M

Binbaşı
17 Aralık 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 61 (Bu ay: 5)
Gönderileri
Uygun fiyatlı 0 baz donanım lı sedan da tercihiniz hangi model olurdu?
Sebebi nedir?
Son LPG zammıyla beraber tavan 5.19 taban 4.06 oldu. 1.13 kr net fark var arada.
Silinsin

😏
Kışın sonbaharda itibaren antifriz li silecek suyu kullanıyorum kış mevsiminde gayet ideal lakin yazın çok küçük sinek ölüleri camdan cıkmıyor yolda giderken bir yanda yapışıyor bir yandan siliyoruz birde cama sıvanıyor illa fırçala yıkayıcan köpükleyip öyle kendine geliyor. Ya zmevsimi için bi ara shell den alıp kullanmıştım kısmı de olsa faydasını görmüştüm. Farklı Marka model olarak kullanım tecrübesi olan varmı?
Araç kullanmayı seven bir milletiz 😁 lakin pahalı yakıt fiyatları ve pandemi etkisiyle biraz azaldı. Peki ne kadar evimize para giriyor ve biz bunu ne kadarını aracımıza yada araçlarımıza yakıt olarak veriyoruz. İlgilenen ve yorum yazanlara şimdiden teşekkürler 👏🏻
Sedan araç alıcak olsanız yada alırken sizin için belirleyici unsurlar nedir?
Akaryakıt ve otogaz üzerinde Kredi kartına, Direk litre fiyatına indirim, Akaryakıt dağıtım şirketlerine ait sadakat ve indirim kampanyalarını takip ve araç kullanıcıları olarak paylaşmamızın zarar dan çok birbirimize katkı sağlayacağı görüşündeyim değerli yorum ve paylaşımlarınız için teşekkürler 😉

"KONUYU ÖNEMLİ GÖREN ARKADAŞLARIMIN ÜSTE ÇIKAR TUŞUNA BASARAK DAHA FAZLA SÜRÜCÜNÜN GÖRMESİNİ SAĞLAYABİLİRİZ"
Akaryakıt kalitesi her istasyonda aynı mı?

EPDK ısrarla en kaliteli yakıt avrupada ülkemizde ve her istasyon aynı kalitede yakıt veriyor diyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hakkında
Meslek: Hemşire
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.149
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 2.042)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 473 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.