Şimdi Ara

DRAGON AGE 2 TÜRKÇE YAMA TAM SÜRÜM YAYIMLANDI! [AnimusProjesi.com] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
757
Cevap
40
Favori
51.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burakop

peki yan görevler,eşyalar falan ?
    3 4 Tane Eksiklik dişinda Hic Bir sıkıntı yok.
  • burakop kullanıcısına yanıt
    Sadece codexler ve 1 dlc ingilizce, rahatlıkla oynarsın.
  • Dragon Age 2 Türkçe Yama Tam Sürüm yayınlandı, abonelerimiz ”İndirmelerim” kısmından yamayı bulabilirler.

Abonelerimizin isteği üzerine codexler çevirilmemiştir.

Tam sürüm şu anda Abonelerimize ve satın almaya açılmış durumda, 1 Haziran 2019 tarihinde ücretsiz olarak oyun severlere sunulacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnimusProjesi -- 2 Nisan 2019; 13:50:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnimusProjesi

Dragon Age 2 Türkçe Yama Tam Sürüm yayınlandı, abonelerimiz ”İndirmelerim” kısmından yamayı bulabilirler.

Abonelerimizin isteği üzerine codexler çevirilmemiştir.

Tam sürüm şu anda Abonelerimize ve satın almaya açılmış durumda, 1 Haziran 2019 tarihinde ücretsiz olarak oyun severlere sunulacaktır.
    dlc ler de türkçe mi ?
  • Elinize sağlık.Umarım yakında awakening içinde bir çalışma yapılır
  • Abonelerden istegimiz dosyalari upload ederek bizlerle paylasmalari. 1 haziran sacmaligindan kurtulalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uyguna_iphone kullanıcısına yanıt
    Yüzsüzlüğüne ve beleşçiliğine hayran kaldım. Demek ki parazitlerden daha da aşşağı seviyede olan varlıklar da varmış... Allah neler yaratıyor... Ailene sabır diliyorum...
  • Xbox 360 versiyonu için Türkçe oynamak mümkün mü? Teşekkürler.
  • dragon age inquisition yapıcak mısınız
  • Keşke ilk önce awakening e başlansa. Hem kısa hemencik biter :)
  • codexler derken korsan sürüm mü ?
  • hayır oyun içindeki uzun uzun yazıları diyor, loredan bahseden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karafelt11

Yüzsüzlüğüne ve beleşçiliğine hayran kaldım. Demek ki parazitlerden daha da aşşağı seviyede olan varlıklar da varmış... Allah neler yaratıyor... Ailene sabır diliyorum...
    Arkadaşın dediğini bende hoş karşılamadım ama bu yazdığı şeye cevap vermek de senin söylediklerinin aynısı..? Ben olsam yazmadan önce düşünürdüm biraz :)

Kullandığın o Full korsan bilgisayardan yani emeğe haksızlık edip herşeyi korsan kurduğun bir pc'den birine yüzsüz ve beleşçi derken aslında kendine de bunu söylemiş oluyorsun :D Çünkü adam da bir nevi ücret vermeden yama'yı kurup kullanmak istiyor.. Hani senin ücret vermeden kurdugun işletim sisteminden,dosyaları çıkartacağın Rar programına kadar korsan kullandığın gibi.;) Haa rar programına kadar herşeyi para verip aldı isen şimdiden özür dilerim ;)

• Bekle şimdi haziranı dolar aldı başını gitti siz dolar la iş yapıyonuz. Bari TL olarak 10 20 felen diyin.Bi baktık 25 tl iken şimi 28 olmuş.
  • 11_serhat_11 kullanıcısına yanıt
    Anket yapacağız oraya Awakening'de eklenecek kararı sizler vereceksiniz :)
  • HitmanViper H kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız ama artık insanlar saatlerini,günlerini,aylarını verip, bir de üstüne küfür,hakarete maruz kalacağı işlere ücretsiz giriş yapmak istemiyor. Bu işlerde ciddi emekler var. Kullanıcılar sadece yama bekliyor ama ödün verilen haftaların maalesef bir değeri biçilmiyor. Bizlerde o yüzden az da olsa katkıda bulunabileceğiniz bir portale giriş yaptık. Burada önemli olan sizin için emeklerimizin 20 tl lik değeri var mı yok mu. Eğer yoksa da sadece tamamen ücretsiz olarak yayınlanacak yamayı bekleyeceksiniz.
  • Öncelikle emeğinize sağlık. Yalnız merak ettiğim sistemde Google Chrome yüklü olması neden gerekli? Bana biraz mantıksız geldi de.

• quote:

Orijinalden alıntı: HitmanViper

Bekle şimdi haziranı dolar aldı başını gitti siz dolar la iş yapıyonuz. Bari TL olarak 10 20 felen diyin.Bi baktık 25 tl iken şimi 28 olmuş.
    Sorduğunuz soruların cevabını Web sitemizde bulunan S.S.S isimli konumuzda bulabilirsiniz.
    https://animusprojesi.com/sss/

Chrome olmasının sebebi yaygın bir şekilde kullanılıyor olmasıdır.
  • LaHire kullanıcısına yanıt
    Çok mutlu oldum güzel haberleri bekliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Anket yapacağız oraya Awakening'de eklenecek kararı sizler vereceksiniz :)
    10 yıllık oyuna hala daha anket ile çeviri olup olmaması tartışılıyorsa yapmayın kardeş :D anketi ona yapacağınıza Inquisiton'a yapın daha makbule geçer
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.