsaydı egea seçerdim.

• Stonic daha güzel duruyor. Ama bu üç araç arasında tabiki bayon.

• Mhmmd.239 M kullanıcısına yanıt

Her tarafı sert plastik Bayonun.

Egeanın göğüs yumuşak

• Tercihlerinizde belirtmemişsiniz ama Stonic e bir bakın derim.

• QralCess Q kullanıcısına yanıt
    Bayonun önünde sert olduğunu bilmiyordum ama diğer taraflarıda kaliteli sayılmaz maalesef 😄 dün aldık hatta bir tane tercih meselesi çok farklı araçlar değil ben tipini beğenemiyorum hemde b segment sanırım bayon almazdım zaten bu sebeblerden

• 5 Yıl satamayacaksınız, ben bu mukayesede otomatik olması hasebiyle bayon diyorum. Otomatik Egea Cross alınabilseydi Egea Cross derdim ama şu durumda Bayon öne çıkıyor.

• Kia stonic baz donanım sadece limit dahilinde maalesef yanlış bakmadiysam. Benim gönlüm egeadan yana ama 5 yıl daha manuel vites kullanmak zorunda kalmamak için bayon öne çıkıyor. Stepway de yakıt konusunda bayona göre çok avantajlı olur mu acaba

• ozenc_35f kullanıcısına yanıt

Yakıt makıt bunun için stepway alma hocam.

5yıl kullanacaksın o aracı.

Hatta ne yap biliyor musun (kesinlikle yap hatta)

Git bir Fiat bayisine 1.4Lounge Cross test et.

Keza gidip Bayonda test et.

Ama dediğim gibi Bayonun tek avantajı otomatik vites konforu.

Diğer konularda Egea çok daha iyi bir araç bir üst segment gereksinimlerinden dolayı.

Motor performansı aşağı yukarı aynıdır zaten atmosferik olmasından.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.