Şimdi Ara

Driver San Francisco Türkçe Yama Çalışması %8,71 (Devam Ediyor)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Driver San Francisco Türkçe Yama Çalışması %8,71 (Devam Ediyor)
    Merhabalar, Driver San Francisco oyunun çevirisi uzun süreceği için gönüllü çevirmen arıyoruz. İlgilenenler konuya yazabilir. Bir şart yoktur. İngilizcenize güveniyorsanız, benim de Türkçe oyun sektörüne bir katkım olsun diyorsanız, beklerim.​

ÇEVİRMEN BAŞVURU FORMU
    https://www.jotform.com/build/232303894678971

PROJE YÖNETİCİSİ
    BRUCE WAYNE

ÇEVİRMENLER
    BRUCE WAYNE
    @honhon12

TESTER
    BRUCE WAYNE

TOOL
    Araç Talep Ediliyor

PAKETLEME
    BRUCE WAYNE

DRİVER SAN FRANCİSCO EXCEL PROJE ÇEVİRİ DETAYI

Driver San Francisco Türkçe Yama Çalışması %8,71 (Devam Ediyor)
    PROJE BAŞLANGIÇ TARİHİ
    20/08/2023
    PROJE BİTİŞ TARİHİ
    2024

TOPLAM KELİME
    199484

TOPLAM SATIR
    26709

ÇEVİRİ YÜZDESİ
    %8,71

DİSCORD İLETİŞİM
    https://discord.com/invite/5W9pffUUUW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi honhon12 -- 16 Eylül 2023; 10:24:42 >

• Kolay gelsin  

@ElysionHD Hocam arkadaşlarla iletişime geç istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atessivas -- 22 Ağustos 2023; 7:52:54 >
  • atessivas kullanıcısına yanıt

Ben uzun zaman önce bu projeyi bıraktım. Sonrasında birkaç girişimim oldu yeni çevirmenler falan eklendi de yapamadık. Ömer Abi şuan kendisi yavaş yavaş tek başına yapıyor. Çevirinin %60 lık kısmını falan çevirmiştik sanırım.

Bu proje için de çok fazla ayırabilecek bir vaktim yok. Hatta hiç yok desem yeridir Driver San Francisco Türkçe Yama Çalışması %8,71 (Devam Ediyor)  Birkaç sorun var onları çözdükten sonra tam gaz çeviri işlerine devam etmeyi düşünüyorum da bakalım hayırlısı.

Yapan arkadaşlara kolay gelsin.

• windows 10 da bu oyunu açınca fps drop veya düşük fps alma problemi yaşanıyordu galiba.

• Kolay gelsin
  • Türkçe oyunlara bir yenisini daha eklemiş olduğunuz için teşekkürler merakla bekliyoruz. 

• Shiningeagles24 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim çok yakında duyuru yapacağız

• Kolay gelsin driver gibi bir oyun dahi çevirilmemişse Türkiyede çok yama açığı var diyebiliriz. İnşallah tamamlanır.
  • İstediğim araca geçip peşimdeki polislere kaza yaptırdığım zamanları unutamıyorum. Son derece değişik ve eğlenceli bir oyun seçmişsiniz İnşallah sonunu da sıkıntısızca getirirsiniz.

• son durum nedir ses seda yok...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.