Şimdi Ara

DRAGON AGE 2 TÜRKÇE YAMA TAM SÜRÜM YAYIMLANDI! [AnimusProjesi.com] (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
757
Cevap
40
Favori
51.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hazır 4. oyun yolda iken lütfen inquisition'a başlayın,sevgi ve saygı ile.😄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi purrfect -- 25 Nisan 2019; 0:28:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Andronnova A kullanıcısına yanıt
    Inquisition'ın olmayacağını kim söyledi? :)
  • Dragon age siz ve animus projesi tarafından çevrildi vallahi elinize sağlık ama Dragon age 2 türkçe yama 1 hazirandan önce internete sızdırıldı bu yüzden inquisition'nın çevirisinden vazmı geçti animus projesi yada başka bir grup çeviricek mi yoksa proje rafamı kaldırıldı? Bu harika serinin son oyununuda türkçe görmek isterdim
  • Ahzidaal A kullanıcısına yanıt
    Ankete göre yapacaklar. Sırf bu yüzden vazgeçeceklerini sanmam.
  • Anket ne zaman olacak acaba? Sonucu merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar elinize sağlık öncelikle sonrasında

bu oyunu gamepad ile oynamak için ne yapmak lazım böyle bir mod falan varmı
  • evohan kullanıcısına yanıt
    nexusmods sitesine bir bak. Varsa orda vardır.
  • Yama yarın herkese bedava olacak sanırım? Herkese açık bir şekilde yayınlanacak yama da bu kopya koruma sistemi olmaz umarım. Tıpkı Dragon age origins Türkçe yaması gibi sade bir kurulumu olmasını temenni ederim.
  • Arkadaşlar yama RELOADED sürümüne uyumlu mudur ? İlk oyuna şimdi başladım tekrardan bir yandan da ikinci oyun insin diyorum alttan. Yanlış bir sürümünü indiririz yama olmaz falan yetkili arkadaşlar cevap verebilir ise çok sevinirim. Tekrardan emeğinize sağlık başarılarınızın devamını diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

Yama yarın herkese bedava olacak sanırım? Herkese açık bir şekilde yayınlanacak yama da bu kopya koruma sistemi olmaz umarım. Tıpkı Dragon age origins Türkçe yaması gibi sade bir kurulumu olmasını temenni ederim.
    Dragon Age 2 Türkçe Yaması Yarın yani 1 Haziran'da ücretsiz olacaktır.

Aynı zamanda yamada herhangi bir setup sistemi bulunmayacak, yani dosya olarak paylaşılacak ve dosya dizinine atıp gelen uyarıya 'evet' dedikten sonrasında oyunu türkçeleştireceksiniz.

Aynı zamanda tekrar edelim, yama 1.5 olan son sürümünde çalışmaktadır, oyun sürümünü 1.4'e yükselttikten sonrasında yamayı uygulayabilirsiniz, eğer yapamazsanız, youtube kanalımızda bulunan kurulum rehberine gözatabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnimusProjesi -- 1 Haziran 2019; 4:31:15 >

• AnimusProjesi kullanıcısına yanıt
    v1.05 önemli karakterle bozuluyor yoksa heralde bende bozuldu şimdi 1.05 inmdiriyorum
  • Dragon Age 2 Türkçe Yaması Ücretsiz Olarak Yayınlandı!

https://animusprojesi.com/dragon-age-2-turkce-yama-calismasi-yayinlandi/

Herkese İyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnimusProjesi -- 1 Haziran 2019; 3:41:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anethara

Bu mesaj silindi.
    Muhtemelen son sürüme yükseltmediniz.

Gerekli yükseltmeyi gerçekleştirmek için Youtube kanalımzıda yayınladığımız kurulum rehberine göz atabilirsiniz.
  • arkadaşlar elinize sağlık gerçekten birde şu oyunu gamepad ile oynamanın bir yolu olsa güzelce
  • Elinize sağlık arkadaşlar. Tebrik ederim.
  • AnimusProjesi kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık öncelikle. Benim gibi oyunu önceden oynayanlara bu oyunu 2. kez oynatabilecek tek şey yalnızca türkçe çeviri olurdu. Dragon Age Origins gibi masterpiece bir oyundan sonra DA2 hayal kırıklığıydı. EA sağ olsun(!)

Ayrıca şöyle bir grafik modu var; yamayla sorun çıkaracağını sanmam. Görselliği artırmak isteyenler deneyebilirler.
    https://www.nexusmods.com/dragonage2/mods/3981?tab=description
  • Dragon age 2 de en çok begendigim kısım karakterlerin yetenekleri ve diger karakterlerle olan yetenek kesişmeleri ve etkileşimleri oldu. Mesela bir düşmanı büyücü ile kırılgan duruma getiriyorsunuz ardından suikastçının özel yetenegiyle yüzde 600 bonuslu vuruyorsunuz kırılgan durumda ise düşmanlar. böyle güzel etkileşimler var. DA2 nin 14 ayda yapıldıgı çok belli ama dragon originsin yanından geçemez dragon age 2. ea aç gibi prim yapmıs ama 14 ayda ortaya çıkan dragon age 2 de gerçekten kötü bir oyun olmamış bu kısa süreyi hesaba katarsak yada benim gözümü boyamayı başardılar diyebilirim. karakterlerle olan romantik hikayeler, dostluklar ve savaşlarda beraber yapılan yetenek birleştirmeleri sayesinde pek gözüme batmadı oyun.
  • Elinize emeğinize sağlık. Böyle kaliteli yama bu kadar eski bir oyuna siz yapmasaydınız kimse tarafından yapılmazdı helal olsun. Darısı serinin diğer oyununa :)
  • çeviriye dlc'ler dahil mi? dlc'ler bende türkçe olmadı malesef
  • saka64 S kullanıcısına yanıt
    Bence dlcler çevrilmemiş kötü olmuş
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.